اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

طريقه active كردن آيفون لاك...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• طريقه active كردن آيفون لاك...

سلام دوستان. من يك آيفون لاك دارم كه به 5.1.1 آپديت شده. حالا فقط ميخوام active كنم و آنلاك كردن برام مهم نيست.
    كمك احتياج دارم.......؟
    در اين دنيا كه آدمها عصا از كور ميدزدند
    من نادان خوش باور محبت جستجو كردم

نوشته اصلی توسط moji_e نمایش پست ها
    سلام دوستان. من يك آيفون لاك دارم كه به 5.1.1 آپديت شده. حالا فقط ميخوام active كنم و آنلاك كردن برام مهم نيست.
    كمك احتياج دارم.......؟
    به dfu ببريد و با رد اسنو جيلبريك كنيد

نظر

دوست عزيز متشكر ميشم اگه يه تاپيك يا چندتا تاپيك تو اين زمينه برام بزاريد...
      dfu همون ريكاوري مد هستش؟
      در اين دنيا كه آدمها عصا از كور ميدزدند
      من نادان خوش باور محبت جستجو كردم

نظر

خير
        گوشي خاموش كن
        ٣ ثانيه پاور
        ١٠ ثانيه هوم و پاور بعدشم پاور رو ول كن ١٨ثانيه هوم رو بگير
        در رداسنو برات تايمر ميزنه و راهنمايي ميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط moji_e نمایش پست ها
          دوست عزيز متشكر ميشم اگه يه تاپيك يا چندتا تاپيك تو اين زمينه برام بزاريد...
          dfu همون ريكاوري مد هستش؟
          خدمت شما :* http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

بعد با آخرين نسخه ي رد اسنو جيلبريك كنيد .

نظر

به dfu بردم اما پیغام میده !
            your iphone 4s is connected in the wrong mode
            please put it in its normal operating mode !

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
              به dfu بردم اما پیغام میده !
              Your iphone 4s is connected in the wrong mode
              please put it in its normal operating mode !
              ميخواين چه كار كنيد دوست عزيز؟ پست هاي زده شده مربوط به سوال يه كاربر ديگه بوده + اينكه اينجا بخش 4 هست نه 4اس !*

توو بخش مربوطه مشكلتون رو مطرح كنيد و لاك و آنلاك بودن گوشيتون رو هم مشخص كنيد ...

نظر

منم کاملا همین مساله رو دارم اما فک نمیکردم 4 با 4اس فرقی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                  منم کاملا همین مساله رو دارم اما فک نمیکردم 4 با 4اس فرقی کنه
                  فرق داره دوست عزيز. 4اس تا اكتيو نشه جيلبريك هم نميشه . فرقي هم نميكنه باچي

اما4 و 3جي اس رو ميشه با رد اسنو جيلبريك و اكتيو كرد .

نظر

کلاً گوشیهایی که بوسیله یک اوپراتور خاص مثلا تی موبایل لاک شده اند بهد از ریستور کردن مجدداً می بایست سیم آن اوپراتور توسط سرور اپل اکتیو یا فعال شود ، در صورتی که بخواهیم سیم دیگری غیر از آن سیم را روی گوشی استفاده کنیم دیگر سرور اپل آن سیم را فعال نخواهد کرد برای همین می بایست با یک نرم افزار که برای جیلبرک کردن طراحی شده بطور مثال redsn0w باید گوشی جیلبرک شود که دستورالعمل آن در بخش آموزشها وجود دارد ، سپس بوسیله اتصال به کامپیوتر و برنامه itunes و اینترنت اکتیو شود و یا با اینترنت وای فای خود گوشی این کار انجام شود،،
                    بعد از اکتیو گوشی شما قابل استفاده ولی آنتن آن سیم وجود ندارد که میبایست به یکی از روشهایی که به نوع گوشی و ورژن بیسباند آن میخورد آنلاک شود که دستورالعمل آن در بخش آموزشهای آنلاک وجود دارد..
                    پیروز باشید

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                      کلاً گوشیهایی که بوسیله یک اوپراتور خاص مثلا تی موبایل لاک شده اند بهد از ریستور کردن مجدداً می بایست سیم آن اوپراتور توسط سرور اپل اکتیو یا فعال شود ، در صورتی که بخواهیم سیم دیگری غیر از آن سیم را روی گوشی استفاده کنیم دیگر سرور اپل آن سیم را فعال نخواهد کرد برای همین می بایست با یک نرم افزار که برای جیلبرک کردن طراحی شده بطور مثال redsn0w باید گوشی جیلبرک شود که دستورالعمل آن در بخش آموزشها وجود دارد ، سپس بوسیله اتصال به کامپیوتر و برنامه itunes و اینترنت اکتیو شود و یا با اینترنت وای فای خود گوشی این کار انجام شود،،
                      بعد از اکتیو گوشی شما قابل استفاده ولی آنتن آن سیم وجود ندارد که میبایست به یکی از روشهایی که به نوع گوشی و ورژن بیسباند آن میخورد آنلاک شود که دستورالعمل آن در بخش آموزشهای آنلاک وجود دارد..
                      پیروز باشید
                      اما اين حرف شما در رابطه با 4 اس صدق نميكنه دوست عزيز.

و حتي رد اسنو هم ايراد ميگيره و ميگه اول بايد اكتيو كنيد و بعد ميتونيد جيلبريك كنيد ....

نظر

صبر کنید ..
                      X