اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روش نصب سيديا در دستگاه جيلبريك شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روش نصب سيديا در دستگاه جيلبريك شده

ببخشيدمن امروز نيو ايپد خودم رو جيلبريك كردم ولي اشتباهي سيديا رو حذف كردم چگونه ميتونم دوباره سيديا رو نصب كنم

نوشته اصلی توسط Gazdary نمایش پست ها
    ببخشيدمن امروز نيو ايپد خودم رو جيلبريك كردم ولي اشتباهي سيديا رو حذف كردم چگونه ميتونم دوباره سيديا رو نصب كنم
    چگونه سیدیا را حذف کردید ؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

شما توی سرچ یه جست و جو کنید

نظر

سیدیا که حذف نمیشه
        شما لطفا ورژن دستگاهت رو بگو و برنامه ای رو که باهاش جیلبریک کردی رو میشه بگی؟؟؟؟؟

نظر

با red sn0w جیلبریک کنید و تیک instal cydia رو بزارید
          یا

ifunbox فايلي رو كه دادم تو var/root/media/cydia/autoinstall كپي كن بعد دو بار ريبوت و ری اسپرینگ كن درست ميشه
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام از پیشم سیدا پاک شده چون آیکونش نیست تو گوشیم حالا میخوام دوباره جیلبرک کنم اخطار device aleady jailbroken detected stash میده چیکار کنم مدل گوشی 4 اس هست erase all هم که میخوام بکنم هنگ میکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط fors90 نمایش پست ها
              سلام از پیشم سیدا پاک شده چون آیکونش نیست تو گوشیم حالا میخوام دوباره جیلبرک کنم اخطار device aleady jailbroken detected stash میده چیکار کنم مدل گوشی 4 اس هست erase all هم که میخوام بکنم هنگ میکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون
              از روش بالا استفاده کنید ، مشکلتون حل می شود.

نظر

سلام.من هم همین مشکل رو دارم.ممنون میشم اگر بیشتر راهنمایی کنید.بیشتر و دقیق تر توضیح دهید.متشکرم

نظر

یه دور ریستور کنید و سپس دوباره جیلبریک
                  موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                  X