اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم وجود گزینه APPS در قسمت library آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم وجود گزینه APPS در قسمت library آیتیونز

سلام
    من آیتیونز ورژن 10.6 رو نصب کردم ولی برای sync کردن برنامه ها احتیاج به گزینه APPS در قسمت library دارم ولی این گزینه برای آیتیونز من وجود ندارد،حتی ورژن قدیمی تر هم نصب کردم ولی باز هم همین مشکل رو داشتم،در تصویر زیر مشخص است...

نوشته اصلی توسط hoomati نمایش پست ها
    سلام
    من آیتیونز ورژن 10.6 رو نصب کردم ولی برای sync کردن برنامه ها احتیاج به گزینه APPS در قسمت library دارم ولی این گزینه برای آیتیونز من وجود ندارد،حتی ورژن قدیمی تر هم نصب کردم ولی باز هم همین مشکل رو داشتم،در تصویر زیر مشخص است...
    با سلام
    شما باید از داخل آیتیونز منوی edit بفشارید و بعد گزینه Preferences را انتخاب کنید و از پنجره باز شده و تب general گزینه Apps را تیک بزنید و بعد ok کنید ...... Apps به Library شما اضافه میشود

نظر

شما تا اپ هاتون رو وارد آیتیونز نکنید نمیاد

نظر

اول فايل هاي .ipa رو اضافه كن بعد. هيچ مشكلي هم پيش نيومده و نمي ياد

iPhone4 5.1.1 jailbreak

نظر

نوشته اصلی توسط hoomati نمایش پست ها
          سلام
          داش یه فایل برنامه یا بازی آیفون رو درگ(بگیر بکش )کن تو قسمت لایبرری.بعد گزینه app یهو ظاهر میشه

نظر

درود. وقت شریف بخیر
            دوستان عزیز بنده آیپد 3 با سیستم عامل 9.3.5 دارم.بعد از اتصال به آیتونز و عدم وجود گزینه ی برنامه ها(apps) و انجام مراحل ذکر شده در گفته های آموزشی پیشین دوستان همچنان با همین مشکل مواجه ام........؟؟؟
            و اینکه چگونه می توانم برنامه نصب کنم بعد از قدیمی شدن این نوع تبلت؟
            از وقتگذاری سپاسگزارم, متشکر و قدردان

نظر

نمیشه من امتحان کردم چطوری گزینه app رو بیارم

نظر

صبر کنید ..
              X