اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وصل نشدن به ايتونز كامپيوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وصل نشدن به ايتونز كامپيوتر

باسلام خدمت دوستان
    تازه ايپد ٣خريدم هركاري ميكنم به ايتونز وصل نميشه؟
    كمك كنيد تورا خدا

نو هستش؟ تا حالا وصل نکردین کلا؟ یعنی کلا وصل نشده؟
    زمانی که به کامپیوتر وصل میکنید آیتونز چه واکنشی رو نشون میده؟
    مطمئنید از آخرین نسخه آیتونز استفاده می کنید؟
    از سیدیا برنامه های خاصی ریختید؟ مانند اینستالوس و یا اپ 77. بعضی از اینها راه اتصال به آیتونز رو می بندن

نظر

تازه خريدم كامپيوتر اونو ميشناسه ولي ايتونز نمياره بالا
      اخرين نسخه ي ايتونز هستش

نظر

نوشته اصلی توسط mahdiz
        نو هستش؟ تا حالا وصل نکردین کلا؟ یعنی کلا وصل نشده؟
        زمانی که به کامپیوتر وصل میکنید آیتونز چه واکنشی رو نشون میده؟
        مطمئنید از آخرین نسخه آیتونز استفاده می کنید؟
        از سیدیا برنامه های خاصی ریختید؟ مانند اینستالوس و یا اپ 77. بعضی از اینها راه اتصال به آیتونز رو می بندن
        نو هستش !كامپيوتر اونو ميشناسه ولي ايتونز اونو نمياره بالا ؟ اولين باره كه وصلش ميكنم امروز خريدم!

نظر

یکی از دلایلش میتونه باز بودن پ*روK - سی - فا yer باشه . ماله من که وقتی بازه آیتونز آیپد رو نمیشناسه ...

نظر

من امروز خریدم می خوام اکتیو کنم کخ نه به وای فای وصل می شه نه کامپیوتر اونو می شناسه نه ایتنوز
            چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

شاکشمو قظع کردم وصل شد ولی به وای فای وصل نمی شه

نظر

سلام من یه هفته ای میشه ایپد جدید گرفتم جیلبریک نشده پریروز همم دادم بیرون بدون جیلبریک برنامه زدن دیروزم به ایتونز وصل کردم فیلم ریختم ولی الان ایتونز نمیشناسه چیکار کنم
                این ارور رو میده
                itunes could not connect to this iphone . an unknown error occurred (0xE8000065)

نظر

نوشته اصلی توسط payam1372 نمایش پست ها
                  سلام من یه هفته ای میشه ایپد جدید گرفتم جیلبریک نشده پریروز همم دادم بیرون بدون جیلبریک برنامه زدن دیروزم به ایتونز وصل کردم فیلم ریختم ولی الان ایتونز نمیشناسه چیکار کنم
                  این ارور رو میده
                  itunes could not connect to this iphone . an unknown error occurred (0xE8000065)
                  در همون حالتی که به itune وصله و error میده خاموش کن بعدازحدود 25 ثانیه روشنش کن بزار به کامپیوتر وصل باشه بیاد بالا itune هم باز باشه
                  باید مشکل حل بشه
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط payam1372 نمایش پست ها
                    این ارور رو میده
                    از اين مسير manage>service and applications>services>apple mobile device رو ريست كنيد
                    روي mycopmuter كليك راست كنيد دومين گزينه manage

نظر

سلام دوستان اپلی
                      من لپ تاپ ASUS دارم، چند وقت پیش با همین لپ تاپ به iPhone 5S کانکت شدمو علامتش بالای گوشیمم اومد. ولی الآن نمیتونم کانکت بشمو از روی لپ تاپ به روی گوشی فایل بریزم!
                      فقط میتونم از روی گوشی عکسها و ویدئوهارو کپی کنم روی هارد. چی کار کنم درست بشه؟
                      یکی کمک کنه لطفاً...

نظر

نوشته اصلی توسط .romina نمایش پست ها
                        سلام دوستان اپلی
                        من لپ تاپ ASUS دارم، چند وقت پیش با همین لپ تاپ به iPhone 5S کانکت شدمو علامتش بالای گوشیمم اومد. ولی الآن نمیتونم کانکت بشمو از روی لپ تاپ به روی گوشی فایل بریزم!
                        فقط میتونم از روی گوشی عکسها و ویدئوهارو کپی کنم روی هارد. چی کار کنم درست بشه؟
                        یکی کمک کنه لطفاً...
                        شما باید از برنامه ایتونز استفاده کنید
                        در ضمن انقدر بزرگ تایپ نکنید!!! و اینکه اینجا بخش ایپد هست!!
                        شما باید اینجا سوالتون رو میپرسیدید:
                        http://www.i-phone.ir/forums/newpostinthread88589.html
                        ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 28-02-2014, 01:17 AM
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

با سلام خدمت شما استادان گرامی من ایفون 4s دارم یک بار از ایتیونز به ورژن 7.1 آپدیت کردم چون احساس کردم حافظه دستگاه تغییری نکرده دوباره امدم آپدیت کنم که در آخرا که کم مونده تموم بشه ارور داد و رفت به حالت رکاوری و دیگه ایتیونز در این حالت ایفون منو نمیشاسه حالا من موندم و ایفو ن . در ضمن گوشی من در ورژن قبلش جلبیرینگ بود

لطفا کمکم کنید که بدون ایفون دارم دارم دیوانه می شم با تشکر فراوان از شما

نظر

درود
                            دوست عزیز ، چون گوشی شما جیلبریک بود و شما آپدیت کردید گوشی به ریکاوری رفته است و دیگر بالا نمی آید ، شما ورژن 7.1.1 را بگیرید به dfu ببرید و با آیتونز ریستور کنید.

نظر

نظر

صبر کنید ..
                              X