اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در بوت شدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ای بابا چرا پس هیچکس جوابی نمیده !!!

نظر

خوب عزیز من، قرار نیست که تا پست دادی، جواب بگیری، کمی هم صبر داشته باش.
      شما باید یکبار Clean Install کنی.
      اگر Mountain Lion رو بتونی تهیه کنی و نصب کنی که چه بهتر، وگر نه همون Lion رو (DVD یا USB ای که داری) وارد دستگاه میکنی، موقع روشن کردن option رو نگه دار و منبع نصب رو انتخاب کن و مک رو نصب کن.

نظر

ببخشید آخه این ۲ روزه منو از کار و زندگی انداخته
        من dvd , usb ندارم. میتونم دانلود کنم ؟
        مرسی

نظر

بدون مشکل از اینجا دانلود کنید:
          دانلود OS X Mountain Lion v10.8 - سیستم عامل شیرکوهی مکینتاش

نظر

ممنون ولی متاسفانه باز نمیشه

من این فایل رو الان دارم از تورنت میگیریم . باید فقط رایتش کنم و اون توری که توضیح دادین نصبش کنم؟
            من هیچ بکاپی ندارم، آیا همه فایل هام پاک میشن؟ الان هیچ جوری نمیتونم مثلن از قسمت HD Recovery از فایل هم بکاپ بگیرم؟
            ممنون
            ویرایش توسط mr_persia : https://i-phone.ir/forums/member/12729-mr_persia در ساعت 05-08-2012, 08:07 PM

نظر

میتونید هاردتون رو دربیارید و به کامپیوتر بزنید و راحت کپی کنید. (تو ویندوز با نرم افزار مخصوص میشه، اما اگه لینوکس داشته باشید خودش میشناسه)
              از داخل خود مک هم دقیقا اطلاع دقیقی ندارم، یعنی دنبالش نرفتم، یادمه یه جا یه نرم افزار بوت مک دیدم، اما اسم و مشخصاتش یادم نیست.

نظر

شما اگه سیدی اوبونتو لایو تهیه کنید بعد از داخل اوبونتو اقدام به بکاپ گیری کنید راحت ترید. من هم مشکل شمارو داشتم ولی وخیم تر . مشکل من این بود که وقتی میخواستم لبون رو دوباره نصب کنم اصلا هاردم رو نمیشناخت، ولی بعد متوجه شدیم که اسنو لئو پارد میشناسه هاردم رو. که اول اون رو نصب کردیم بعد آپدیت کردیم. گفتم که اگر احیانا این مشکل هم پیش اومد این رو مد نظر داشته باشین

نظر

نوشته اصلی توسط santoor_ostad نمایش پست ها
                  شما اگه سیدی اوبونتو لایو تهیه کنید بعد از داخل اوبونتو اقدام به بکاپ گیری کنید راحت ترید. من هم مشکل شمارو داشتم ولی وخیم تر . مشکل من این بود که وقتی میخواستم لبون رو دوباره نصب کنم اصلا هاردم رو نمیشناخت، ولی بعد متوجه شدیم که اسنو لئو پارد میشناسه هاردم رو. که اول اون رو نصب کردیم بعد آپدیت کردیم. گفتم که اگر احیانا این مشکل هم پیش اومد این رو مد نظر داشته باشین

ممنون از ابراز همدردی تون ، متوجه نشدم چه cd رو گفتید تهیه کنم . من راستش یک ساله که مک دارم و از ابتدا روش سیستم عامل نصب بود، اصلن نمیدونم باید چی کار کنم، تا اینجا هم از اینترنت دستو پا شکسته ی چیزائی متوجه شدم.
                  ویرایش توسط mr_persia : https://i-phone.ir/forums/member/12729-mr_persia در ساعت 06-08-2012, 02:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                    میتونید هاردتون رو دربیارید و به کامپیوتر بزنید و راحت کپی کنید. (تو ویندوز با نرم افزار مخصوص میشه، اما اگه لینوکس داشته باشید خودش میشناسه)
                    از داخل خود مک هم دقیقا اطلاع دقیقی ندارم، یعنی دنبالش نرفتم، یادمه یه جا یه نرم افزار بوت مک دیدم، اما اسم و مشخصاتش یادم نیست.
                    میشه لطف کنید ببینید آیا میشه در این حالت که مک بوت نمیشه از طریق recovery HD از اطلاعات مک بکاپ گرفت؟؟ آخه اطلااتش برام خیلی مهمه و نمیخوام از دست بدمشون . خیلی لطف میکنید

نظر

نوشته اصلی توسط mr_persia نمایش پست ها
                      میشه لطف کنید ببینید آیا میشه در این حالت که مک بوت نمیشه از طریق recovery HD از اطلاعات مک بکاپ گرفت؟؟ آخه اطلااتش برام خیلی مهمه و نمیخوام از دست بدمشون . خیلی لطف میکنید
                      متاسفانه خیر.
                      باید از روشی که دوستمون فرمودن یا بنده گفتم یا هر روشی که خودتون میدونید بکاپ بگیرید.

نظر

دوستان من یه مک اومد زیر دستم روش lion بود بعد هارد رو عوض کردم یه هارد دیگه گذاشتم روش روی اون هارد مانیشن لاین نصب کردم نصب شد دوبار هم به بدبختی os بالا اومد بعدش که خاموش کردم روشن کردم 3 ساعت گذاشتم تو همون مرحله اول که ارم اپل میاد و اون دایره میاد گیر میکنه من چی کار کنم الان مشتری میخواد بخره ولی این مشکل رو دارم لطفا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط sinarr نمایش پست ها
                          دوستان من یه مک اومد زیر دستم روش lion بود بعد هارد رو عوض کردم یه هارد دیگه گذاشتم روش روی اون هارد مانیشن لاین نصب کردم نصب شد دوبار هم به بدبختی os بالا اومد بعدش که خاموش کردم روشن کردم 3 ساعت گذاشتم تو همون مرحله اول که ارم اپل میاد و اون دایره میاد گیر میکنه من چی کار کنم الان مشتری میخواد بخره ولی این مشکل رو دارم لطفا کمک کنید
                          خوب فایلهای بوت رو پیدا نمیکنه که نمیاد بالا، در بهترین شرایط اگه هارد رو بدرستی عوض کنی، نباید با مشکل نصب مواجه بشی، مگر اینکه هارد مشکل داشته باشه!
                          از چه هاردی استفاده کردی؟

نظر

برید به محیط Recovery و بعد Disk utilitiesرا اجرا کنید! و کل هارد را انتخاب کنید! ببینید پایین قسمت S.M.A.R.T چی زده؟ زده Faild* یا Verified ؟
                            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                              برید به محیط Recovery و بعد Disk utilitiesرا اجرا کنید! و کل هارد را انتخاب کنید! ببینید پایین قسمت S.M.A.R.T چی زده؟ زده Faild* یا Verified ؟
                              Verified زده حالا فرمت کل هارد باید چی باشه اقا احسان

نظر

یک بار کل هارد را format کنید و مک را از اول نصب کنید!
                                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
                                X