اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور به 5.1.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ریستور به 5.1.1

سلام خدمت دوستان عزیز.
    من یه 3gs لاک با فریمور 4.1 دارم و با بیسبند 5.13.04 که البته آیپد بود دانگریدش کردم.
    من یه کم گیج شدم بس که تاپیک زیاد بود تو انجمن. بعضیا نظرشون اینه که 4.3.3 بهترین فریمور برای 3.جی.اس هستش. ولی الان تقریبا آخرین ورژن نرم افزارا رو واسه 5 به بالا میدن. من ش.ش همه رو دارم. چون الان ریستور کردن برای 4.3.3 و 5.0.1 یه کم سخته ( چون تازه کارم) می خوام برم 5.1.1
    بعد مثه اینکه برای آپدیت نشدن بیسبند باید کاستوم بسازم، یا نه با فریمور اصلی ریستور کنم بعدش بیسبند و آیپد بیسبند کنم و آنلاک کنم و بعد دانگریدش کنم؟
    ریستور و فقط با آیتیونز می تونم انجام بدم یا رد اسنو یا اسنوبریز هم میشه این کار و کرد؟
    و در آخر اینکه بعد از ریستور مشکلی تو آنلاک و جیلبرک پیش نمیاد؟
    ببخشید سوالام زیاد بود.
    با تشکر.

حتما با كاستوم ريستور كنيد . بهتره اول به 5.1.1 بريد . چون اگه از نظر سرعت مشكلي واستون نداشته باشه ، ورژن فوق العاديه . با رد اسنو يا اسنو بريز كاستومتون رو بسازيد و با آيتونز ريستور كنيد .

واسه آنلاك هم به مشكلي بر نخواهيد خورد ...

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      حتما با كاستوم ريستور كنيد . بهتره اول به 5.1.1 بريد . چون اگه از نظر سرعت مشكلي واستون نداشته باشه ، ورژن فوق العاديه . با رد اسنو يا اسنو بريز كاستومتون رو بسازيد و با آيتونز ريستور كنيد .

واسه آنلاك هم به مشكلي بر نخواهيد خورد ...
      خیلی ممنون از راهنمایی تون. فقط میتونین یه لینک از آموزش ساخت فریمور کاستوم 5.1.1 برام بدین؟
      و اینکه موقع ریستور با آیتیونز اینترنت و چیز-پی-ان باید کانکت باشن؟

نظر

ورژن ۵.۱.۱ . مشکلی واسه گوشی ۳gs ایجاد نمیکنه؟
        چه اتفاقی سر نرم افزار هایی که نسب هستن میوفته.اگه پاک بشن که آپدیت رو باید بی خیال شد، کل یوپم چند گیگ آپ نبود میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط amin1311 نمایش پست ها
          ورژن ۵.۱.۱ . مشکلی واسه گوشی ۳gs ایجاد نمیکنه؟
          چه اتفاقی سر نرم افزار هایی که نسب هستن میوفته.اگه پاک بشن که آپدیت رو باید بی خیال شد، کل یوپم چند گیگ آپ نبود میشه.
          اپديت ميدن كه مشكلات رو حل كنن نه اينكه مشكل ايجاد كنن
          اگه اپهات اورجينال هست با خيال راحت اپديت كن اگه نه ميتوني اول اونارو استخراج كني بعد اپديت كني و دوباره نصبشون كني

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

آخه شنیده بودم ۴.۳.۳ . کمترین هنگ و بهترین سر@ رو داره واسه ۳gs.
            نه ۹۰ % اورجینال نیس، جیل بریک هستم.میشه یه لینک آموزش راجع به استخراج کردن بهم بدی.
            با سپاس. دوست عزیز

نظر

نه ۹۰ % اورجینال نیس، جیل بریک هستم.میشه یه لینک آموزش راجع به استخراج کردن بهم بدی.
              با سپاس. دوست عزیز

شما crackulous رو از cydia نصب كن با اون برنامه از اپهات يه نسخه تو خود موبايلت به مسير var/root/documents/cracked ايجاد ميشه اونارو كپي كن رو pc بعد اپديت كن
              نه بابا ٤ كجا ٥ كجا اپديت كن لذت ببر
              لاك كه نيست ايفونت؟

