اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد transfer purchase با یک اکانت دیگر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد transfer purchase با یک اکانت دیگر

من تازه ایفون 4s خریدم و دادم برام برنامه های اورجینال بدون کرک ریخت نه با جیل برک بعد چون ایفون من 16 گیگه یارو 13 گیگ برنامه ریخته توش تقریبا پره من میخواستم بدونم برای اینکه بتونم برنامه هایی که برام از آیتونز خریده رو اونایی که فعلا نمیخوام رو توی ایتونز ذخیره کنم و از گوشی پاک کنم تا یکم جا باز شه. میخواستم بدونم چیکار باید بکنم یه چیزایی راجع به transfer purchases شنیدم ولی نمیدونم چیکار کنم در ضمن یارو خودش با یه اکانت اینا رو خریده میخواستم بدونم اگه یه اپل آی دی بسازم میتونم از اون برای دانلود برنامه های free استفاده کنم بدون اینکه برنامه هایی که برام نصب کرده پاک بشن؟
    لطفا یکم سریع جوابمو بدید چون واقعا دیگه خسته شدم این همه ام پول دادم حالا واسه اینکه جا واز شه باید خودم با دستای خودم
    برنامه هایی رو که کلی واسش پول دادم پاک کنم. میخواستم یه جوری اینارو نگه دارم تا بعدا اگه خواستم دوباره نصبشون کنم راستی میشه یکمم راجه به icloud بگید ایا از طریق اکانت icloud میتونم اینکارو بکنم یا نه؟

ممنون منتظرم.
    ویرایش توسط saman_lovely09 : https://i-phone.ir/forums/member/98946-saman_lovely09 در ساعت 16-07-2012, 06:23 PM

روی گوشی فقط با یک اکانت میتونید برنامه نصب کنید.اگه با اکانت خودتون برنامه نصب کنید همه برنامه های گوشی پاک میشه.
    برنامه هایی که مغازه ریخته نه میتونید آپدیت کنید و نه بکاپ بگیرید.
    برای آپدیت نیاز به پسورد اکانت مغازه دار دارید.
    برای انتقال به کامپیوتر و بکاپ گیری باید کامپیوتر با همون اکانت آتورایز بشه ، چون پسورد ندارید امکانپذیر نیست

نظر

آی کلود هم با اکانتی کار میکنه که برنامه نصب کردید ، یعنی آی کلود هم بیمصرفه.

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
        روی گوشی فقط با یک اکانت میتونید برنامه نصب کنید.اگه با اکانت خودتون برنامه نصب کنید همه برنامه های گوشی پاک میشه.
        برای انتقال به کامپیوتر و بکاپ گیری باید کامپیوتر با همون اکانت آتورایز بشه ، چون پسورد ندارید امکانپذیر نیست
        البته بیشتر از یک account هم میشه! من خودم ۲ تا اکانت داشتم یکی برای کانادا بود و چون Gift Card کانادا سختر گیر میومد مجبور شدم یکی هم توی آمریکا بسازم! و هم برنامه های اون اکانت را نصب کردم هم اون اکانت. موقع Update هم Username و PAssword را میگرفت که باهاش برنامه خریداری شده بود .
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
          بعد به نظر شما مغازه دار ها برای نصب برنامه روی گوشی برای هر گوشی یه اکانت میسازن دیگه پس من میتونم برم apple id که باهاش برام برنامه هامو نصب کرده از یارو بگیرم؟

نظر

بعید میدونم بت بده دوست عزیز!!!!!

نظر

حالا چرا شما گفتین 13 گیگ بریزه که حالا فضا کم بیارین؟ خب از اول میگفتین بر اساس نیازتون و حجم مورد نظرتون برنامه بریزه

نظر

نوشته اصلی توسط saman_lovely09 نمایش پست ها
                بعد به نظر شما مغازه دار ها برای نصب برنامه روی گوشی برای هر گوشی یه اکانت میسازن دیگه پس من میتونم برم apple id که باهاش برام برنامه هامو نصب کرده از یارو بگیرم؟
                خیر
                مغازه دار یک اپل آیدی داره و با اون چندین گیگ برنامه دانلود کرده که قسمتی از این برنامه ها پولی هست. این برنامه ها رو برای چندصد نفر نصب میکنه.
                وقتی به شما میگه ۵۰،۰۰۰ تومان میگیرم و هزار دلار برنامه نصب میکنم ، دروغ نگفته ، ولی این برنامه ها اگه برای ۱۰۰نفر نصب کنه اونوقت ببین چه سودی میکنه. مشتری هم خوشحال از این سود کلان وقتی آی دیوایس رو به کامپیوتر وصل میکنه تازه متوجه میشه چه کلاه گشادی سرش رفته.

نظر

مرسی از همگی بابت راهنمایی هاتون

نظر

صبر کنید ..
                  X