اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کرک Mac appstore

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرک Mac appstore

سلام ...
    میخواستم بدونم این روشی که باهاش Mac appstore رو کرک میکنن روی مک بوک MD313 کار میکنه ؟
    یا مثلا طبق ورژن سیستم عامل هست ؟
    چه جوریاست ؟
    ویرایش توسط Hossein1275 : https://i-phone.ir/forums/member/87358-hossein1275 در ساعت 19-07-2012, 12:18 AM

دیگه کار نمیگنه.
    مربوط به نسخه و مدل مک نیست،
    این یک باگ در Mac App Store بود که اگه سه تا فایل Sign اکانت خودتونو توی برنامه کرک کپی می کردید، انگار برنامه رو خریده بودید و میتونستید آپدیت کنید،
    اما مدتی بعد اپل این باگ رو برطرف کرد، یعنی با کپی کردن اون سه تا فایل توی کامپیوتر شما نشون میده که برنامه کرک، خریداری شده، اما از طرف اپل خریداری نشده و عملا بلا استفاده است و یک ترفند نمایشی است.

نظر

پس یعنی فقط باید برنامه رو بخریم ؟

نظر

بله. اگر نسخه کرک شده برنامه های Trial یا نسخه اصلی برنامه های App Store هم موجود باشه، میتونید استفاده کنید.

نظر

بله دیگه

نظر

مثلا برنامه های این سایت روی مک بوک md313 راحت اجرا میشه ؟

http://appd.in/

نظر

نوشته اصلی توسط Hossein1275 نمایش پست ها
              مثلا برنامه های این سایت روی مک بوک md313 راحت اجرا میشه ؟

Appked - All About Share,All About Mac.
              توی نصب مشکل نداره فقط موقع آپدیت نمیتونید از mac appstore آپدیت کنید

نظر

نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
                توی نصب مشکل نداره فقط موقع آپدیت نمیتونید از mac appstore آپدیت کنید
                بازم از هیچی بهتره :d

نظر

یه سوال :
                  میخواستم بدونم Macbook Pro MD313 خوبه ؟ یعنی تا چه مدت جواب میده ؟ محصول چه سالیه ؟ اصلا ارزش داره اینقدر بدم بهش ؟ با این پول میشه از بالاترین های ASUS رو گرفت که 8گیگ رم داره با 2 گیگ گرافیگ و CPU Ci7
                  میخوام نظره شما رو بدونم ... لطفا کمک کنید

نظر

کسی نظرشو نمیگه ؟

نظر

شما بايد ببيني استفادت چيه اگه واسه وبگردي اينا مي خواي تا ١٠ سال ديگه جواب ميده اما مثلا اگه بخواي با اون كاراي گرافيكي سنگين و... انجام بدي اون بحثش جداست

در ضمن اگه مي خواي مكبوك بخري كه بعدا روش ويندوز بريزي بيخيال مك شو اما اگه مي خواي بيس اصلي كارات رو مك باشه كه ديگه جاي بحث نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نه اگه مک بگیرم ویندوز نمیریزم روش ... مثلا همین MD313 بازی ای مثل Modern Warfare 3 رو راحت جواب میده ؟

نظر

نه اگه مک بگیرم ویندوز نمیریزم روش ... مثلا همین MD313 بازی ای مثل Modern Warfare 3 رو راحت جواب میده ؟

نظر

دوست عزيز مك بوك براي كار با مك طراحي شده
                            يعني شما اگه سيستم مك براتون مهمه مك بوك بگيرين
                            وگرنه بحث بازي كه شما ظاهرا بهش علاقه مند هستين به نظر من فقط ضرره براي شما
                            خيلي از بازي ها براي مك رليز نميشن
                            تعدادي كه رليز ميشن رو شما بايد از اينترنت دانلود كنين كه اونم دردسره تا بازي هاي پي سي كه مفت تو بازاره
                            اگه استفاده تون گيمه يه لپ تاپ ديگه بگيرين خيلي ارزونتر و قدرتمند تر براي بازي
                            البته من لذت استفاده از مك رو با هيچ چيز ديگه اي عرض نميكنم
                            واقعا بي نظيره
                            منم كاملا با iphonett موافقم

Tapatalk
                            لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا
                            ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 19-07-2012, 01:47 AM

نظر

نه من هدفم بازی نیست ... چون ایکس باکس دارم و همه بازی هامو با اون انجام میدم
                              فقط دارم به این فکر میکنم که آیا ارزش داره این مبلغ رو به لپ تاپی بدم که حتی Graphic قوی هم نداره ؟ لطفا یکی منو از سردر
                              گمی دربیاره

نظر

صبر کنید ..
                              X