اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور ۱۱ موقع ریستور کردن ایفون 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور ۱۱ موقع ریستور کردن ایفون 3gs

سلام دوستان من گوشی3gs گرفتم ازیکی از دوستام که براش اپدیت کنم به ۵.۱.۱ الان هرچی میزنم ارور ۱۱ میده تورو خدا راهنمایی کنید گوشیو فرداا باید تحویل بدم

نوشته اصلی توسط mosi100 نمایش پست ها
    سلام دوستان من گوشی3gs گرفتم ازیکی از دوستام که براش اپدیت کنم به ۵.۱.۱ الان هرچی میزنم ارور ۱۱ میده تورو خدا راهنمایی کنید گوشیو فرداا باید تحویل بدم
    الان گوشي در گه وضعيتيه؟ dfu يا ريكاوري؟
    گوشي لاكه يا آنلاك ؟اگه لاكه بوت رامه قديمه يا جديد ؟و الان بيس باندش چنده ؟ با كاستوم ريستور ميكنيد يا اورجينال؟*

نظر

بعد یه سوال دیگه من فرمور ۵.۱.۱ با ایتونز دانلود کردم کجای ویندوزمیره که با یه pc دیگه امتحان کنم

نظر

رفت ریکاوری با اtiny umberela وردمش بیرون گوشی انلاک بیس باندش ۰۵.۱۱.۰۷

نظر

بعد یه سوال دیگه من فرمور ۵.۱.۱ با ایتونز دانلود کردم کجای ویندوزمیره که با یه pc دیگه امتحان کنم
          Windows XP: \Documents and Settings\username\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
          Windows Vista & Windows 7: \Users\username\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

نظر

این ارور ۱۱ جیه چجوری باید کاستوم بسازم یه بارم با کاستوم تست کنم

نظر

کسی مارو کمک نمیکته؟

نظر

کسی مارو کمک نمیکته؟
                در انجمن جستجو کنید زودتر به نتیجه و جواب میرسید دوست عزیز
                http://www.i-phone.ir/forums/thread58531.html

نظر

شما باید فایل هاست رو درست کنید و یه کاستوم بگیرید مشکلی نباید دیگه پیش بیاد
                  من خودم به این خطا زیاد برخوردم

نظر

من ریستورش کردم الان ایتونز میگه activation request could not be compelet if the problem persis pease contact customer care
                    وقتی میخوام جیل برک کنم میگه the attached device not actived you need to active it befor it can be used withe absinthe
                    چیکار کنم حالا هر چی گشتم راه حلو پیدا نکردم تورو خدا راهنمایی کنید

نظر

من ریستورش کردم الان ایتونز میگه activation request could not be compelet if the problem persis pease contact customer care
                      وقتی میخوام جیل برک کنم میگه the attached device not actived you need to active it befor it can be used withe absinthe
                      چیکار کنم حالا هر چی گشتم راه حلو پیدا نکردم تورو خدا راهنمایی کنید
                      شما و-ی پ-ی ا-ن بزن بعدش گوشی رو وصل کن به iTunes ببینید باز این پیغام میده

نظر

نشد دوباره همون ارورو داد

نظر

کممممممممممممک

نظر

کممممممممممممک
                            با redsonw جيلبرك كن ببين ميشه

نظر

اقا نشد توروخدا راهنماییی کنید گوشیو باید تحویل بدم امشب

نظر

صبر کنید ..
                              X