اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وجود اپل استور در ایران

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من رفتم دیدم تو یک مرکز خرید خیلی شیک و قیمتاش مناسب رفتارشونم خوب بود من که حال کردم

نظر

آقا تو ایران که اپل استور نداریم ، اما اینجا که تو نقشه نشون داده رو من رفتم ، وسط کوچه هم نیست ، بلوار ۱۴ امه .

کارشون خوبه ، اطلاعات هم دارن ، تو یه پاساژه که خدا رو شکر پارکینگ هم داره :دی

نظر

پيگير يه ماجرا ميشيم كه هممون ميدونيم امكان نداره. فقط دوست داريم كه واقعي باشه.
        ياد قضيه لوگوي پپسي رو ماه افتادم!

🌵

نظر

تو شيراز يه ١٠ تايي مغازه من سراغ دارم كه اسم خودشونو گذاشتن apple store. يه توريست بياد اينجا شاخش در مياد كه تو هر خيابون شيراز يك اپل استور وجود داره :-)

نظر

من که تو ارومیه نمیتونم داخل یکی از این اپل استورها بشم، چون بخاطر اسمشون محصولاتشونو نسبت به موبایل فروش های دیگه گرونتر میدن

نظر

نوشته اصلی توسط hes1751 نمایش پست ها
              تو شيراز يه ١٠ تايي مغازه من سراغ دارم كه اسم خودشونو گذاشتن apple store. يه توريست بياد اينجا شاخش در مياد كه تو هر خيابون شيراز يك اپل استور وجود داره :-)
              عمرا....اپل استور با اون همه زیبایی و عظمت با مغازه های فوقش 30-40 متری تو ایران....

نظر

اگه به اینجا سر بزنید متوجه می شوید تنها چند کشور اپل استور دارند .

یا اگه به ویکی سر بزنید :

امیدوارم این بحث تکراری اپل استور برای همیشه تموم شه !
                ویرایش توسط ho.nomad : https://i-phone.ir/forums/member/10914-ho-nomad در ساعت 16-07-2012, 12:43 AM

نظر

عزیزان تو ایران اپل استور نیست که تو نقشه باشه

نظر

صبر کنید ..
                  X