اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش فیلم با سرعت بالا + زیر نویس فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
    ببخشید کیفیت پخش تو برنامه Avplayer HD بیشتر و بهتره یا در برنامه BUZZ PLAYER HD ????

آخرین سوالم همینه
    Avplaye!
    Buzz player بعضي فرمت هارو به سختي أجرا ميكنه!

نظر

دوست عزيز بهتره يه كلمه "درخواست" هم قبل از عنوان تاپيكتون ميذاشتيد...
      به نظر من ProPlayer بهترينه و همه پست هاي بالا را من يكسالي هست تست مي كنم ولي بهترين هميني اي كه گفتم. (البته نظر شخصي)...

لينك آيتونز:
      ProPlayer - the video player for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad on the iTunes App Store

نسخه كرك:

نظر

بعضی هاشون بعضی فرمتها رو بهتر پخش میکنن مثلاav player بدون لگ برای من یه mkv رو پخش کرد اما buzz فقط صداشو پخش کرد

نظر

من خیلی از پلیر ها رو امتحان کردم اما میتونم به جرات بگم هیچ پلیر بی نقصی نیست، برای فیلمهای mkv با کیفیت خیلی بالا بهترین ها G player و Good Player و Avplayer بودن اما برای فرمت های 3gp و flv و فرمت های مشابه Buzz player و Rush player معرکه هستند.

نظر

دوستان نسخه ی جدید avplayer رو نصب کنید
            روی آیفون ۴ و 4s فرمت mkv 1080p رو به صورت H/W نشون میده بدون کوچک ترین لگی
            روی 3gs فرمت mkv 720p رو بدون لگ اجرا میکنه یعنی بازم همون H/W
            تو آپترکر سرچ کنین پیدا میشه

نظر

بهترینشون به نظر من Pro Player هستش که من هم تو آیپد 2 و هم تو آیفون 4 به راحتی 1080P با زیرنویس پخش می کنه
              تازه یه سری Gesture هم داره که خیلی باحالش می کنه

نظر

RushPlayer+
                رو از سیدیا نصب کنید عالیه

نظر

avplayer HD روی آیفون 4 هم نصب میشه؟؟؟؟ یا فقط برا آیپد هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                    avplayer HD روی آیفون 4 هم نصب میشه؟؟؟؟ یا فقط برا آیپد هستش؟
                    اپليكيشني كه پسوند hd رو يدك ميكشه فقط مخصوص ايپد است

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                      اپليكيشني كه پسوند hd رو يدك ميكشه فقط مخصوص ايپد است
                      شاید سوالم جاش تو این تاپیک نباشه ولی تفاوت زیادی بین hd و غیر hd هست >؟
                      و چرا فقط برای آیپد گزاشتن ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                        شاید سوالم جاش تو این تاپیک نباشه ولی تفاوت زیادی بین hd و غیر hd هست >؟
                        و چرا فقط برای آیپد گزاشتن ؟
                        خوب دلیلش اینه که آیپد صفحه نمایش بزرگتری داره و واسه همین باید resolution برنامه با idevice هماهنگ باشه.

نظر

دوست عزیز بدون شک بهترین برنامه همینطور که شایان جان فرمودند buzz player است بله INSSTALUS کاملا برای ایران قطع شده است بفرمایید این هم لینک دانلود مستقیم این پلیر قدرتمند از یک سایت ایرانی با لینک مستقیم و سرعت بالا:
                          DOWNLOAD BUZZ PLAYER
                          در ضمن اگر بلد نیستید این برنامه را بر روی دستگاه خود انتقال دهید با استفاده از برنامه IFUNBUX فایل برنامه را به درون DOCUMENT در فولدر INSSTALUS در کنار برنامه های دانلود شده قبلیتان بریزید و از طریق INSTALLUS به بخش دانلود ها مراجعه و از آن طریق برنامه را نصب کنید

نظر

بهترین برنامه همون km player خودمونه. مجانی هم هست.

نظر

بهترین برنامه همون km player هستش که عالی و بدون ایراده.از هر فرمت فیلم و یا زیر نویسی هم سابورت میکنه.بیشنهاد میکنم حتما" امتحان کنید.تو itunes هم مجانیه و کسایی که مثل خودم گوشیشون جیلبریک نیست هم میتونن استفاده کنن.
                              ios 7 رو هم سابورت میکنه.گوشیه خودم 7s هستش با ورژن 7.1.1 و بدون هیچ مشکلی فیلم رو با کیفیت و بدون مکث یا هیچ باگی نشون میده.

نظر

فقط AV player

نظر

صبر کنید ..
                                X