اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم بازگشت بکاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم بازگشت بکاپ

سلام

امروز از 4.3.2 به 5.1.1 اپدیت کردم فبلش هم با ایتیونز بکاپ گرفته بودم ولی بعد از ریستور بکاپها

یادداشتهایی که تو note داشتم برنگشتند همچنین تنظیمات دستگاه مخصوصا ایمیلهام هم برگشت داده نشدند

می خواستم ببینم که این طبیعی هست یا باید با بکاپ برمی گشتند؟

بنظرتون اگه دوبار با shsh به ios4 برگردم امکانش هست که برگردند؟

درضمن تا اونجا که فهمیدم تو 5.1.1 واسه ایپاد و ایفون دیگه جسچر نداریم درسته؟

با تشکر

نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
    سلام

امروز از 4.3.2 به 5.1.1 اپدیت کردم فبلش هم با ایتیونز بکاپ گرفته بودم ولی بعد از ریستور بکاپها

یادداشتهایی که تو note داشتم برنگشتند همچنین تنظیمات دستگاه مخصوصا ایمیلهام هم برگشت داده نشدند

می خواستم ببینم که این طبیعی هست یا باید با بکاپ برمی گشتند؟

بنظرتون اگه دوبار با shsh به ios4 برگردم امکانش هست که برگردند؟

درضمن تا اونجا که فهمیدم تو 5.1.1 واسه ایپاد و ایفون دیگه جسچر نداریم درسته؟

با تشکر
    نوت، ایمیل و کانتکت ها مربوط به بکاپ نمی شه و باید جداگانه از آن ها بکاپ می گرفتید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

من با pkgbackup 4.3.12 هم بکاپ گرفتم و تو ios5.1.1 هم ورژن 5.1.2ش رو نصب کردم ولی هیچ بکاپی پیدا نمی کنه تا بتونم سیدیا رو برگردونم

کسی میدونه بکاپش کجا قرار داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
        من با pkgbackup 4.3.12 هم بکاپ گرفتم و تو ios5.1.1 هم ورژن 5.1.2ش رو نصب کردم ولی هیچ بکاپی پیدا نمی کنه تا بتونم سیدیا رو برگردونم

کسی میدونه بکاپش کجا قرار داره؟
        سلام
        موقعى كه با pkgbacup بك آپ ميكيرى بالاى صفحه سمت چپ يعنى سيتينگ برنامه بزنى ميرى يك صفحه ديگه كه اونجا مشخص ميكنى بك اب كجا ذخيره بشه گزينهاى مختلف داره

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
          سلام
          موقعى كه با pkgbacup بك آپ ميكيرى بالاى صفحه سمت چپ يعنى سيتينگ برنامه بزنى ميرى يك صفحه ديگه كه اونجا مشخص ميكنى بك اب كجا ذخيره بشه گزينهاى مختلف داره
          سلام

این چیزی که شما می گی ماله ورژن های جدید (بعد از 5) این برنامه هست

ولی تو ورژن 4.3.12 از این خبرا نبود

گمونم تو دفترچه ادرس ذخیره ش می کرد، ولی الان که توش چیزی نیست. می خوام ببینم اگه به 4.3.2 برگردم احتمال داره با بکاپ تو برگرده یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
          X