اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اجرا نشدن برنامه های app store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اجرا نشدن برنامه های app store

سلام دوستان من ایپدم و ریستور کردم به5.1.1 بعدجلبریک کردم بعد appهایی که ازشون از طریق ifunboxبک اپ گرفتم ازطریق خودifunboxدوبارهistalکردم ولی متوجه شدم appهایی که ازappstorدانلود کردم اجرا نمیشه اما appهای کرک شده اجرا میشه لطفا کمکم کنید appsyncرو هم نصب کردم...

ببينيد اوتورايز كردين ؟و اگه اوتورايز كردين با همون آيدي كه app ها رو دانلود كردين اوتورايزه؟ چرا از اپليكيشن هاي اورجينالتون با آيفون باكس بكاپ گرفتين ؟*

نظر

اتورایزر نمیدونم چیه؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید این برنامه هارو قبلا فروشنده ریخته بود .چیزایی که خودم دانلودکرده بودم الان اپل ایدیم قفل شده نمیتونم دوباره بیارمش مشکلات زیاد شد لطفا کمکم کن این برنامه ها بیاد دوباره...

نظر

نوشته اصلی توسط tired نمایش پست ها
        اتورایزر نمیدونم چیه؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید این برنامه هارو قبلا فروشنده ریخته بود .چیزایی که خودم دانلودکرده بودم الان اپل ایدیم قفل شده نمیتونم دوباره بیارمش مشکلات زیاد شد لطفا کمکم کن این برنامه ها بیاد دوباره...
        پس شما نميتونيد كاريشون كنيد برنامه ها رو . اگه قبل از ريستور با خود گوشي كرك ميكردين ميشيد.
        الان تنها راهش داشتن اپل آيدي و پسورد فروشندست كه برنامه ها رو دانلود كرده. كه البته اين هم محاله!

نظر

ممنون یه چیز جدید یاد گرفتم برنامه هارو دوباره دانلود میکنم
          یه ایفون هم دارم اونو چطور برنامه هاشو اتو رایزر کنم؟
          ویرایش توسط tired : https://i-phone.ir/forums/member/73676-tired در ساعت 16-07-2012, 12:58 AM

نظر

نوشته اصلی توسط tired نمایش پست ها
            ممنون یه چیز جدید یاد گرفتم برنامه هارو دوباره دانلود میکنم
            یه ایفون هم دارم اونو چطور برنامه هاشو اتو رایزر کنم؟
            برنامه ها رو كه اوتورايز نميكنن. شما بايد آيديتون رو از منوي store اوتورايز كنيد . و اگه برنامه هاي روي گوشيتون رو با آيديتون گرفته باشيد ميتونيد وصل كنيد به آيتونز و روي اون قسمتي كه گوشيتون رو شناخته كليك راست كنيد و گذينه ي ترانسفر رو انتخاب كنيد تا برنامه ها رو روي pc تون انتقال بده.

نظر

صبر کنید ..
            X