اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمايي راجع به app

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمايي راجع به app

سلام دوستان من ايپدم و جلبريك كردم يه سري برنلمه هاي كرك دارم و بيشتر برنامه هاي اورجينال كه فروشنده برام ريخته..از برنامه ها توسط ifunboxبك اپ گرفتم ولي وقتي برنامه هاروميريزم رو ايپد فقط برنامه هايي كه خودم از appstorگرفتم و برنامه هاي كرك باز ميشن و برنامه ي اون فروشنده بازنميشه اما تا ميبرم پيشش و وسل ميكنه ايپد و به سيستمش اوناهم اجرا ميشه اما وقتي ايپد دوباره وصل ميكنم به ايتونز خودم تمتم برنامه ها ميپره و فقط كرك شده ها ميمونه.. حالا سوال اياست كه ميشه الان كه تمام برنامه ها هست و باز ميشه اونارم كرك كنم تا اين مشكل حل شه؟
    ویرایش توسط tired : https://i-phone.ir/forums/member/73676-tired در ساعت 23-07-2012, 01:40 AM

نوشته اصلی توسط tired نمایش پست ها
    سلام دوستان من ايپدم و جلبريك كردم يه سري برنلمه هاي كرك دارم و بيشتر برنامه هاي اورجينال كه فروشنده برام ريخته..از برنامه ها توسط ifunboxبك اپ گرفتم ولي وقتي برنامه هاروميريزم رو ايپد فقط برنامه هايي كه خودم از appstorگرفتم و برنامه هاي كرك باز ميشن و برنامه ي اون فروشنده بازنميشه اما تا ميبرم پيشش و وسل ميكنه ايپد و به سيستمش اوناهم اجرا ميشه اما وقتي ايپد دوباره وصل ميكنم به ايتونز خودم تمتم برنامه ها ميپره و فقط كرك شده ها ميمونه.. حالا سوال اياست كه ميشه الان كه تمام برنامه ها هست و باز ميشه اونارم كرك كنم تا اين مشكل حل شه؟

سلام.خوشحال میشم کمکتون کنم.
    شما در واقع میخواید برنامه های اورجینال رو به کرک شده تبدیل کنید که بتونید پس از تبدیل کردنشون به فایل ipa به وسیله ifun box ،بتونید در ایتونز اون ها رو اضافه کنید که با هم ادغام بشند.
    برای این کار وارد سیدیا بشید.
    در قسمت منیج>>سورس>>ادیت>>add>>آدرس زیر را وارد کنید(سورس زیر را اضافه کنید)

cydia.hackulo.us

پس از اضافه شدن این سورس،در قسمت سرچ سیدیا،نام زیر را سرچ کنید و نصب کنید.
    crackulous

سپس وارد برنامه شوید و برنامه هایی رو که قصد کرک کردن دارید رو انتخاب و ....
    در آخر به وسیله ifun box فایل های کرک شده را از ایفون بیرون بیارید و استفاده کنید.

نظر

انجام دادم وقتي كرك شد ٣تاگزينه مياد كدومشو بزنم و بعد چيكار كنم؟

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread45592.html

نظر

من ميرم تو ifunboxوقتي برنامه رو باز ميكنم هيچ كدوم از اين appها كه كرك كردم نيست ولي كرك انجام شده و رم دستگاه رو اشغال كرده لطفا كمك كنيد....

نظر

نوشته اصلی توسط tired نمایش پست ها
            من ميرم تو ifunboxوقتي برنامه رو باز ميكنم هيچ كدوم از اين appها كه كرك كردم نيست ولي كرك انجام شده و رم دستگاه رو اشغال كرده لطفا كمك كنيد....
            به این آدرس برید.
            var/root/documents/cracked

نظر

صبر کنید ..
            X