اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراخوان استخدام برنامه نویس iOS و Android - همکاری بلندمدت و آموزش نیرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراخوان استخدام برنامه نویس iOS و Android - همکاری بلندمدت و آموزش نیرو

باسلام

به چند نفر جهت استخدام بلند مدت برنامه نویسی برای محیط های Android , iOS در مشهد نیازمند هستیم.
    لازم به ذکر است که درصورت تجربه مناسب (در محیط های دیگر یا زبان های دیگر مثل C# ) و تایید نیرو، امکان آموزش نیرو فراهم میشود.

لطفا اطلاعات را به صورت زیر به این ایمیل ارسال نمایید.

admin@iShia.org

اطلاعات و مشخصات عمومی فردی (ازجمله وضعیت تآهل و سربازی):
    اطلاعات تماس:
    اطلاعات تحصیلی:
    مدارک و مهارت های مرتبط با حوزه ی نرم افزار:
    سوابق و پروژه های کاری:
    ویرایش توسط s.m.h.m. : https://i-phone.ir/forums/member/2988-s-m-h-m در ساعت 31-01-2013, 12:19 AM

دوباره این فرصت فراهم شده است!

دوستانی که در زمینه iOS فعالیت میکنید، فرصت همراه بودن با یکی از قویترین تیم برنامه نویسی اپل در ایران را از دست ندهید.
    و همچنین دوستانی که در زمینه دات نت تجربه دارند دعوت میشود تا مشخصات خود را برای ما ارسال کنند.

مخصوصا افراد حرفه ای و باتجربه. اگر فکر میکنید جزو بهترینها هستید، مطمئن باشید شرایط خوب و کاری حرفه ای خواهید داشت.

شرایط برنامه نویس C#‎:
    - آشنا به SQL Server
    - مسلط به C#‎‎.NET
    - مسلط به MVC 4

در صورت تمایل برای همکاری در مشهد لطفا مشخصات خود را طبق پست قبلی به این ایمیل ارسال کنید:
    admin@iShia.org

نظر

با عرضه سلام من تووو شرکت پرنیان در سنندج یه مدت کار میکردم شرایط کارتون رو هم همینجا بنویسید؟که همه ببینن ا:ه خوب بود بیان الکی وقتشونو تلف نکنن

نظر

من مشهد هستم! اگر بتونم خوشحال می شم همکاری کنم!
        پایان خدمت
        مجرد
        لیسانس مهندسی مکانیک سیالات
        فوق لیسانس مدیریت MBA

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        ویرایش توسط Younes 988 : https://i-phone.ir/forums/member/66665-younes-988 در ساعت 29-05-2013, 09:43 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Rasul.r نمایش پست ها
          با عرضه سلام من تووو شرکت پرنیان در سنندج یه مدت کار میکردم شرایط کارتون رو هم همینجا بنویسید؟که همه ببینن ا:ه خوب بود بیان الکی وقتشونو تلف نکنن
          سلام
          متوجه منظورتون نشدم. شرایط کاری متناسب با اشخاص مختلف و عملکرد و توانایی ها متفاوت است و چیزی نیست که بخواهیم بصورت لیستی بیان کنیم. اگر مایل به همکاری هستید مشخصات خود را ایمیل و برای مصاحبه تشریف بیارید.

نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
          من مشهد هستم! اگر بتونم خوشحال می شم همکاری کنم!
          پایان خدمت
          مجرد
          لیسانس مهندسی مکانیک سیالات
          فوق لیسانس مدیریت MBA

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          لطفا ضمینه فعالیت خود و بیان عملکردهای گذشته همراه با مشخصات به ایمیل بالا ارسال کنید.

نظر

درصورت تمایل برای همکاری در مشهد در یکی از زمینه ها زیر میتوانید مشخصات خور را برای ما ارسال کنید:
            - Android
            - iOS
            - ASP.Net

admin@iShia.org

نظر

صبر کنید ..
            X