اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

5.1.1 firmware custom همراه با مصرف باطری بهتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من آیفونم لاک با snowberez کاستوم میسازم و وقتی ریستور میکنم مشکل notifi دارم یعنی مثلا وقتی تو یاهو آنم کسی پی ام بده نمی فهمم و باید حتما توی یاهو باشم ک بفهمم...!
    حالا میخوام بدونم با این کاستوم این مشکل حل میشه؟؟؟ اگه حل میشه کدومو دانلود کنم که Baseband آپدیت نشه؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدین.

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط V-360 نمایش پست ها
      دوستان من آیفونم لاک با snowberez کاستوم میسازم و وقتی ریستور میکنم مشکل notifi دارم یعنی مثلا وقتی تو یاهو آنم کسی پی ام بده نمی فهمم و باید حتما توی یاهو باشم ک بفهمم...!
      حالا میخوام بدونم با این کاستوم این مشکل حل میشه؟؟؟ اگه حل میشه کدومو دانلود کنم که Baseband آپدیت نشه؟؟؟
      ممنون میشم جواب بدین.

- - - - - - - - - -
      شما از notifications گزینه mail رو on کردید
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
        شما از notifications گزینه mail رو on کردید
        دوست عزیز نگفتم email نمیاد گفتم pm yahoo نمیاد این مشکل در تمامی نرم افزار هایی که با Notification کار دارن صدق میکنه مثل Viber / whats app...
        حالا کسی نمیدونه این کاستومی که گذاشتین baseband آپدیت میکنه یا نه؟؟؟!!!

نظر

سلام.آقا کسی میتونه یه لینک دانلود واسه آخرین ورژن ایپاد4 بزاره؟با سیدیا هم باشه؟وا قعا خیلی گشتم.همه ی لینک ها خرابه...

نظر

سلام میشه با وجود فرمور 6.1.2 با این فرمور 5.1.1 یه 3gs با ios 4.1 رو ریستور کرد؟باید به 6.1.2 کاستوم بره بعد دانگرید بشه یا مستقیم میشه 4.1 رو به 5.1.1 برد؟
            بیس باند 6.15.00

نظر

با سلام
              از اعضاء محترم کسی جوابی نداره
              منهم همین سئوال رو داشتم؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
              X