اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت بسیار پائیین اینترنت در هنگام استفاده از اینترنت ایرانسل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرعت بسیار پائیین اینترنت در هنگام استفاده از اینترنت ایرانسل

سلام من وقتی از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم اصلا هیچ استفاده ای از اینترنت نمی تونم بکنم و سرعت خیلی پائیین هست آیا روشی هست برای بالا بردن سرعت اینترنت جالب اینه که رفقای من گوشی های دیگه دارن با ایرانسل سرعتشون خیلی خوبه و راحت فیس-وک هم میرن یه سوال دیگه هم انیجا می کنم من چه جوری میتونم از safari دانلود کنم در حالی که روی هر لینک دالود میرم پخش زنده می کنه با تشکر از تمامی مدیران خوب این سایت

منم همین مشکل رو دارم
    دوستان با نوکیا مثل جت صفحات رو باز میکنن
    ما با ایفون باید 2 ساعت واستیم گوگل باز شه !

نظر

نوشته اصلی توسط sooran2 نمایش پست ها
      سلام من وقتی از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم اصلا هیچ استفاده ای از اینترنت نمی تونم بکنم و سرعت خیلی پائیین هست آیا روشی هست برای بالا بردن سرعت اینترنت جالب اینه که رفقای من گوشی های دیگه دارن با ایرانسل سرعتشون خیلی خوبه و راحت فیسبوک هم میرن با وی پی ان ! یه سوال دیگه هم انیجا می کنم من چه جوری میتونم از safari دانلود کنم در حالی که روی هر لینک دالود میرم پخش زنده می کنه با تشکر از تمامی مدیران خوب این سایت
      درباره دانلود بگم که :
      برنامه ی safari download manager رو از سیدیا دان کنید میتونید سپس دانلود کنید البته برنامه ها دانلود زیاد هستند!!!!!

نظر

واسه ایرانسل هیچ راهی نداره ؟

نظر

واسه ایرانسل هیچ راهی نداره ؟
          شايد مشكل از سيم كارتتون باشه
          من همچين مشكلي ندارم با سيم ايرانسل

نظر

آقا من گوشیمو جیلبریک کردم مشکلم با سرعت پائئین اینترنت رفع شد دمتون گرم با این سایت شاختون

نظر

آقا من گوشیمو جیلبریک کردم مشکلم با سرعت پائئین اینترنت رفع شد دمتون گرم با این سایت شاختون
              برای تشکر کردن کافیه از گزینه استفاده کنید
              ویرایش توسط saeedagpr : https://i-phone.ir/forums/member/48191-saeedagpr در ساعت 18-07-2012, 02:35 AM

نظر

صبر کنید ..
              X