اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 6 beta 3 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS 6 beta 3 منتشر شد

دقایقی پیش اپل نسخه سوم آزمایشی ios 6 را منتشر کرد. این آپدیت با حجم حدود 323 مگابایت برای آیفون 4s و 424 برای نسل سوم آیپد در اختیار برنامه نویسان قرار گرفت. بزودی تغییرات این نسخه در همین تاپیک اعلام می شود

تغییرات این نسخه

در قسمت Setting قسمتی برای Maps ایجاد شده که می توانید واحد اندازه گیری و ... را تغییر بدهید.

قسمت bookmark ها در سافاری به سه قسمت تبدیل شده است: bookmarks, reading list و history

قسمت reading list در سافاری هنگام آپدیت شدن به این شکل در می آید

ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 16-07-2012, 10:35 PM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

یعنی الان کسانی که دارند میتونند آپدیت کنن ؟

نظر

اگر جیلبریک نکرده باشن بله

نظر

كسي ميدونه چه تغيراتي كرده؟؟

نظر

the only updates noted in apple’s ota software updating mechanism are “bug fixes and improvements.”
          گویا فعلا فقط رفع باگ ها و بهبود عملکرد اعلام شده

نظر

تغييرات به پست ١ اضافه شد
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread70841.html

دوبار شده

نظر

نوشته اصلی توسط a111 نمایش پست ها
                اون تاپیک داخل پرتال خبری هست
                این تاپیک داخل انجمن عمومی - برای بحث و تبادل نظر

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                  یعنی الان کسانی که دارند میتونند آپدیت کنن ؟
                  کسانی که 6 هستند از قسمت software update میتونند آپدیت کنند دوست عزیز

نظر

من یودیدو فعال کردم ریستورم کردم چون سیدیا درست حسابی نداشت برگشتم 5.1.1
                    ولی درکل خیــــــــــــــــــــلی سریع تر و روون تر شده!

نظر

قسمت bookmark ها در سافاری به سه قسمت تبدیل شده است: Bookmarks, reading list و history
                      البته این تغییر جدید نیست! تو بتا 2 هم هست!!! (تو 1هم بود)

نظر

سلام و عرض ادب

دوستان بنده درخواست فعال سازی اکانت udid به یکی از کاربران بخش بازارچه دادم و بنا به گفته ایشون اکانت من فعال شده...

دوتا سوال دارم:

1-از کجا میشه فهمید که اکانت udid شده است؟ چون من وقتی وارد سایت اپل و بخش مربوط به کهربران udid میشم خطای فعال سازی میده...

2-بنده با همین اکانت به ios beta1 آپدیت کردم و با ظاهر شدن پکیج آپدیت beta2 در منوی ستینگ به ios beta2 هم آپدیت کردم... سوال اینجاست که چرا بعد از عرضه شدن beta3 دیگه آپدیتی در منوی ستینگ برای بنده ظاهر نمیشه...

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط rohallah_t نمایش پست ها
                          سلام و عرض ادب

دوستان بنده درخواست فعال سازی اکانت udid به یکی از کاربران بخش بازارچه دادم و بنا به گفته ایشون اکانت من فعال شده...

دوتا سوال دارم:

1-از کجا میشه فهمید که اکانت udid شده است؟ چون من وقتی وارد سایت اپل و بخش مربوط به کهربران udid میشم خطای فعال سازی میده...

2-بنده با همین اکانت به ios beta1 آپدیت کردم و با ظاهر شدن پکیج آپدیت beta2 در منوی ستینگ به ios beta2 هم آپدیت کردم... سوال اینجاست که چرا بعد از عرضه شدن beta3 دیگه آپدیتی در منوی ستینگ برای بنده ظاهر نمیشه...

با تشکر
                          1 = نباید هم بتونید لاگین کنید
                          اون بخش ماله دولوپر هاست نه کسایی که udid ثبت کردند
                          برای اطمینان هم به کسی که ثبت کمردید بگید یه عکس از udidتون در پرتال دو بده !

نظر

سلام دوستان ، تووی IOS BETA 1 و 2 تووی قسمت Setting - phone ، شماره من رو مینداخت ، ولی از وقتی که اومدم رو 3 بتا دیگه نمیندازه و مینویسه Unknown !! مال شما هم اینطوریه ؟

نظر

دوستان مپ چی ؟
                              خوب شده ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X