اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید 4s یا galaxy s3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید 4s یا galaxy s3

سلام به همه دوستان من میخوام گوشی بگیرم و یکی از دوستان میخواد از دبی بیاره
    من دو دل موندم که iPhone 4s بگیرم یا galaxy s3
    لطفا نظرتون رو بدون تعصب بگید
    تشکر از همه دوستان

Sent from my iPad using Tapatalk HD

شما که ایپد داری به نظرم اندروید بگیر گوشیتو، با اینکه ای او اس راحت تو روون تره ولی اندروید کار راه بنداز تره، دو تبلت ها هیچیو به ای او اس ترجیه نمیدم ولی گوشی وان اکس منو بیشتر راضی کرد تا ایفون، در ضمن تو این موقعیت که ایفون گرون شده و نزدیک به معرفی ایفون نسل بعدیم خرید ایفون به صرفه نیست

Sent from my HTC One X using Tapatalk

نظر

سلام
      این گوشی رو میخوام واسه دوستم بیارم که نه تا به حال اندروید داشته و نه iOS

نظر

والا شما نسبت به نیازهای خودتون باید تصمیم بگیرید، مثلا من همین که تو اندروید ازادی دارم اهنگ رو دانلود میکنم راحت بلوتوث داره دلیوری داره هر ویدجتی فکرشو بکنی براش پیدا میشه برنامه های ایرانی بهمرانب بیشتر داره راضیم، ولی از ادنور ای او اس رابطه کاربریش ساده تر هست،
        و کاربر پسند تر، حتی جیلبریک کردن هم از روت کردن اسون تره، یا پشتیبانیش از زبان فارسی، کلا با همه ی این شرایط من وان اکس رو به ایفون ترجیه میدم
        Sent from my HTC One X using Tapatalk

نظر

همه در این دوراهی بین راحتی استفاده و خدمات و یه کم دردسر و نیاز به یک مقدار تبهر و جست و جو باید به شخصیت خودشان نگاه کنند اگر آدم پر مشقله و اهل کنکاش و یادگیری نیستند مسلماً گالکسی به دردشان میخورد ولی اگر درکنار مشقله خود اهل یادگیری و کنکاش و پیداکردن راه کارهایی برای مشکلات دیوایس خود هستند من 4اس را پیشنهاد میکنم منتها با این تفاوت که بعد از پشت سر گذاشتن سختی ها و آموختن یک سری اصول دنیایی فرا روی شما در این حالت خیلی وسع تر و متنوع تر است تا حالت اول که کمتر کسی حاضر میشود از آن دست بردارد....

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
            همه در این دوراهی بین راحتی استفاده و خدمات و یه کم دردسر و نیاز به یک مقدار تبهر و جست و جو باید به شخصیت خودشان نگاه کنند اگر آدم پر مشقله و اهل کنکاش و یادگیری نیستند مسلماً گالکسی به دردشان میخورد ولی اگر درکنار مشقله خود اهل یادگیری و کنکاش و پیداکردن راه کارهایی برای مشکلات دیوایس خود هستند من 4اس را پیشنهاد میکنم منتها با این تفاوت که بعد از پشت سر گذاشتن سختی ها و آموختن یک سری اصول دنیایی فرا روی شما در این حالت خیلی وسع تر و متنوع تر است تا حالت اول که کمتر کسی حاضر میشود از آن دست بردارد....
            راستش اين اكتشاف دنياي جديد رو بنظرم برعكس گفتين
            تو اندرويد شما خود رام رو ميتونين باز كنين تغيير بدين
            هر كاري ميخواين باهاش بكنين نه آي او اس
            آي او اس يه سيستم تر و تميزه
            ولي شما آزادي عمل ندارين اصلا
            اصولا اپل يه سيستم زيبا و به سليقه خودش بهتون تحويل ميده
            شما دوست عزيز بايد ببينين نيازتون چيه
            دوست شما بايد يه مقدار راجع به اين دو پلتفرم خودشون تحقيق كنن و ببين و كار كنن از نزديك تصميم بگيرن

Tapatalk
            لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

نظر

اندرویید فقط اچ تی سی ائنم وان ایکس واقعا کیفیت ساخت و کلاسش تنها گوشی اندروییدی هست که میتونه جلو کیفیت ساخن اپل حرفی واسه گفتن داشته باشه...

نظر

دوست عزیز بنده هم با نظر دوست خوبمون parham7 موافقم.شما که آیپد داری برای تنوع هم که شده گوشی اندروید بگیر.بعد از معرفی آیفون جدید هم اگه دوست داشتی میتونی عوزش کنی.بین one x و s3 هم هردو خوب هستن.من بشخصه اگر در موقیت شما بودم اس 3 می گرفتم

نظر

نوشته اصلی توسط ehsanbagheri نمایش پست ها
                  سلام به همه دوستان من میخوام گوشی بگیرم و یکی از دوستان میخواد از دبی بیاره
                  من دو دل موندم که iphone 4s بگیرم یا galaxy s3
                  لطفا نظرتون رو بدون تعصب بگید
                  تشکر از همه دوستان

sent from my ipad using tapatalk hd
                  سلام دوست عزیز.البته با احترام به نظر تمام دوستان:
                  اگر نمی دونی برای چی داری ایفون میخری ،ایفون نخر!

نظر

الان من که میگم s3 بگیری از همه بهتره
                    حتی از وان ایکس
                    اما کاش میشد یکم صبر میکردی تا آیفون جدید بیاد

نظر

به نظر من:
                      iphone 4s<galaxy SIII<new iphone

نظر

من ٤ اس رو ميپسندم مقاوم تره فيلمشم خودم چند بار توانجمن گزاشتم

نظر

اگه عجله داری s3 بگیر(4s هم گرون شده و هم نسل بعدی داره میاد!)
                          اگه عجله نداری وایسا برای نسل بعدی ایفون.

نظر

نسل بعدی آیفون با همین سایز ، همین ابعاد و همین وزن خواهد بود و حتی شاید افزایش وزن هم داشته باشه.
                            اگه به دنبال یه چیز جادویی توی آیفون جدید هستید ، کافیه که آیپد 2 و 3 رو مقایسه کنید.
                            بعد از آیپد 1 ، اپل یک گام به جلو برداشت و آیپد دو یه شاهکار شد.دقیقا جریانی که سر 3gs و بعد 4 پیاده شد.

آیفون جدید هیچ تفاوتی با 4S ای که الان در دستتون دارید نخواهد داشت.به جز مسائل بی معنی بنچمارک و صحبت های عوام پسند در مورد سخت افزار.

به شایعات هم توجی نکنید . اپل همین خواهد موند.

بنده هیچ چیز رو نه پیشنهاد میکنم و نه رد میکنم .

امیدوارم تصمیم درستی بگیرید.

موفق و پیروز باشید.

نظر

من پن از راهنمایی همه دوستان
                              تصمیم بر این شد که به منتظران بپیوندم و iPhone 5 رو بخرم

نظر

صبر کنید ..
                              X