نظر

با سپاس. دوست عزیز
                شما میتونین با نرم افزار i-funbox وقتی که گوشیتون وصله تو قسمته یوزر اپلیکیشنز نرم افزاراتون و انتخاب کنین و با یک کلیک راست روی اونا backup to .ipa package رو انتخاب کنین و بعد از دادن مسیر اپ هاتون با پسوند ipa ذخیره میشن

نظر

با سپاس. دوست عزیز
                  تقريبا درست شنيدين. 4.3.3 فريمور ايده آلي واسه 3جي اس هست. اما امكانات 5 چيزه ديگست. البته هنگ و ... نداره اما بهتره يه بار به 5.1.1 ريستور كنيد و تجربش كنيد و اگه سرعتش راضيتون نكرد ميتونيد دانگريد كنيد . ( فقط سيديا رو سنگين نكنيد و فقط برنامه هاي ضروري رو نصب كنيد .)

نظر

نوشته اصلی توسط masoud-a نمایش پست ها
                    شما میتونین با نرم افزار i-funbox وقتی که گوشیتون وصله تو قسمته یوزر اپلیکیشنز نرم افزاراتون و انتخاب کنین و با یک کلیک راست روی اونا backup to .ipa package رو انتخاب کنین و بعد از دادن مسیر اپ هاتون با پسوند ipa ذخیره میشن
                    اكثر ipa هايي كه از اين روش استخراج ميشن بعد از اينكه دوباره نصب ميشن فقط يك ايكن هستند و وقتي واردشون بشين هيچ اتفاقي نمي افته البته اين تجربه من هست و نظر شما كاملا قابل احترام

نظر

نوشته اصلی توسط xavier نمایش پست ها
                      اكثر ipa هايي كه از اين روش استخراج ميشن بعد از اينكه دوباره نصب ميشن فقط يك ايكن هستند و وقتي واردشون بشين هيچ اتفاقي نمي افته البته اين تجربه من هست و نظر شما كاملا قابل احترام

sent from my ipad using tapatalk hd
                      معمولا به دو علت اين اتفاق ميتونه بيوفته 1 اينكه اپليكيشن استخراج شده اورجينال بوده و به اين روش استخراج شده و دوم اينكه معمولا موقع استخراج با آيفون باكس بايد اپليكيشن ها رو يكي يكي بيرون كشيد و گروهي بكاپ گرفتن ازشون اين مشكل رو باعث ميشه !

نظر

بله شما درست می فرمایید ولی این مشکل مربوط به اپلیکیشن های اورجینال میباشد. من خودم از همه اپلیکیشن های کرک شده به این روش بکاپ تهیه کرده ام.

نظر

نوشته اصلی توسط masoud-a نمایش پست ها
                          بله شما درست می فرمایید ولی این مشکل مربوط به اپلیکیشن های اورجینال میباشد. من خودم از همه اپلیکیشن های کرک شده به این روش بکاپ تهیه کرده ام.
                          درسته براي كرك شده ها درست كار ميكنه ولي براي اورجينال حتي برنامه هاي مجاني اپ استور هم جواب نميده
                          در كل crackulous اين مشكلات رو نداره ولي شيوه استخراج مشكلتر هست نسبت به اي فان باكس

نظر

درسته براي كرك شده ها درست كار ميكنه ولي براي اورجينال حتي برنامه هاي مجاني اپ استور هم جواب نميده
                            در كل crackulous اين مشكلات رو نداره ولي شيوه استخراج مشكلتر هست نسبت به اي فان باكس

يه كمي دوتا برنامه رو با هم قاطي كردين دوست عزيز.

آيفون باكس واسه برنامه هاي كرك شده و حتي برنامه هايي كه با آيدي خودتون دانلود كردين و بتونيد موقع نصب آيدي رو اوتورايز كنيد و كركليوس واسه كرك كردن برنامه هاست و بعد بايد با آيفون باكس استخراجشون كنيد .

نظر

ببخشید که بازم سوال می پرسم ، آخه الان می خوام ریستور کنم :
                              موقع ریستور کاستوم با آیتیونز باید به اینترنت کانکت باشم و وی .... فعال باشه؟
                              مطمئن باشم که بیسبند آپدیت نمیشه؟
                              فریمور کاستوم خودش جیلبرک شدس؟ ( با استفاده از رد اسنو)
                              و در آخر از راهنمییاتون ممنونم.

نظر

صبر کنید ..
                              X