اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در بوت شدن مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بله الان به سور کامل درایور بوت کمپ رو فورمت کردم بدون هیچ مشکلی ولی هنوز مشکل اولیه سر جاشه

---
    I am here: http://maps.google.com/maps?ll=31.350084,48.694280
    Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط santoor_ostad نمایش پست ها
      بله الان به سور کامل درایور بوت کمپ رو فورمت کردم بدون هیچ مشکلی ولی هنوز مشکل اولیه سر جاشه

---
      I am here: Google Maps
      کاش این عکس را همون اول گذاشته بودین! من فکر میکنم منظورتون دایره ستاره مانند هست که داره میچرخه!
      این غیر طبیعی هست و بهتر هست که سریع backup بگیرید از همع اطلاعات مهم(البته روی هاردی بجز هارد مک ،مثلا هارد external) و مک را از اول بزنید.(البته اگر مشکل سخت افزاری پیش نیومده باشه ).
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

احسان جان چیزی که اضافه شده این دایره نیست بلکه اون خطه. من از وقتی این مک بوک رو گرفتم این خط رو ندیدم ولی این دایره همیشه بوده که خیلی سریع کارش تموم میشد و مک بوت میشد. من الان مک رو دوباره نصب میکنم. نتیجه رو اعلام میکنم

نظر

دوستان وقتی مک رو خواستم نصب کنم. دستگاه هاردم رو قبول نمیکرد. میگفت که خارد شما تیراد داره مک رو ممیشه نصب کرد . از یوتیلیتی هم نه ریپیر میشد نه اریز. با چند نفر مشورت کردم گفتن که هاردم بدسکتور گرفته و باید عوض بشه. امروز میخوام برم هارد بگیرم.
          هیچوقت موقع بوت شدن مک رو خاموش نکنین. تا به این بلا گرفتار نشین. خوشبختانه فایلای خیلی مهمم رو بکاپ داشتم.

---
          I am here: http://maps.google.com/maps?ll=31.350054,48.694285

نظر

با سلام
            پس صحبتی که با چند تعمیرکار داشتم، در آخر به این نتیجه رسیذیم که اول مک اسنو لیوپارد رو نصب کنیم و بعد مک رو به لیون آپدیت کنیم خوشبختانع مشکل به طور کامل حل شد و الان دارم ازش استفاده میکنم

از دوستان بابت همکاری ممنونم

نظر

با درود، من این روشو دارم میرم الان مرحله به مرحله والی خالی طول میکشه. هنوز تو اولشم. آیا طبیعه که الان حدوده ۲ ساعت داره ارور هارو چک میکنه؟؟ ارور ۵ هستش !!
              با تشکر

نظر

بسته به حجم هارد و آیتم هایی که داخلش هست، فرق میکنه.
                مرحله repair permission هم ارور نداره، ایراد permission ها رو رفع میکنه.
                تعدادش هم منطقیه. اگه زیاد بشه باید نگران باشید!

نظر

مرسی از جوابه فورتون. منظورم از ۵ تعداده ارور ها نبود بلکه اسمه ارور بود. تعدادشون که خالی زیاده. واقعن نمیدونم باید چی کار کنم. ۷۰۰ گ ب حجم هارد هاست که ۲۰۰ گ ب استفاده شده. راهه هاله دیگی نداره؟
                  ممنون

نظر

خوب شما دقیقا بفرمایید چه مشکلی دارید تا بهتر راهنماییتون کنیم.

نظر

من یک مک بوک پرو دارم که ابتدا ورسیونش ۱۰.۷.۳ بود الان از وقتی که ۱۰.۷.۴ شده (خودش اتوماتیک شده) صورتش خالی پایین اومده تا جای که امروز صبح دیگه اصلن بالا نمیومد. دیشب تو قسمت اسپوت لیت همش میزد indexing داره میکنه. با utility تونستم بوت کنمش والی باز indexing میکنه و صورتش خالی پایینه.
                      این مشکلات به خاطره تقیره ورسیون هستش ؟؟ اگه اره چطور میتونم دانگرید کنم؟
                      بسیار ممنون از لطفتون

نظر

الان دیگه اصلان بالا نمیاد، فقط تا ان صفحه خاکستری میاد دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته. فقط گهگاهی اون ستاره میادو میره . کسی از دوستان میدونه باید چی کار کنم؟ متاسفانه بکاب هم ندارم

نظر

تمام ان ۴ مرحله رو با موفقیت انجام دادم والی وقتی ریست میشه بعد از ۴ ،۵ دقیقه تا ان صفحه خاکستری میاد و میمونه

نظر

میتونید repair کنید که خوب بشه
                            برای سرعت بوت هم باید بدونید که lion کمی در سرعت بوت مشکل داشت که با آپدیت به mountain lion کمی وضعیت بهتر میشه
                            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

repair رو با موفقیت انجام دادم. ولی اصلآ بوت نمیشه که بخوام چیزی رو روش نصب کنم
                              ویرایش توسط mr_persia : https://i-phone.ir/forums/member/12729-mr_persia در ساعت 05-08-2012, 01:40 PM

نظر

کسی از دوستان راه حلی به ذهنش نمیرسه ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X