اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Hamid19 نمایش پست ها
    اقا کمک من ریستور کردم به 3.1.2 بعد با Blacksnowfull جلبریک کردم و بلک رین رو توی گوشیم ریخت وای فا هم ندارم الان

الان مشکل اینه که سیدیا ندارم و انتن کمکم کنید ممنون

در ضمن وقتی توی Blacknowfull روی انلاک میزنم یک صفحه میاد مثل صفحه داس بعد یکهو اررور میده!!!
    شما می تونین به مکان هایی که wifi مجانی دارن برین و یا با استفاده از یه سیم کارت ایرانسل مشکل رو حل کنین.

نظر

• نوشته اصلی توسط arash2118 نمایش پست ها
      سلام شرمنده شاید سوالم تکراری باشه ولی هرچی گشتم جوابمو پیدا نکردم! من 3G آنلاک فکتوری دارم با itunes به 3.1.2 آپگریدش کردم حالا هیچ جوری نمیتونم cydia نصب کنم! از PwnageTool وBlackra1n هم استفاده کردم ولی در هردو حالت به recovery رفت که مجبور شدم ًRestore کنم! میخوام بدونم برای نصب cydia چیکار میتونم بکنم؟ از راهنماییتون ممنون میشم!
      نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
      blackra1n رو که بزنی گوشیتونو میبره به ریکاوری تو این حالت همه برنامه ها رو ببندید دکمه power+home تا دیدن لوگوapple نگه دارین بعد حالا گوشیتونو دوباره روشن کنید وقتی بالا اومد دوباره برمامه blackra1n رو اجرا کنید اگه آنلاک باشی حالا باید هم آنتن داشته باشی هم گوشیت جیل شده blackra1nرو تو گوشیت اجرا کن . تیک cydia رو بزن تمام
      با سلام منم همین مشکل دوستمون را دارم ولی Blackra1n نسب شده ولی چون آنتن ندارم چیزی تو Blackra1n نداره تا سیدیا رو نصب کنم گوشیم هم آنلاک هست که دو بار حالت لوگوی آپل گیر کرده بود دادم بیرون درستش کردن. فرمور 3.1.2 3G/
      در ضمن بعد از 5 ساعت تونستم برم تو dfu وRestoreکردم حالا هر کار میکنم نه سیدیا دارم و نه آنتن کمک میکنید دوست من؟ ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
        با سلام منم همین مشکل دوستمون را دارم ولی Blackra1n نسب شده ولی چون آنتن ندارم چیزی تو Blackra1n نداره تا سیدیا رو نصب کنم گوشیم هم آنلاک هست که دو بار حالت لوگوی آپل گیر کرده بود دادم بیرون درستش کردن. فرمور 3.1.2 3G/
        در ضمن بعد از 5 ساعت تونستم برم تو dfu وRestoreکردم حالا هر کار میکنم نه سیدیا دارم و نه آنتن کمک میکنید دوست من؟ ممنون میشم
        اگه گوشیتون انلاک باشه باید به ایتونز وصل کنید و کامپیوتر هم به اینترنت وصل باشه تا انتن بیاره.
        انتن هم ربطی به اودن برنامه در blackra نداره چون شما باید از طریق wifi کانکت باشین.
        ویرایش توسط zoroyejavan : https://i-phone.ir/forums/member/450-zoroyejavan در ساعت 14-05-2010, 06:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroyejavan نمایش پست ها
          اگه گوشیتون انلاک باشه باید به ایتونز وصل کنید و کامپیوتر هم به اینترنت وصل باشه تا انتن بیاره.
          انتن هم ربطی به اودن برنامه در blackra نداره چون شما باید از طریق wifi کانکت باشین.
          دوست عزیز قبلا از ریستور کردن آنلاک بود حالا امکان داره لاک شده باشه راه آنتن داشتننش چطور باید بکنم..به آیتونز وصل میشه به PC Suite نه و جیلبرک میخواد چند بار هم انجام دادم نشده/duf یک بار به زحمت رفتم ولی نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
            دوست عزیز قبلا از ریستور کردن آنلاک بود حالا امکان داره لاک شده باشه راه آنتن داشتننش چطور باید بکنم..به آیتونز وصل میشه به PC Suite نه و جیلبرک میخواد چند بار هم انجام دادم نشده/duf یک بار به زحمت رفتم ولی نشد
            خير،گوشي از اول يا لاك هست با انلاك.
            براي رفع مشكل pc suite هم مي تونين برنامه afc2add رو از سديا نصب كنين.

نظر

صبر کنید ..
            X