اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دیدن آیکون روی صفحه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دیدن آیکون روی صفحه

سلام
    بعضی از برنامه ها را در سرچ پیدا میکنم ولی در اسپرینگ بورد نیست ! چطور میتوان این برنامه ها را بر روی اسپرینگ بصورت آیکون آورد ؟ باسپاس

اسم برنامه هارو میتونین بگین؟ ، اگه جلبریک کردید 10 ثانیه دکمه همو و پاور رو نگه دارید ببین درست میشه یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط afagh نمایش پست ها
      سلام
      بعضی از برنامه ها را در سرچ پیدا میکنم ولی در اسپرینگ بورد نیست ! چطور میتوان این برنامه ها را بر روی اسپرینگ بصورت آیکون آورد ؟ باسپاس
      فولدر درست كن و توي اون برنامه ها رو دسته بندي كن
      يك بار خاموش و روشن كن برنامه ها اضافه ميشن

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

بیشتر از 11 صفحه رو نشون نمیده باید فولدربندی کنی بعد یه ریسپرینگ کنی

نظر

سلام
          برنامه هایی مثل overboard و infiniboard به شما کمک خواهد کرد و می توان از سیدیا نصب کنید.

نظر

ضمن تشکر ، گوشی بنده کلاً 3 صفحه است و فولدر بندی هم نشده ، مثلاً winterboard و یا ooVoo . باسپاس
            ویرایش توسط afagh : https://i-phone.ir/forums/member/3397-afagh در ساعت 25-07-2012, 06:26 PM

نظر

اگه جلبريكيد مي تونيد برنامه nopagelimit رو از سورس cydia.mobile4persian.net نصب كنيد

iPhone4 5.1.1 jailbreak

نظر

نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
                اسم برنامه هارو میتونین بگین؟ ، اگه جلبریک کردید 10 ثانیه دکمه همو و پاور رو نگه دارید ببین درست میشه یا نه؟
                داش این ربطی نداره که

نظر

سلام
                  داش برنامه categories رو از سیدیا نصب کن.باهاش میتونی برنامه های گوشیتو هاید کنی ولی تو سرچ هستشون.حتی میتونی برنامه های خود گوشی هم هاید کنی که تو صفحه نشون نده.احتمال بسیار زیاد برنامه هات هاید شده که با نصب این برنامه مشکلت حل میشه.نتیجه رو اعلام کن
                  ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 29-07-2012, 04:39 PM

نظر

صبر کنید ..
                  X