اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور به 5.1.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Chegini00 نمایش پست ها
    درود
    من در حال ریستور کردن به 5.1.1 هستم.
    در ابتدا خوب پیش می رفت.
    اما الان وسطش گیر کرده و جلو میره.
    اینطوریه که زمان زیاد میبره یا به مشکل خورده.
    به هر حال بايد بزاريد پيش بره تا ببينيد چه اروري ميگيريد يا اينكه تموم بشه !

من یه آیفون 3GS لاک دارم با فریمور اصلی به 5.1.1 آپدیت کردم.
    الان بیسبندم 06.15.00 هستش، جیلبریک کردم و ultra snow fixer , ultra snow رو هم نصب کردم، ولی بازم آنتن ندارم
    لطفاً راهنمایی کنید
    سوالاتتون رو يه جا مطرح و پيگيري كنيد . پاسخ داده شد :http://www.i-phone.ir/forums/thread71457.html

نظر

گوشی م به رکاوری رفته ،هوم و با پاور نگه میدارم اما از رکا وری در نمیاد.

نظر

نوشته اصلی توسط amin1311 نمایش پست ها
        گوشی م به رکاوری رفته ،هوم و با پاور نگه میدارم اما از رکا وری در نمیاد.
        برای خارج شدن از حالت ریکاوری هم کافیه دکمه Exit Recovery Mode رو بزنید .

نظر

نوشته اصلی توسط navidmac نمایش پست ها
          برای خارج شدن از حالت ریکاوری هم کافیه دکمه exit recovery mode رو بزنید .

چنین دکمه یی کجاس؟ این سافت ور رو چه جوری باید نصب کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin1311 نمایش پست ها
            چنین دکمه یی کجاس؟ این سافت ور رو چه جوری باید نصب کرد؟
            برنامه را بر روی کامپیوتر نصب کنید و برنامه را اجرا کنید گوشی را وصل کنید و برای خارج شدن از حالت ریکاوری کافیه دکمه Exit Recovery Mode رو بزنید .

نظر

با سلام به دوستان من در انجمن.من یه 3gs لاک دارم که خودم بیس باند رو اوردم از 5.14.02 به 6.15.00 و الان روی 4.3.3 هستم.واسه اومدن به 5.1.1 باید به فریمور کاستوم ریستور کنم یا به فریمور اصلی؟
              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadpershia نمایش پست ها
                با سلام به دوستان من در انجمن.من یه 3gs لاک دارم که خودم بیس باند رو اوردم از 5.14.02 به 6.15.00 و الان روی 4.3.3 هستم.واسه اومدن به 5.1.1 باید به فریمور کاستوم ریستور کنم یا به فریمور اصلی؟
                ممنون
                یه کاستوم با sn0wbreaz بسازید و تیک hacktivate رو بزارید که مشکلی برای اکتیو شدن نداشته باشید و گرنه چون بیس باند ایپد بر نمیگرده مشکلی نیست میتونید با ارجینال ریستور کنید

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadpershia نمایش پست ها
                  ممنون
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread67802.html

نظر

واقعا ممنونم بابت راهنماییتون.من الان با اسنوبریز اومدم یه فریمور کاستوم بسازم و وقتی فریمور رو توی برنامه قرار میدم میگه بوت رام جدیده یا قدیمه ولی من زدمdetect it for me و گوشیو به dfu بردم ولی اسنوبریز پیغام داد unknown device ولی عدد 4 و 5 سریال نامبر گوشی 43 هست.من با زدن بوت رام جدید یه کاستوم ساختم.به نظرتون کار درستی کردم؟

نظر

با سلام

دوستان ای فون من ورزن ۴.۱ بیس بند ۶.۱۵.۰۰ لاک هست که جیل و انلاک کردم داره کار میکنه

چه چوری میتونم به ۵.۱.۱ اپدیتش کنم با توجه به ۶.۱۵ که بیس بندش الان دیگه ای پد شده ؟

سوال دیگه ایا میتونم کاری کنم بیس بند به اونی که قبلا بوده برگرده؟

ممنون از دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط pushnetala نمایش پست ها
                        با سلام

دوستان ای فون من ورزن ۴.۱ بیس بند ۶.۱۵.۰۰ لاک هست که جیل و انلاک کردم داره کار میکنه

چه چوری میتونم به ۵.۱.۱ اپدیتش کنم با توجه به ۶.۱۵ که بیس بندش الان دیگه ای پد شده ؟

سوال دیگه ایا میتونم کاری کنم بیس بند به اونی که قبلا بوده برگرده؟

ممنون از دوستان
                        دوست عزیز شما فریومور کاستوم بگیرین.

نظر

نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
                          دوست عزیز شما فریومور کاستوم بگیرین.
                          ممنون دوست عزیز

active ya unactive ???

بعدم اینکه باز نمیکنه لینکارو؟

و ایا میتونم کاری کنم بیس بند به اونی که قبلا بوده برگرده؟

قربانت

نظر

ممنون دوست عزیز

active ya unactive ???

بعدم اینکه باز نمیکنه لینکارو؟

و ایا میتونم کاری کنم بیس بند به اونی که قبلا بوده برگرده؟

قربانت
                            دوست عزیز بیس باند که داخل این فریمور کاستوم هستن همشون آنلاکن دیگه نیاز به برگشت نداری ، راجب اکتیو یا دی اکتیو من زیاد نمیدونم اما فکر کنم اکتیو بهتره ، برای اطمینان بیشتر از بزرگان انجمن سوال کن اونا بهتر و کامل تر بهت میگن که اکتیو خوبه یا دی اکتیو؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mahan76 نمایش پست ها
                              دوست عزیز بیس باند که داخل این فریمور کاستوم هستن همشون آنلاکن دیگه نیاز به برگشت نداری ، راجب اکتیو یا دی اکتیو من زیاد نمیدونم اما فکر کنم اکتیو بهتره ، برای اطمینان بیشتر از بزرگان انجمن سوال کن اونا بهتر و کامل تر بهت میگن که اکتیو خوبه یا دی اکتیو؟
                              منظورم این بیس بند ۶.۱۵ میتونم ب اونی که ای فون از اول بوده برگردونم؟

نظر

منظورم این بیس بند ۶.۱۵ میتونم ب اونی که ای فون از اول بوده برگردونم؟
                                بیش باند رو نمیشه پایین اورد .

نظر

صبر کنید ..
                                X