اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از کار افتادن وای فای آیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از کار افتادن وای فای آیفون 4

سلام
    چند وقت پیش با آیفون شیرجه زدم تو آب بعد کلی دنگ و فنگ بردم واسه درست کردنش البته روشن می شد همه چیزش آوکی به جز دو تا چیز یکی اینکه وایفایشو که کار نکرد زده وای فای ندارد بعد اینکه خاموش می کنه هر از چند گاهی می خواهم ببینم کسی می دونه مشکلش چیه اگه بخوام همه این چیزا درست بشه باید چقد هزینه کنم راستی اگر بخوام بفروشم 800 تومان مشتری داره بفروشم
    آیفون 4سفید 16 با پارت نامبر دوبی ae

٨٠٠ خيلي عاليه بفروشش خودت راحت كن داداش

نظر

اگه خواستین درستش کنین من میتونم کمکتون کنم. برای راهنمایی بیشتر با پیغام خصوصی با من تماس بگیرید.

نظر

سلام دوست عزیز اگه مشگل گوشیت درست شده حتما خبر بده چون منم همین مشکلو پیدا کردم با تفاوت اینکه مال من خود به خود وای فایش از کار افتادو بعدم ریستور کردمو فلش کردم دیگه فایده نداشت اول گزینه وای فای نداشت یعنی اصلا نمیشد روش کلیک کرد بعد از فلش کردن گزینه وای فای و داره اما آن و آف نمیشه میگن مشکل سخت افزاریه و 20% بعد از باز کردن درست مشه و80% نمیشه اگه راهی پیدا کردین لطفا دریغ نکنین.

نظر

salam . man Iphone 4s daram va in yek bar be tore na khod agah Wifiesh ghat shod dige on nashod . dadam Iran dorostesh kardan . va alan dobare badaz 1 mah dobare wifiyesh off shod mesle ghabl va man dar turkiye hastam nemidonam dige bayad chikar konam
          Mishe Lotfan rah namayim konid ???
          Inja namayandegiye IPHON ham mige chon az IRAn kharidi JOzve garanti hesab nemishe !
          Mamnoon misham rahnamayim konid

نظر

نوشته اصلی توسط El naz.1 نمایش پست ها
            salam . man Iphone 4s daram va in yek bar be tore na khod agah Wifiesh ghat shod dige on nashod . dadam Iran dorostesh kardan . va alan dobare badaz 1 mah dobare wifiyesh off shod mesle ghabl va man dar turkiye hastam nemidonam dige bayad chikar konam
            Mishe Lotfan rah namayim konid ???
            Inja namayandegiye IPHON ham mige chon az IRAn kharidi JOzve garanti hesab nemishe !
            Mamnoon misham rahnamayim konid
            دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید لطفا.
            در رابطه با سوالتون هم اول reset all setting کنید اگه حل نشد یه دور ریستور کنید بدون برگردوندن بک اپ اگه مشکل حل نشد مشکل سخت افزاریه....
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دوستان من هم این مشکل رو داشتم ولی بلوتوس روشن میشد ری استور کردم درست نشد رفتم سراغ فروم ها این قضیه تو فریزرو اینا خیلی معروفه اما ریسکه من این ریسکو کردم و به نتیجه هم رسیدم تو فریزر درست نشد ولی با سشوار حل شد
              چیپ وایفای و بلوتوس با همه این یه نکته اگه بلوتوس کار میکنه پس به احتمال زیاد این راه جواب بده از جایی هم که چیپ وایفای با چسب وصل شده فک کنم مال کسایی که شل شده باشه جواب بده
              در اخرم میگم این کار ریسکه مال خودم تا دو دقیقه بقل ضفحه سیاه شده بود و نور کم و زیاد نمیشد مراقب باشید

- - - - - - - - - -

دوستان من هم این مشکل رو داشتم ولی بلوتوس روشن میشد ری استور کردم درست نشد رفتم سراغ فروم ها این قضیه تو فریزرو اینا خیلی معروفه اما ریسکه من این ریسکو کردم و به نتیجه هم رسیدم تو فریزر درست نشد ولی با سشوار حل شد
              چیپ وایفای و بلوتوس با همه این یه نکته اگه بلوتوس کار میکنه پس به احتمال زیاد این راه جواب بده از جایی هم که چیپ وایفای با چسب وصل شده فک کنم مال کسایی که شل شده باشه جواب بده
              در اخرم میگم این کار ریسکه مال خودم تا دو دقیقه بقل ضفحه سیاه شده بود و نور کم و زیاد نمیشد مراقب باشید

نظر

نوشته اصلی توسط f_c_u نمایش پست ها
                سلام
                چند وقت پیش با آیفون شیرجه زدم تو آب بعد کلی دنگ و فنگ بردم واسه درست کردنش البته روشن می شد همه چیزش آوکی به جز دو تا چیز یکی اینکه وایفایشو که کار نکرد زده وای فای ندارد بعد اینکه خاموش می کنه هر از چند گاهی می خواهم ببینم کسی می دونه مشکلش چیه اگه بخوام همه این چیزا درست بشه باید چقد هزینه کنم راستی اگر بخوام بفروشم 800 تومان مشتری داره بفروشم
                آیفون 4سفید 16 با پارت نامبر دوبی ae
                سلام دوست عزیز مشکل وای فای دستگاه شما می تواند از چندین مورد باشد برای رفع مشکل باید چک شود ولی مشکل ریست شدن به احتمال زیاد از باتری است ولی با توجه به اینکه دستگاه آب خورده است باید بازدید کامل شود جهت بررسی بیشتر می توانید به دفتر سایت مراجعه کنید .
                www.i-phone.ir
                !Square the circle

تلگرام:
                ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                X