اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

over clock iPhone 3G,3GS,4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• over clock iPhone 3G,3GS,4

در این تاپیک قست دارم اورکلاک کردن ایفون رو به شما نشون بدم.
    همون طور که میدونید ایفون ها پردازنده های قوی دارند ولی اپل حداکثر سرعت ان را در اختیارتان نمیگذارد و ان را روی اعداد پایین تری محدود میکند (به دلایل مختلفی مثل عمر باطری و عمر cpu) ولی در این جا ما میخواهیم از حداکثر سرعت cpu استفاده کنیم(توجه داشته باشید مسولیت این کار با خودتان است و انجمن و من هیچ مسولیتی نداریم)
    من در سایت های مختلفف روش های زیادی دیدم و این جا ۲ تاش رو میزارم:
    ۱:
    در گوشی(ifile) یا هر ایزار دیگری برای مرور فایل های سیستمی مثل ifunbox به این جا برید:
    System/Library/System/System Configuration/PowerManagement.bundle/
    حالا باید این فایل رو ببینید:
    “com.apple.SystemPowerProfileDefault.plist”
    حالا باید اسمشو به این تغییر بدبد:
    “SystemPowerProfileDefaultbak.plist”
    و ریبوت کنین.

اگه بخوايم به حالت قبل برگرديم امكانش هست يا خير

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
      اگه بخوايم به حالت قبل برگرديم امكانش هست يا خير

sent from my iphone using tapatalk
      از فایل ها بک آپ بگیرید و هر موقع خواستید به حالت قبل برگردونید

نظر

روش ۲:
        به این حا بریدباید در این روش ssh کنید)
        /private/etc
        و از این فایل بک آپ بگیرید:
        "fstab"
        حالا "fstab" رو باز کنین و این خط ها رو اضافه کنین:
        su
        alpine(اگه قبلا تغییرش نداده باشید همینه)
        sysctl -w hw.cpufrequency_max=???000000 (؟؟؟ به جای اینا مقدار قدرت حداکثر cpuرو بنویسید مثلا ۶۰۰)
        sysctl -w hw.cpufrequency=???000000 (؟؟؟ دوباره مثل خط بالا)
        sysctl -w hw.cpufrequency_min=???000000(؟؟؟ به جای ابنا مقدار قدرت حداقل cpu که میخواهید)
        dev/disk0s1 / hfs rw 0 1/
        dev/disk0s2 /private/var hfs rw 0 2/
        حالا reboot کنید و لذت ببرید
        (فقط نباید بیشتر از فدرت کل cpu باشه مثلا اگه کل قدرت cpu ۱.۲ باشه و اپل اونو رو ۸۰۰ قفل کرده نباید min max بیش از ۱.۲ باشه
        ۲ اینکه اگه min va max هر دو یکی باشند خیلی سرعت میره بالا ولی مصرف برق زیاد میشه و عمر cpu کم میشه
        این کارارو با مسولیت خودتون انجام بددید)

نظر

اگه این کارو بکنیم بعد با ریستور به حالت اول بر میگرده یا همینطوری میمونه؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
            اگه این کارو بکنیم بعد با ریستور به حالت اول بر میگرده یا همینطوری میمونه؟
            بله چون تغييرات نرم افزاريه

نظر

خوب اینکارا چیه ؟
              راحت با یه توییک از سیدیا میتونید ، ولی من کار کردم ، به درد نمیخوره و پیشنهاد هم نمیشه !

نظر

روش اول رو من قبلا تست كردم. هر چند قديميه اما جواب ميده. ولي مطرف باتري رو به شدت افزايش ميده. در كل به صرفه و منطقي نيست كه حالت استانداردش رو به هم بزنيم .

فكر ميكنم هيچ شخص و شركتي اطلاعاتش به اندازه ي سازنده ي يك دستگاه نباشه . پس حتما حكمتي در كار بوده كه خود اپل اين كار رو انجام نداده !

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                  روش اول رو من قبلا تست كردم. هر چند قديميه اما جواب ميده. ولي مطرف باتري رو به شدت افزايش ميده. در كل به صرفه و منطقي نيست كه حالت استانداردش رو به هم بزنيم .

