اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کند شدن مک و خراب بودن ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کند شدن مک و خراب بودن ویندوز

سلام.
    دوستم 1 مک پرو داره، داده 1 نفر براش ویندوز نصب کرده حالا مکش خیلی کند شده و هر نرم افزاری هم روی مکش نصب میکنه چند وقت دیگه از کار میافته..!
    ویندوزی هم که نصب کرده درست کار نمیکنه و این ایرادارو داره:
    1)سرعت خیلی پایین سیستم
    2)کار نکردن تاچ پد و دکمه های کلیک چپ و راست در ویندوز
    3)کار نکردن یکسری از دکمه های کیبرد و...
    در ضمن سیستم عامل مکش قدیمی شده(ورژنش یادم نیس ولی میخواد جدیدترین باشه)
    حالا من میخوام مک و ویندوزش رو پاک کنم و جدیدترین سیستم عامل مک(کدوم یکی از سیستم عامل های مک واسه دانلود بهتره؟؟؟) رو براش دانلود کنم و نصب کنم طوری که زبان فارسی رو به خوبی پشتیبانی کنه و حروف رو در ورد یا اکسل جدا جدا نشون نده همینطور میخوام ویندوز رو دوباره براش نصب کنم طوری که هیچ هیچ ایرادی در استفاده از سخت افزار نداشته باشه و براحتی بوت بشه.(راستی نرم افزار بوت کمپ برای نصب ویندوز بهتره یا همونایی که بدون نیاز به ریست کردن میشه برنامه های ویندوز رو اجرا کرد؟)
    اطلاعات من راجع به مک و نصبش و متعلقاتش در حد صفر هستش لطفا آموزشش تصویری باشه که بتونم واسش درستش کنم..!!
    مشخصات سیستمش دقیق یادم نیست فقط میدونم که :cpu core i5 و مدل دستگاهش 2010 ازین آلومینیوم های نقره ای رنگ هستش>>>
    خواهشن منو پیشش ضایع نکنید یادم بدید تا براش درست کنم مثل 1 حرفه ای
    لطفا لطفا لطفا....

شما می توانید http://www.i-phone.ir/forums/thread66681.html را نصب کنید ، بعد http://www.i-phone.ir/forums/thread14015.html

نظر

و البته یک هفته هم صبر کنید و نسخه 10.8 Mountain Lion رو دانلود کنید.

جدا نشون دادن حروف اشکال آفیس مایکروسافت هست. میتونید علاوه بر iWorks اپل، از برنامه های جایگزین مانند Open Office یا Libre Office استفاده کنید.

نظر

من پيشنهاد ميكنم شما كه ظاهرا در زمينه مك تازه كار هستين يه مطالعه كلي تو قسمت مك آموزش هاي مرجع انجام بدين
        ولي روال كلي اينطوريه كه يه ايشون كه ديسك اسنو رو بايد داشته باشن رو نصب كنين
        نصبش ساده س
        فقط از اطلاعات هارد بك آپ بگيرين و موقع نصب به hfs mac journaled فرمت كنين كل هارد رو
        بعد نصب مك تو utilities تو سيستم عامل مك bootcamp assistant رو اجرا كنين
        يه قسمتي از هارد رو به بوت كمپ اختصاص بدين و ويندوز رو رو اون نصب كنين
        حالا از داخل ويندوز ديسك اسنو رو اجرا كنين شروع به نصب درايورها ميكنه
        براي كليك چپ و اينا...
        هر بار سيستم بوت ميشه با گرفتن alt به محيط اتخاب سيستم عامل ميزين
        البته اين يه كليات بود اميدوارم در كل يه ديد كلي از كاري كه قراره انجام بدي گرفته باشي
        به قسمت مربوطه مراجعه كن

Tapatalk
        لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

نظر

گفتم اسنو نصب كنين واسه اينه به زودي نسخه شيركوهي عرضه ميشه اونو دانلود و نصب كنين
          فقط به 10.6.8 آپديت كنين بعد نصب
          فارسي هم كه سيستم عامل فارسي داره
          اكسل و ورد و مابقي نرم افزار هاي اداري هم ميشه فارسيشون رو درست كرد
          الان رو آيفونم دقيقا يادم نيست كدوم قسمت بود
          بگودين تو آموزش ها همه چي هست

Tapatalk
          لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

نظر

صبر کنید ..
          X