اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برچسب ضدخش برای ایپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    دوستان ایا این نوع محافظ صفحه که لینکشو قرار دادم مشکلی برای خود صفحه تبلت ایجاد نمیکنه؟اخه تو فیدبک هاش چنتا مورد بود که یکم نگرانم کرد و باعث شده دو دل بشم واسه سفارش و خریدش,رو این حساب گفتم از شما اساتید بپرسم و راهنماییی بخوام.(البته حتما یه اسمارت کیس هم میگیرم.)
    Amazon.com: Moshi iVisor Screen Protector XT (Crystal Clear) for The New iPad 3rd & 4th Generation (Newest Model) -Black: Computers & Accessories

نظر

نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان ایا این نوع محافظ صفحه که لینکشو قرار دادم مشکلی برای خود صفحه تبلت ایجاد نمیکنه؟اخه تو فیدبک هاش چنتا مورد بود که یکم نگرانم کرد و باعث شده دو دل بشم واسه سفارش و خریدش,رو این حساب گفتم از شما اساتید بپرسم و راهنماییی بخوام.(البته حتما یه اسمارت کیس هم میگیرم.)
      Amazon.com: Moshi iVisor Screen Protector XT (Crystal Clear) for The New iPad 3rd & 4th Generation (Newest Model) -Black: Computers & Accessories
      به نظر مياد مشكلى كه نداره و فكر نكنم اسيبى بزنه به ديوايس.

نظر

دوستان این برچسب برای آیپد خوبه ؟ واقعا جای دست روش نمیمونه ؟ کیفیت پایین نمیاد ؟
        کسی تجربه استفاده از این برچسب ها رو داره ؟
        iPad Mini Retina Spigen Screen Protector Crystal

نظر

نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
          دوستان این برچسب برای آیپد خوبه ؟ واقعا جای دست روش نمیمونه ؟ کیفیت پایین نمیاد ؟
          کسی تجربه استفاده از این برچسب ها رو داره ؟
          iPad Mini Retina Spigen Screen Protector Crystal
          اصولا آیپد به برچسب ضد خش اصلا نیازی نداره چون عموما با کاور جابه جا میشه و مثلا در جیب کسی نمیزاره که اشیای داخل جیب روش خط بندازند
          بنابراین تنها برچسب هایی که مناسب آیپد هستند اونایی هستند که ضد اثر انگشت هست. یعنی در واقع با اون برچسب ها نیاز نیست هربار اثرات انگشت و کثیفی ها رو از روی صفحه پاک کنید

معمولا روی انها Anti-finger print می نویستند

مثل این
          Amazon.com: Apple iPad Air / iPad Air 2 Screen Protector iCarez® [HD Anti Glare] Highest Quality Premium High Definition (HD) & Anti fingerprint & anti-Scratch & Anti-Dust & Bubble-free & No rainbow & washable Screen Protector **PET Film Made in Jap
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            اصولا آیپد به برچسب ضد خش اصلا نیازی نداره چون عموما با کاور جابه جا میشه و مثلا در جیب کسی نمیزاره که اشیای داخل جیب روش خط بندازند
            بنابراین تنها برچسب هایی که مناسب آیپد هستند اونایی هستند که ضد اثر انگشت هست. یعنی در واقع با اون برچسب ها نیاز نیست هربار اثرات انگشت و کثیفی ها رو از روی صفحه پاک کنید

معمولا روی انها Anti-finger print می نویستند

مثل این
            Amazon.com: Apple iPad Air / iPad Air 2 Screen Protector iCarez® [HD Anti Glare] Highest Quality Premium High Definition (HD) & Anti fingerprint & anti-Scratch & Anti-Dust & Bubble-free & No rainbow & washable Screen Protector **PET Film Made in Jap
            خیلی ممنون از جوابتون
            بله من منظور همون ضد اثر انگشت هست که کیفیت تصویر رو پایین نیاره و دست روش روون حرکت کنه .

الان تو بازار چه مارکی خوبه ؟ اینی که شما لینک دادید تو بازار هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
              خیلی ممنون از جوابتون
              بله من منظور همون ضد اثر انگشت هست که کیفیت تصویر رو پایین نیاره و دست روش روون حرکت کنه .

الان تو بازار چه مارکی خوبه ؟ اینی که شما لینک دادید تو بازار هست ؟
              من از بازار ایران خبر ندارم متاسفم
              اما مطمئنن گیر میاد، و یک برند خوب باید بالای ۱۰۰-۱۵۰ تومان باشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با عرض سلام
                تو این بخش میتونید تمام محافظ صفحه هارو با هم مقایسه کنید

لوازم جانبی آیپد محافظ صفحه نمایش iPad Assessories Screen Protector | قیمت روز خرید و فروش و مشخصات فنی لوازم جانبی آیپد محافظ صفحه نمایش iPad Assessories Screen Protec

نظر

سلام میشه منو راهنمایی کنید برای محافظ صفحه از 50 تومن تا 200 تومن قیمت دادن حالا بعضیا هم میگفتن فرقی نداره
                  من یه چیز عالی میخوام ضد خش اثر انگشت و موقع چسبوندن هم حباب تشکیل نشه شفایتش هم هرچی بیشتر بهتر یعنی حس نشه تا حد ممکن که اضافه شده به صفحه
                  چه مارکی خوبه؟در کل تاپ ترینش چیه و رنج قیمت رو میشه بگید؟
                  با 100 تومن چیز خوبی گیرم میاد یا بیشتر هزینه کنم؟ایپدم ایر 2 هست دورش سفیده
                  ویرایش توسط ماریانا : https://i-phone.ir/forums/member/187332-ماریانا در ساعت 22-08-2015, 09:40 PM

نظر

من مدل Moshi iVisor XT Screen Guard For iPad Air/iPad Air 2 برای ایر ۲ به قیمت ۱۰۰ تومن خریدم.
                    حسنش این که برای چسبوندش نیاز به مهارت ندارید و خیلی راحت بدون اینکه زیرش هوا جمع بشه روی صفحه می چسبه البته باید دقت کنید سطح عاری از گرد و غبار باشه
                    در توضیحاتش ذکر شده ضد خش و اثر انگشت که اصلا این طور نیست
                    به راحتی خش می افته و اثر انگشت نشون میده
                    و بزرگترین ایرادی که داره حساسیت تاچ کم می کنه
                    در کل نسبت به قیمتش توصیه نمی کنم و اگر ۱۰۰ تومن هزینه نکرده بودم قطعا دور مینداختمش
                    پیشنهاد می کنم از برندهای معمولی و ارزان استفاده کنید و هر وقت خراب شد عوض کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

حتی تو مدل آیپد مینی 1 یا نه تو مدل های جدیدش؟

نظر

صبر کنید ..
                      X