اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریستور به 5.1.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برای اون محدود اپ های اوریجینال میشه از آی فان باکس استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      يه كمي دوتا برنامه رو با هم قاطي كردين دوست عزيز.

آيفون باكس واسه برنامه هاي كرك شده و حتي برنامه هايي كه با آيدي خودتون دانلود كردين و بتونيد موقع نصب آيدي رو اوتورايز كنيد و كركليوس واسه كرك كردن برنامه هاست و بعد بايد با آيفون باكس استخراجشون كنيد .
      هيچكدوم از برنامه هايي كه با اپل ايدي خودم دانلود كردم و روي pc و idevice اپل ايديم يكي هست بعد از استخراج با اي فان باكس (نه ايفون باكس) قابل استفاده نيستند

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط amin1311 نمایش پست ها
        برای اون محدود اپ های اوریجینال میشه از آی فان باکس استفاده کرد؟
        اورجينال اول بايد كرك بشه چه مجاني باشه چه پولي اي فان باكس فقط براي كرك شده ها هست ميتونيد خيلي راحت امتحان كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

من ریستور کردم با کاستوم ولی الان رو گوشیم روی اکتیویشن گیر کرده

نظر

نوشته اصلی توسط xavier نمایش پست ها
            هيچكدوم از برنامه هايي كه با اپل ايدي خودم دانلود كردم و روي pc و idevice اپل ايديم يكي هست بعد از استخراج با اي فان باكس (نه ايفون باكس) قابل استفاده نيستند

sent from my ipad using tapatalk hd
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

من ریستور کردم با کاستوم ولی الان رو گوشیم روی اکتیویشن گیر کرده
            گوشيتون لاكه يا آنلاك ؟ به 5.1.1 رفتين ؟ الان بيس باند چنده ؟ با اورجينال ريستور كردين يا كاستوم ؟*

نظر

گوشيتون لاكه يا آنلاك ؟ به 5.1.1 رفتين ؟ الان بيس باند چنده ؟ با اورجينال ريستور كردين يا كاستوم ؟*[/quote]

گوشیم لاکه. به 5.1.1 رفتم. با کاستوم. بیس باند و رد اسنو 5.13.04 میشناسه

نظر

گوشیم لاکه. به 5.1.1 رفتم. با کاستوم. بیس باند و رد اسنو 5.13.04 میشناسه
                اين سورس رو ادد كنيد و اول ultrasnow fixer 5.1.1 و بعد ultrasnow رو نصب و ريبوت كنيد .

کد HTML:
                cydia.myrepospace.com/smolk/

ويرايش:*ببخشيد سوال نكرديم جيلبريك كردين يا نه؟! اول جيلبريك كنيد و بعد مراحل بالا رو برين.
                ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 23-07-2012, 06:19 PM

نظر

دوستان درست شد. نگو بعد از ریستور باید میبردم dfu بعد جیل برک میکردم

نظر

اين سورس رو ادد كنيد و اول ultrasnow fixer 5.1.1 و بعد ultrasnow رو نصب و ريبوت كنيد .

کد HTML:

ويرايش:*ببخشيد سوال نكرديم جيلبريك كردين يا نه؟! اول جيلبريك كنيد و بعد مراحل بالا رو برين.
                    الان دارم این کار و میکنم. نتیجشو اطلاع میدم خدمتتون. ممنون

نظر

کد HTML:

خیلی ممنون دوست عزیز از بابت راهنمایی هاتون. الان روی 5.1.1 هستم با بیسبند 5.13.04 و آنتن هم دارم
                      بازم ممنون

نظر

معمولا به دو علت اين اتفاق ميتونه بيوفته 1 اينكه اپليكيشن استخراج شده اورجينال بوده و به اين روش استخراج شده و دوم اينكه معمولا موقع استخراج با آيفون باكس بايد اپليكيشن ها رو يكي يكي بيرون كشيد و گروهي بكاپ گرفتن ازشون اين مشكل رو باعث ميشه !
                        من ۳۵۵ تا اپ رو باید دونه دونه بکشم بیرون؟ یا خدا

نظر

نوشته اصلی توسط amin1311 نمایش پست ها
                          من ۳۵۵ تا اپ رو باید دونه دونه بکشم بیرون؟ یا خدا
                          فكر نميكنم همه 355 تا app بدرد بخور باشن. ميتونيد خوباشو سوا كنيد . به هر حال اينجوري نتيجه ي بهتر ميده.

اگه كار مشكله خوب همه رو سلكت آل كنيد و بكاپ بگيرين اميدوارم موقع نصب به مشكل برنخورين

نظر

۲۰۰ تا شو دونه دونه کشیدم.
                            یه جا داده بودم برنامه ریخته مثلا، فک کنم ۹۰ % از دست بدم. مرسی دوست عزیز

نظر

درود
                              من در حال ریستور کردن به 5.1.1 هستم.
                              در ابتدا خوب پیش می رفت.
                              اما الان وسطش گیر کرده و جلو میره.
                              اینطوریه که زمان زیاد میبره یا به مشکل خورده.

نظر

من یه آیفون 3GS لاک دارم با فریمور اصلی به 5.1.1 آپدیت کردم.
                                الان بیسبندم 06.15.00 هستش، جیلبریک کردم و ultra snow fixer , ultra snow رو هم نصب کردم، ولی بازم آنتن ندارم
                                لطفاً راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X