اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرابی برد 3gs - اساتید تعمیرات iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرابی برد 3gs - اساتید تعمیرات iPhone

عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان و اساتید محترم انجمن i-Phone

یه گوشی 3gs آنلاک 16g دارم که برد گوشی دچار مشکل شده و روشن نمیشه. تصویر قسمت خراب گوشی رو هم ضمیمه کردم. طی بررسی های انجام شده، این قسمت از خرابی، یک آیسی کریستال بوده و به گفته دوستان 4 پایه داره. لطفا صحت این گفته رو تصدیق کنید....

ضمنا این نکته رو هم عرض کنم که من گوشیم رو به دفعات زیادی باز کردم (به دلیل شکسته شدن قاب گوشی و باز شدن چسب دور قاب) و مجبور بودم هر چند وقت یکبار اونو باز و بست کنم. تا اینکه سری آخر که حدود 8 ماه پیش بود و موقع جا زدن فلت پایینی گوشی (دهنی - اسپیکر - آنتن ) اشتباها روی این آیسی فشار آوردم و یه گوشه از اون ترک خیلی ریزی برداشت که imei و id گوشی موقع بالا اومدن شناسایی نشد و عکس اتصال آیفون به آیتونز رو روی صفحه گوشی نشون می داد. (ضمنا قبل از اینکه این اتفاق براش بیفته، بعضی مواقع پیش میومد که آنتن گوشی و شناسایی سیم کارت هر دو با هم می رفتن که بعضی مواقع این حالت خیلی تکرار میشد.)

بعد از اطمینان از اینکه آیسی خراب شده، سعی کردم که آیسی رو در بیارم و مطمئن بشم. دیدم که موقع برداشتن آیسی یه قسمت دیگه از اون خرد شد و دیگه گوشی روشن نشد.
    باز هم از شما خواستارم که کمک کنید تا شاید بتونم این مشکل رو حل کنم. ضمنا یه لحظه خودتون رو بذارید جای من و ببینید که بدون آیفون موندن چقدر سخت و طاقت فرساست. چون واقعا پولشو نداشتم که یه آیفون دیگه بخرم . پس باز هم خواهش میکنم اگه کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه...

از زمانی که گذاشتید تا این مطلب رو بخونید باز هم سپاسگذارم...

ویرایش توسط siroos_tz : https://i-phone.ir/forums/member/25914-siroos_tz در ساعت 17-07-2012, 04:48 PM دلیل: اشکال تایپی
صبر کنید ..
X