اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی خریده شده روی چند سیستم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب بازی خریده شده روی چند سیستم

سلام.
    یه سوال داشتم.
    می خواستم بدونم وقتی از app store مک بازی یا برنامه ای میخرم می تونم روی چند تا سیستم نصبش کنم؟روش خاصی داره؟

فکر نکنم محدودیت خواصی داشته باشه

نظر

هیچ مشکلی نداره و میتونید به راحتی روی هرچندتا سیستم که خواستید نصبشون کنید ...
      ولی نمیتونید آپدیتشون کنید و باید تمامی سیستم ها از یک اکانت استفاده کنن

نظر

خوب چطوری می تونم به setup دانلود شده ی اون بازی دسترسی داشته باشم و روی dvd رایت کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
          فکر نکنم محدودیت خواصی داشته باشه
          نوشته اصلی توسط amin.kh نمایش پست ها
          سلام.
          یه سوال داشتم.
          می خواستم بدونم وقتی از app store مک بازی یا برنامه ای میخرم می تونم روی چند تا سیستم نصبش کنم؟روش خاصی داره؟
          نوشته اصلی توسط alireza.1990 نمایش پست ها
          هیچ مشکلی نداره و میتونید به راحتی روی هرچندتا سیستم که خواستید نصبشون کنید ...
          ولی نمیتونید آپدیتشون کنید و باید تمامی سیستم ها از یک اکانت استفاده کنن

فکر نمی کنم تا هرچند سیستم که بخوای بتونی نصب کنی قکر کنم توی ۵ تا می تونی به صورت قانونی نصب کنی ( چون Mac os X Lion هم رو ۵ دستگاه به صورت قانونی نصب میشد !*)

نظر

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
            فکر نمی کنم تا هرچند سیستم که بخوای بتونی نصب کنی قکر کنم توی ۵ تا می تونی به صورت قانونی نصب کنی ( چون Mac os X Lion هم رو ۵ دستگاه به صورت قانونی نصب میشد !*)
            lمطمئنی؟

نظر

دوست عزیز .

من خودم همهٔ نرم افزار هامو می*خرم از اپپ استور . تجربه*ای که دارم اولا هر ویزا کارت فقط قابلیت اینو داره که بر روی ۵ تا سیستم نصب بشه .. و اگر خواستید app بریزید روی سیستم ششم باید یه کامپیوتر غیر فعال بشه و visa card در کامپیوتر مورد نظرتون فعال کنید . ولی* برنامه*یی که برای آیفون می*گیرید به هر تعداد آیفون یا آیپد که بخواهید از طریق کامپوترتون میتونید بریزید در صورتی* که همه این دستگاه*ها از apple id شما استفاده کنن .. این apple id با اون icloud id هم فرق می*کنه . ۲ تا چیز جدا هست . و فقط مشکل اینجاست که اگر طرف بخواد برنامه*رو آپدیت کنه در گوشیش باید از پسورد اپل اید شما استفاده کنه .یا اینکه شما آپدیت کنید و بقیه هم از طرق شما آپدیت شن . در مورد mac app هم همین موضوع هست که آپدیت ندارد .

نظر

کلا هر برنامه ای که از app store دانلود میشه روی 5دستگاه بیشتر جواب نمیده.

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                  کلا هر برنامه ای که از app store دانلود میشه روی 5دستگاه بیشتر جواب نمیده.
                  نه درست نیست
                  به تعداد نامحدود روی هر چنتا دستگاه که بخواید نصب میشه
                  محدودیت ۵ تا واسه اتورایز شدن اکانت روی کامپیوتر ها هست که ربطی به نصب شدن روی دستگاها نداره
                  sigpic

نظر

منم منظورم همین اتورایز کردن بود.مرسی از توضیحتون

نظر

ممنون از راهنمایینون
                      پس با این حساب من می تون واسه ی آی مک خودم بخرم و روی مک بوک ایر دوستم نصب کنم.فقط دوستن نمی تونه آپدیت کنه و من باید فایل آپدیت شده را بش بدم.درسته؟(مثل آیفون)
                      چجوری به فایل setup دسترسی پیدا کنم؟توی آیتونز مشخصه اما توی mac app store معلوم نیست.
                      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط amin.kh نمایش پست ها
                        ممنون از راهنمایینون
                        پس با این حساب من می تون واسه ی آی مک خودم بخرم و روی مک بوک ایر دوستم نصب کنم.فقط دوستن نمی تونه آپدیت کنه و من باید فایل آپدیت شده را بش بدم.درسته؟(مثل آیفون)
                        چجوری به فایل setup دسترسی پیدا کنم؟توی آیتونز مشخصه اما توی mac app store معلوم نیست.
                        ممنون
                        برنامه هایی که از app store Mac میگیریم ۹۹٪ پورتیبل هستن و با کپی و پست کردن می تونی منتقل کنی !

نظر

میشه بگین اتورایز کردن چه مزیت هایی داره و چطوری میشه این کارو انجام داد؟ منو و دوستم یه Mt Lion خریدیم، هر کدوممنون یه اپل آیدی واسه خودش داره داره ولی از طریق آیدیه من خریداری شده
                          حالا می خواستم بدونم که باید چیکار کنیم که ماله هر دومون قانونی باشه؟ از راهنماییتون ممنون...

نظر

نوشته اصلی توسط hsnmapar نمایش پست ها
                            میشه بگین اتورایز کردن چه مزیت هایی داره و چطوری میشه این کارو انجام داد؟ منو و دوستم یه Mt Lion خریدیم، هر کدوممنون یه اپل آیدی واسه خودش داره داره ولی از طریق آیدیه من خریداری شده
                            حالا می خواستم بدونم که باید چیکار کنیم که ماله هر دومون قانونی باشه؟ از راهنماییتون ممنون...
                            شما سعی کنین برنامه رو سینک کنین ارور میده که باید آتورایز کنین بعد شما میزنین Authorize اپل آیدی و پسورد میدین
                            یادتون باشه اگه میخواین لپ تاپو بفروشین باید Deauthorize کنید

نظر

یعنی اتورایز کردن فقط ماله app هاییه که نصب می کنیم، من فکر کردم این یه چیزی شبیه کرک ویندوز تو مک هست. پس حالا  چطوری سیستم عامل های اصلی رو از کپی تشخیص میده یا اصلا کنترلی روش نداره , مثلا همین lion رو من از رو سایت های ایرانی داونلود کردم و هیچ محدودیتی از لحاظ آپدیت کردن یا هر چیز دیگه ای نداشت و فرقی با اصلیاش نداشت....

نظر

صبر کنید ..
                              X