اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اولین آپدیت نرم افزاری برای macbook air , macbook pro های جدید عرضه شد(علت:بهبود مصرف باتری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اولین آپدیت نرم افزاری برای macbook air , macbook pro های جدید عرضه شد(علت:بهبود مصرف باتری)

امروز لپل اولین اپدیت نرم افزاری خود را برای macbook pro و macbook air هایی که از ماه june ساخته شده اند را عرضه کرد در این آپدیت مشکلات زیر برطرف شده است
    1-برطرف شدن مشکلی که باعث مصرف نیروی بیشتر توسط cpu می شود
    2-افزایش سازگاری و هماهنگی با بعضی از usb device ها

حجم این اپدیت حدود 80 مگ میباشد

ببخشید من یه سوال دارم ، وقتی روی ادیت کلیک میکنم چرا appstore باز میشه؟
    ممنون اگه راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط gamno نمایش پست ها
      ببخشید من یه سوال دارم ، وقتی روی ادیت کلیک میکنم چرا appstore باز میشه؟
      ممنون اگه راهنمایی کنید
      شما برروی کجا کلیک می کنید؟ edit در کجا؟ و همچنین سوالتون ربطی به این موضوع نداره

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        شما برروی کجا کلیک می کنید؟ edit در کجا؟ و همچنین سوالتون ربطی به این موضوع نداره
        شرمنده پ جا افتاد منظورم اپدیت بود مثلا iphoto من الان کار نمیکنه میگه قدیمیه میزنم آپدیت کنه appstore باز میشه قسمت آپدیتاش ، یا کلا اگر روی Software update هم بزنم باز همون باز میشه ، نمی دونم مشگل از کجاست
        من از MacBook pro استفاده میکنم برای همین اینجا نوشتم چون دیدم در باره اپدیت مک بوک هستش
        ویرایش توسط gamno : https://i-phone.ir/forums/member/36726-gamno در ساعت 07-08-2012, 03:59 AM

نظر

نوشته اصلی توسط gamno نمایش پست ها
          شرمنده پ جا افتاد منظورم اپدیت بود مثلا iphoto من الان کار نمیکنه میگه قدیمیه میزنم آپدیت کنه appstore باز میشه قسمت آپدیتاش ، یا کلا اگر روی Software update هم بزنم باز همون باز میشه ، نمی دونم مشگل از کجاست
          دوست عزیز این که مشکل نیست ، در Mountain lion آپدیتها در app store می باشد.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
            دوست عزیز این که مشکل نیست ، در Mountain lion آپدیتها در app store می باشد.
            واقعا ممنون ولی برای من خالیه فقط unarchiverو templates for ms office اینجان عکس بالا هم چون مثل software update قدیم بود گیج شدم
            به هر حال ممنون شرمند وقتتونو گرفتم لطف کردید این موقع شب جواب دادین

نظر

صبر کنید ..
            X