اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار نکردن سنسورهای چرخش آیفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کار نکردن سنسورهای چرخش آیفون 4s

سلام دوستان
    من یه 4s -16 گیگ خریدم بعد یه هفته تازه متوجه شد که سنسورهای چرخشش کار نمیکنه منظورم اینه که ، نه تو بازی ها کار میکنه نه توی مسیج در حالت لنداسکیپ یا گالری عکس. ریستور کردم درست نشد حتی اون آیکون قفل که تو تسک منیجیر هم هست رو تست کردم !

از دوستان کسی هست که با این مشکل برخورد کرده باشه ؟!!

خواهشا کمک کنید چون این قضیه خیلی رو اعصابه .

ممنون
    ویرایش توسط sarah55 : https://i-phone.ir/forums/member/99249-sarah55 در ساعت 21-07-2012, 08:44 PM

دوست عزیز، قصد نصب بنر رو که ندارید، از فونت مناسب استفاده کنید، مطمئناً همه می بینن.

نظر

نوشته اصلی توسط sarah55 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه 4s -16 گیگ خریدم بعد یه هفته تازه متوجه شد که سنسورهای چرخشش کار نمیکنه منظورم اینه که ، نه تو بازی ها کار میکنه نه توی مسیج در حالت لنداسکیپ یا گالری عکس. ریستور کردم درست نشد حتی اون آیکون قفل که تو تسک منیجیر هم هست رو تست کردم !

از دوستان کسی هست که با این مشکل برخورد کرده باشه ؟!!

خواهشا کمک کنید چون این قضیه خیلی رو اعصابه .

ممنون
      بازم نرم افزاري چك كنيد ببينيد غير فعال نيست؟
      كليد هوم رو دو بار پشت سر هم بزنيد بعد به سمت راست اسكرول كنيد. براي اطمينان يه بار فعال و غير فعال كنيد.
      اگر درست نشد يه بار بايد تنظيمات رو ريست كنيد.

🌵

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
        بازم نرم افزاري چك كنيد ببينيد غير فعال نيست؟
        كليد هوم رو دو بار پشت سر هم بزنيد بعد به سمت راست اسكرول كنيد. براي اطمينان يه بار فعال و غير فعال كنيد.
        اگر درست نشد يه بار بايد تنظيمات رو ريست كنيد.

🌵
        همه ی این کارها رو کردم ولی باز هم درست نشد .

نظر

فریمورشو عوض کن اگه باز کار نکر از آسی روتشنشه که باید تعمیر شه ....

نظر

نوشته اصلی توسط saeidvahdani نمایش پست ها
            فریمورشو عوض کن اگه باز کار نکر از آسی روتشنشه که باید تعمیر شه ....
            ریستور کردن شامل فرمور عوض کردن هم میشه ؟!!
            آخه من دادم یه نفر دیگه واسم ریستورش کرد ، اگه شامل میشه که یعنی فریمورش و هم عوض کرده حتما .

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

ریستور کردن شامل فرمور عوض کردن هم میشه ؟!!
                آخه من دادم یه نفر دیگه واسم ریستورش کرد ، اگه شامل میشه که یعنی فریمورش و هم عوض کرده حتما .
                دوست عزیز نه این دوتا یه بحث دیگست .. برای ریست کردن نرم افزار Itunes رو باز کن در بخش device موبایل گزینه Reset وجود داره اون دکمه رو بزن انشا الله که مشکل رفع شه ولی اگه خدا نکرده کار نکرد به نظر من مشکل از خود گوشیه حالا من نمیدونم عوض کردن فریمور این خاصیت رو داره یا نه چون وقتی reset می کنی موبایل دوباره از نو عین روز اول راه می افته اگه گوشی دست دوم خریدی که خوب حتما یه بلای سرش اومده ولی اگه صفره .. حتما حتما برو یقه فروشنده رو بگیر بد

نظر

نوشته اصلی توسط sooran2 نمایش پست ها
                  دوست عزیز نه این دوتا یه بحث دیگست .. برای ریست کردن نرم افزار itunes رو باز کن در بخش device موبایل گزینه reset وجود داره اون دکمه رو بزن انشا الله که مشکل رفع شه ولی اگه خدا نکرده کار نکرد به نظر من مشکل از خود گوشیه حالا من نمیدونم عوض کردن فریمور این خاصیت رو داره یا نه چون وقتی reset می کنی موبایل دوباره از نو عین روز اول راه می افته اگه گوشی دست دوم خریدی که خوب حتما یه بلای سرش اومده ولی اگه صفره .. حتما حتما برو یقه فروشنده رو بگیر بد
                  فروشنده میگه اگه تا 24 ساعت بعد میگفتی عوض میکردم ولی من بعد 2-3 روز متوجه شدم .

نظر

اگه ۲۴ ساعته هم می بردی طرف میگفت نمیشه، من تا به حال و بشخصه خرابی سنسور شتاب سنج را ندیده بودم، چقدر از طرفی که واست ریستور کرده مطمئنی ؟ من پیشنهاد میکنم با استفاده از آموزشهایی که تو انجمن هست خودت اقدام به ریستور کنی، اینجوری اگه نشد اونوقت میشه با اطمینان نظر داد!

نظر

نوشته اصلی توسط mr_hadi نمایش پست ها
                      اگه ۲۴ ساعته هم می بردی طرف میگفت نمیشه، من تا به حال و بشخصه خرابی سنسور شتاب سنج را ندیده بودم، چقدر از طرفی که واست ریستور کرده مطمئنی ؟ من پیشنهاد میکنم با استفاده از آموزشهایی که تو انجمن هست خودت اقدام به ریستور کنی، اینجوری اگه نشد اونوقت میشه با اطمینان نظر داد!
                      راستش اونی که وایم ریستور کرده کارش خوب بوده ولی خوب شاید هم درست انجام نداده باشه ، خیلی مطمئن نیستم .

نظر

راستش اونی که وایم ریستور کرده کارش خوب بوده ولی خوب شاید هم درست انجام نداده باشه ، خیلی مطمئن نیستم .
                        ريستور بكن و بعد از ريستور بك آپ رو برنگردون.

🌵

نظر

ریستور کنین بک آپ رو هم برنگردونین جیلبرک هم نکنین ببینید درست میشه یا نه

نظر

من تا حالا نشنيده بودم سنسور خراب بشه !
                            شما يه بار ريستور كن هيچي نمي شه. من خودم دفعه اول مي ترسيدم اما الان گوشيه خودم رو هر ١ماه ٢ بار ريستور مي كنم!!
                            شما ريستور كن - بكاپ رو برنگردو و جلبريك هم نكن . اميدوارم حل بشه

iPhone4 5.1.1 jailbreak

نظر

سلام برو تو safari گوشی رو بچرخون ببین درست میشه؟
                              in id yahoo mane baram pm bezar:blueblack242

نظر

صبر کنید ..
                              X