اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز نشدن هیچ سایتی در مکبوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باز نشدن هیچ سایتی در مکبوک

سلام
    مک بوک من چند روزه به اینترنت وصل میشه ولی هیچ سایتی رو باز نمیکنه؟
    ولی وقتی میرم تو ویندوز وصل میشه(سرویس اینترنت مشکلی نداره)
    کسی میتونه راهنمایی کنه واقعا به مشکل خوردم
    مرسی

دوست عزيز DNS رو در قسمت advanced شبكه ي wifi كه بهش كانكت هستيد چك كنيد ببنيد چي هستش.

نظر

برید به منوی  بعد Systems Prefrences > Network و بعد دکمه Advance و بعد روی تب Pro**ies و بعد اگر اینجا تیک داشت همش را بردارید.

" MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

عکس جاهایی که گفتین رو گذاشتم. خودم نفهمیدم مشکلش چیه.
        ممنون

نظر

خوب عزیز، شما ip دستی وارد کردید. اینجوری DNS مودم رو نمیگیره و به اینترنت هم وصل نمیشه.
          شما باید روی حالت DHCP یعنی همون گزینه اول تنظیم کنید.
          (عکس اول از راست، از فیلدی که الان Manually هست، Using DHCP رو انتخاب کنید.

نظر

دوست عزیز تنظیمات اتومات رو هم انجام دادم ولی باز در حین وصل بودن به نت وازد هیچ سایتی نمیشه؟؟
            واقعا به مشکل خوردم.

نظر

از شبکه Wifi هم همین مشکل رو دارید؟

نظر

بله دقیقا با wi fi هم همین مشکل رو دارم.سرویس اینترنتم هم میگه ما مک رو ساپورت نمیکنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!یک هفته ست که اینطوری شده

نظر

کسی راهنمایی نمیکنه من چکار کنم؟؟؟؟؟؟

نظر

چرا توی عکس بالایی ۲ تا connection لن بصورت همزمان وصل هستن ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hesami نمایش پست ها
                      لطفا مدل و مشخصات دقیق مودم و نحوه اتصال رو بفرمایید تا ببینم چیکار میتونم براتون انجام بدم.

نظر

نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
                        دوست عزیز شما به صفحه اول همین سؤالات و مشکلات پیرامون سیستم عامل مک برید
                        و یه تایپک جدید در مورد همین موضوع باز شده مشکلتون حل میشه

نظر

راه های متعددی گفته شده برای کسانی که مشکل دارن
                          قبل از هر کاری مطمئن شوید که آخرین آپدیت ها را نصب کرده باشید یا روتر خودتون رو ریست کنید
                          و اگر نشد

وارد System Preferences و سپس network شوید
                          از منوی باز شونده location ٬ گزینه edit location را انتخاب کنید

سپس بر روی + زده تا شبکه جدیدی ایجاد شود و برای آن یک نام اختصاصی هم انتخاب کنید
                          پس از ساخت به صفحه اول network دوباره بر خواهید گشت اما با تنظیمات جدید شبکه
                          روی Advanced بزنید

سپس از تب TCP/IP روی Renew DHCP بزنید و بعد با زدن ok وارد بخش اصلی network شوید. اینجوری میبنید در بخشی که ساختیت به وایرلس وصل شده هست

تست کنید ببیند این روش جواب میده٬ اگر نداد روش های دیگه رو بگم

ضمنا من هیچ وقت این مشکل رو نداشتم بنابراین نمیتونم بگم این راه یا راه های بعدی ۱۰۰ درصد جواب میدن
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

منم همچین مشکلی رو داشتم با ریست کردن مودم مشکل حل شد

نظر

منم این مشکل را داشتم! با ریست کردن مودم هم درست نشد! نمی دونم چرا از از گاهی این اتفاق میفته! دفعه پنجم هست برای من اینطوری میشه!

نظر

صبر کنید ..
                              X