اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست سورس برای AppSync

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در خواست سورس برای AppSync

سلام دوستان
    یه سورس واسه 5.1.1 می خواستم( 4 اس)
    مرسی
    ویرایش توسط nabeel : https://i-phone.ir/forums/member/86355-nabeel در ساعت 16-07-2012, 01:55 AM

دوست عزیز نیاز نیست برای هر سوال تاپیک باز کنید.

cydia.hackulo.us

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

گفتید تاپیک جدید باز نکنید منم اینجا می نویسم:چه جوری می شه از بلک لیست 4 اس استفاده کرد واسه قرار دادن شماره هایی که می خوام جواب ندم

نظر

میشه دقیقا بگید چطور نصب و استفاده کنم ? من وارد نیستم

نظر

نوشته اصلی توسط علی امامی نمایش پست ها
          میشه دقیقا بگید چطور نصب و استفاده کنم ? من وارد نیستم
          به این ادرس تو cydia برو:cydia-manage-source روی گزینه edit(بالا سمت راست) کلیک کن و بعد گزینه add و بعد ادرس سورس رو بزن

نظر

گفتید تاپیک جدید باز نکنید منم اینجا می نویسم:چه جوری می شه از بلک لیست 4 اس استفاده کرد واسه قرار دادن شماره هایی که می خوام جواب ندم
            باید برنامه هایی مثل 360mobilesafe,iblacklist,kuaidial رو نصب کنید.

نظر

Iblacklist رو دانلود كردم اما گفت app مورد نياز واسه اينستال نداري ( از iblacklist i-phone.ir دانلود كردم و باwinzip باز نكرد و گفت اپ ديگه اي نداري) حالا دوستان چه كار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

Iblacklist رو دانلود كردم اما گفت app مورد نياز واسه اينستال نداري ( از iblacklist i-phone.ir دانلود كردم و باwinzip باز نكرد و گفت اپ ديگه اي نداري) حالا دوستان چه كار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                شما از سیدیا بگیرید ، اگر فایل deb بوده باید با ifunbax بریزید تا نصب شود.

نظر

صبر کنید ..
                X