اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

برنامه ی JailBreak برای ورژن 3.1.2 برای تمامی آیفون ها و آیپاد ها رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید:

لینک دانلود: http://blackra1n.com/blackra1n.exe
    لینک کمکی: http://rapidshare.com/files/291466761/blackra1n.exe

توضیحات: Blackra1n یک برنامه برای JB کردن تمامی آیفون ها و آیپاد تاچ ها با ورژن 3.1.2 در 30 ثانیه هستش!
    فقط برای iPod Touch 3G در حالت Tether جیلبریک میشه یعنی برای هر ریست شما باید یک بار BlackRa1n رو اجرا کنید.
    برای اکتیو کردن آیفون باید از Custom Firmware و یا RedSn0w استفاده کنید!

توجه: هرگز به صورت مستقیم(با iTunes) آیفون خودتون رو (3G و 3GS) به 3.1.2 آپدیت نکنید!!!
    برای آپدیت به ورژن 3.1.2 به بلاگ Dev-Team و برنامه ی Pwnage Tool میتونید مراچعه کنید!

نوشته اصلی توسط iphone66
    ببین یکم شفاف بیزحمت برام توضیح بده:
    گوشی من iphone 3g unlock facktor هستش که توش 3.1 ریختم میخوام بپرسم که با این برنامه میشه جیلیش کرد و اینکه ایا بعد از جیل برنامه cydia میاد و اینکه برنامه های از قبیل winterboard cycorder ibluetooth و غیره تو این فریمور جواب میده یا نه؟
    ممنون
    همونطور که گفتم بله کاملا کار میکنه فقط فرقش اینه که یه برنامه blackrain نصب میکنه
    بعد با wifi میتونی cydia رو دانلود کنی و کاملا ok هست
    far-shad.ir

نظر

خب این برنامه بدرد کسایی میخوره که آنلاک فکتوری هستن ! وگرنه اگه pwngtool 3.2.1 رو ساپورت میکرد که بشه کاستوم ساخت خب جیلبریک هم میشد !

نظر

دوستان یه توضیح کامل :

1) این برنامه فقط Jailbreak میکنه
        2) این برنامه Unlock نمی کنه
        3) بعداز JB شدن باید Cydia رو با Wireless جدا گونه نصب کنید
        4) روی تمامی ورژن های 3.1 ( یعنی 3.1.0 و 3.1.1 و 3.1.2 ) کار میکنه
        5) دوستانی که گوشیشون لاک هست همچنان باید از Custom Firmware استفاده کنن
        6) هنوز اکثر آپدیت ها برای ورژن 3.1 نیومده ... پس انتظار امکانات 3.0 رو نداشته باشید مثل ibluetooth و... باید یکم صبر کنید
        7) فرمور گوشی رو با خود آیتونز آپدیت نکنید

* من پست های اضافی که جوابشون تو این پست بود رو برای گیج نشدن سایر کاربران پاک کردم....

با تشکر
        من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
        I cannot put my finger on It now
        The Child is Grown , The Dream is Gone
        I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

فرموير من 3.1 هستش و آيفونم آنلاك فاكتوري ولي فريموير 3.1 رو از آيتونز نصب كردم . ميتونم جيلبريك كنم ؟

نظر

فرشاد یه 3.1 Default رو JB کرده بود ولی نمی تونم یهتون یه جواب 100% بدم...
            من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
              فرشاد یه 3.1 default رو jb کرده بود ولی نمی تونم یهتون یه جواب 100% بدم...
              منم ۳.۱ اصلی رو جیلبرک کردم مشکلی نبود

ولی دوستان دقت کنن اگر گوشیشون لاکه فقط با کاستوم ریستور کنند
              ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 11-10-2009, 02:51 PM

نظر

دوستان لطف می کنید لینکی بدید که 3.1.2 رو بشه دانلود کرد و به همین روش jb کرد؟ 3gs 3.1گوشیم
                یا اینکه میشه رو همین jb کرد؟ گوشیم از امریکا اومده لاکه و 3.1 از اول بوده
                ویرایش توسط Derick : https://i-phone.ir/forums/member/805-derick در ساعت 11-10-2009, 02:51 PM

نظر

دو سوال اگه با ایتونز اپدیت نکنیم پس چی کار کنیم من رفتم بلاگ dev team ولی چیزی نبود!!
                  2-سیدیا رو چه جوری نصب کنیم اگه اموزشش هست لینکشو بدید
                  مرسی

نظر

میشه مراحل رو راحت تر و کامل تر توضیح بدید؟
                    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط derick نمایش پست ها
                      دوستان لطف می کنید لینکی بدید که 3.1.2 رو بشه دانلود کرد و به همین روش jb کرد؟ 3gs 3.1گوشیم
                      یا اینکه میشه رو همین jb کرد؟ گوشیم از امریکا اومده لاکه و 3.1 از اول بوده
                      دوست عزیز اصلا پست هارو خوندی ؟! این برنامه هیچ کاری برای گوشی های لاک انجام نمیده ، این برای باز 908204792246284762 ام....

نظر

سوال دومیم رو پیدا کردم جوابشو لطفا سوال اولی یا همون چه طوری بدون ایتونز به 3.1.2 اپدیت کنیم رو یکی جواب بده
                        اینم جواب سوالم و اموزش جیل با blackra1n
                        iClarified - iPhone - How to Jailbreak Your iPhone, iPod Using BlackRa1n [Windows]

نظر

دوست عزیز منظورشون گوشی های لاک هست چون اگه با ایتونز اپدیت کنید بیسباندتون اپدیت میشه و این برنامه فقط جلبیریک میکنه و انلاک نمیکنه
                          باید صبر کنید dev-team برنامه جلبیریک رو بده و از فرمویر کاستم استفاده کنید

نظر

3gs های unlock factory که جواب نداد یه بار ریستور کنید به 3.1 جواب میده 100%
                            far-shad.ir

نظر

خدا رو شکر از من انلاک فکتوریه از راهنمایی هاتون ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X