فكر ميكنم هيچ شخص و شركتي اطلاعاتش به اندازه ي سازنده ي يك دستگاه نباشه . پس حتما حكمتي در كار بوده كه خود اپل اين كار رو انجام نداده !
                  حق با شماست دوست عزیز من هم در پست ها گفته ام

نظر

هیچ روشی برای اورکلاک کردن پردازنده های ایفون نیست تا این لحظه
                    همه این روش ها فیک هستند و فقط مصرف باتری رو افزایش میده
                    برای اثبات میتونید از نرم افزار geek bench mark استفاده کنید و نتیجه قبل و بعد رو ببینید
                    تو modmyi هم بحثش هست میتونید ببیندید
                    توییک های سایدیا هم فقط ترنسمیسیشن ios و سریع میکنند ( uikits) , تاثیری در سرعت پردازنده ندارن
                    این روش ها هم قدیمی هستند و خودم تست کردم

نظر

نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
                      هیچ روشی برای اورکلاک کردن پردازنده های ایفون نیست تا این لحظه
                      همه این روش ها فیک هستند و فقط مصرف باتری رو افزایش میده
                      برای اثبات میتونید از نرم افزار geek bench mark استفاده کنید و نتیجه قبل و بعد رو ببینید
                      تو modmyi هم بحثش هست میتونید ببیندید
                      توییک های سایدیا هم فقط ترنسمیسیشن ios و سریع میکنند ( uikits) , تاثیری در سرعت پردازنده ندارن
                      این روش ها هم قدیمی هستند و خودم تست کردم
                      والا من يه روشش رو روي 3جي امتحان كردم. نتيجش هم محسوسه و هم ميشه توو sbsetting ديد!مخصوصا توو 4.2.1 كه 3جي يه چيزي توو مايه هاي فلج ميشه !!!!! حالا اينكه سي پي يو رو باز ميكنه يا اينكه كار ديگه اي نميدونم. اما چيزي كه مسلم بود اين بود كه سرعت رفته بود بالا. كه قطعا تند شدن انميشن ها هم نبود كه بخواد گول بزنه!

نظر

توییکی که تو سیدیا هستش خیلی راحت میتونید سرعت گوشی رو چند برابر کنید (ضریبش قابل انتخاب هست )
                        ولی به نظرم خیلی خطرناک بود و رو شارژ تاثیر داشت و پاکش کردم

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          والا من يه روشش رو روي 3جي امتحان كردم. نتيجش هم محسوسه و هم ميشه توو sbsetting ديد!مخصوصا توو 4.2.1 كه 3جي يه چيزي توو مايه هاي فلج ميشه !!!!! حالا اينكه سي پي يو رو باز ميكنه يا اينكه كار ديگه اي نميدونم. اما چيزي كه مسلم بود اين بود كه سرعت رفته بود بالا. كه قطعا تند شدن انميشن ها هم نبود كه بخواد گول بزنه!
                          منظورت imemoryenhracer ه یا اون .plist که توی lunch deamon کپی میکنه؟
                          اینم فقط عدد رم و بالا میبره
                          برای دیدن نتیجه از نرم افزاری که گقتم استفاده کنید
                          sbsetting هم فقط از روی همون .plist فراخانی میکنه و مینویسه 75 و 80 و اینا

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                            توییکی که تو سیدیا هستش خیلی راحت میتونید سرعت گوشی رو چند برابر کنید (ضریبش قابل انتخاب هست )
                            ولی به نظرم خیلی خطرناک بود و رو شارژ تاثیر داشت و پاکش کردم
                            دوست من از شما بعیده
                            مدیرید

این توییک ها همه برای بالا بردن سرعت انیمیشن و ایناست،fake clock up,speed iferst,clock wid و اینا زیادن تو سایدیا

نظر

نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
                              منظورت imemoryenhracer ه یا اون .plist که توی lunch deamon کپی میکنه؟
                              اینم فقط عدد رم و بالا میبره
                              برای دیدن نتیجه از نرم افزاری که گقتم استفاده کنید
                              sbsetting هم فقط از روی همون .plist فراخانی میکنه و مینویسه 75 و 80 و اینا
                              از روش تغيير نام فايل.
                              و واسم تلقين هم نبوده.ارتباطي به عدد اس بي ستينگ هم نداشت واسم. اما گوشي به شدت داغ ميكرد و باتري هم زود خالي ميشد و بعد از چند وقتي هم تووعملكرد گوشي تاثير منفي گذاشت. حالا شما اسرار داري كه نه ! نميپذيرم . اما اوكي

نظر

صبر کنید ..
                              X