اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در بک آپ گیری از گوشی بعد از تغییر ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در بک آپ گیری از گوشی بعد از تغییر ویندوز

سلام به همه دوستان عزیز

لپتاپ من چندروز پیش ویروسی شد و مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم.متاسفانه هیچ بک آپی هم از آیتونز ندارم.
    الان که گوشی رو وصل میکنم به لپ تاپ نه میتونم بک آپ بگیرم و نه میتونم سینک کنم. اینم اروری هست که بهم میده:
    itunes could not back up the iphone because the back up could not be saved on the computer
    با icloud خود گوشی یه بک آپ ساده گرفتم.ولی همونطور که خودتونم میدونین محدودیتهای آپلود نمیزاره بک آپ کامل باشه.
    هیچ راه دیگه ای نیست که من توسط خود لپ تاپ بتونم از گوشی بک آپ بگیرم و بعد از ریستور کردن از اون بک آپ استفاده کنم تا اطلاعاتم از بین نره؟

ضمنا مدل گوشی 3gs آنلاک فکتوری هستش.
    از آخرین ورژن آیتونز روی ویندوز 64 بیت هم استفاده میکنم.

کسی نبود کمک کنه ؟؟؟

نظر

سلام

از این آموزش کمک بگیرید:
      http://support.apple.com/kb/ts2529
      ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 26-07-2012, 12:22 PM

نظر

نمی تونید با یه PC دیگه تست کنید؟
        بعد با اون بکاپ بگرید بعد از مسیر C:\Users\NAM KARBARI\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup
        بکاپ رو بردارید و تو همون مسیر ( PC خودتون) کپی کنید بعد با آیتونز ریستور کنید....

نظر

به احتمال زیاد ویندوزتون به آیتونز اجازه افزودن فایل در اون پوشه رو نمیده. یعنی آیتونز پرمیشن نداره. بهتر هست که اکانت admin رو فعال کنی و با اون کار کنی.

برای پرمیشن بروی روی پوشه آیتونز کلیک راست کن و گزینه آخر رو بزن. وارد قسمتی که تو عکس نشون دادم بشو. بعد دکمه add رو بزن و کلمه everyone رو بنویس و اوکی کن. بعد تیک فول کنترل رو بزار. ایشالا درست میشه.
          یه کار دیگه هم بکن. روی آیکون آیتونز کلیک راست کن و گزینه ran as administrator رو بزن و بعد امتحان کن
          فایل های پیوست شده

نظر

صبر کنید ..
          X