اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن کردن لاک اسکرین بدون زدن کلید home & power

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نمیدونم شاید عجیب باشه ولی من هیچگونه توییک خاصی از سیدیا نصب نکردم و وقتی که گوشی رو از سمت چپ به راست میکشم (تکون میدم) اگر صفحه روشن باشه میره تو قسمت پسورد دادن و اگه تو قسمت برنامه ها باشه خاموش میشه !
    کسی نظری نداره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
      نمیدونم شاید عجیب باشه ولی من هیچگونه توییک خاصی از سیدیا نصب نکردم و وقتی که گوشی رو از سمت چپ به راست میکشم (تکون میدم) اگر صفحه روشن باشه میره تو قسمت پسورد دادن و اگه تو قسمت برنامه ها باشه خاموش میشه !
      کسی نظری نداره ؟
      اکتیواتور رو هم نصب ندارین ؟ آخه این از جمله کاربردای اکتیواتوره! که با shake بتونین لاک یا آنلاک کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        اکتیواتور رو هم نصب ندارین ؟ آخه این از جمله کاربردای اکتیواتوره! که با shake بتونین لاک یا آنلاک کنید .
        الان دیدم که دیدم آره دارم و کار خودشه !
        خیلی خیلی ممنون !

نظر

کسی هنوز راهی پیدا نکرده

منم حس میکنم چند روز کلید پاورم صدا میده و بیشتر داخل رفته خودم تعمییرکارم و میفهمم این علائم چیه

جالبه این اپل کلا 4 تا کلید روی ایفونش گذاشته که همشون بی کیفیتد بعد بلک بری n تا کلید داره باهاشون کشتی هم بگیری سالم میمونند کیفیت ساخت ایفون 5 هم بسیار پایین تر از 4 و 4اسه

دوستان بدون تعصب باشین بنده خودم تعمییر کار دیواس های اپلم

نظر

نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
            کسی هنوز راهی پیدا نکرده

منم حس میکنم چند روز کلید پاورم صدا میده و بیشتر داخل رفته خودم تعمییرکارم و میفهمم این علائم چیه

جالبه این اپل کلا 4 تا کلید روی ایفونش گذاشته که همشون بی کیفیتد بعد بلک بری n تا کلید داره باهاشون کشتی هم بگیری سالم میمونند کیفیت ساخت ایفون 5 هم بسیار پایین تر از 4 و 4اسه

خیر راهی پیدانشده
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
              کسی هنوز راهی پیدا نکرده

والا رفیق ما هم تعصبی نداریم .منتها مشخص نیست تعصب یا عدمه تعصبه ما چه ارتباطی به روشن شدنه لاک اسکرین بدونه زدنه هوم و پاور(عنوانه تاپیک) میتونه داشته باشه.
              واسه من که توو این مدته استفاده از دیوایسای اپل یه بار هم پیش نیومده که دکمه ای خراب شه !

واسه شما که میفرمایید تعمیرکارید با ید درکه خراب شدن و تعمیر یا تعویض شدنه وسایل قابل هضمتر از یوزرایه معمولی باشه.
              منتها من فکر میکنم خراب نشدن یا بهتر بگم دیر خراب شدن وسایله دور و برمون ارتباطه مستقیم داره با استفاده صحیح ازشون . بلک بری رو دقیقا نمیدونم . اما چیزی که قابله درکه گوشیه تلفنه همراه واسه کشتی گرفتن نیست . باید ازش استفاده صحیح بشه تا حداکثر بازدهی رو به یوزر ارائه بده.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                والا رفیق ما هم تعصبی نداریم .منتها مشخص نیست تعصب یا عدمه تعصبه ما چه ارتباطی به روشن شدنه لاک اسکرین بدونه زدنه هوم و پاور(عنوانه تاپیک) میتونه داشته باشه.
                واسه من که توو این مدته استفاده از دیوایسای اپل یه بار هم پیش نیومده که دکمه ای خراب شه !

واسه شما که میفرمایید تعمیرکارید با ید درکه خراب شدن و تعمیر یا تعویض شدنه وسایل قابل هضمتر از یوزرایه معمولی باشه.
                منتها من فکر میکنم خراب نشدن یا بهتر بگم دیر خراب شدن وسایله دور و برمون ارتباطه مستقیم داره با استفاده صحیح ازشون . بلک بری رو دقیقا نمیدونم . اما چیزی که قابله درکه گوشیه تلفنه همراه واسه کشتی گرفتن نیست . باید ازش استفاده صحیح بشه تا حداکثر بازدهی رو به یوزر ارائه بده.
                منظور من خرابي كليد بود

بنده واقعا مراقب ديوايس هام هستم خيلي هم كم كليد هارو فشار ميدم چون ميدونم چه ساختار بيخودي داره

متاسفانه ابفون ٥ از لحاظ نوع باز شدن فلت ها تقريبا شبيه ترجي اس بود (كابوس تعميير كارها)
                من لااقل ٤٠ تا فلت ساند پاور ترجي و ترجي اس عوض كمه همه هم مشكل پاور داشتن

اپل نبايد اشتباهاتشو تكرار كنه

اين گوشي رو چند ماهه دارم و اك خريدم پس اگه ايرادي توش ببين ضعف كيفيت اپل ميدونم

تعويض قابل حضم هست ولي شما احتمالا تا حالا قطعات موبايل مثلا هاي كپي نخويدين وقتي اصليش اينقدر بي كيفيت واي به حال كپي ها

براي همين تري جي اس مراجع هاي مكرر داشتم بعد از يك ماه باز خراب شدن

تا حالا نديدم يه دكمه هوم از گالكسي يا بلك بري و... خراب بشه ولي شما يك هفته بعد از كار با يه ايفون اك تغيير حالت هوم را حس ميكنيد

درنهايت تاپيك به بيراه نره اميد وارم اپل باز به مونتاژ و سبك طراحي ٤ اس برگرده

پست زدم راهي باشه دوستان كمك كنند

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 
                ویرایش توسط sirous_sus : https://i-phone.ir/forums/member/9514-sirous_sus در ساعت 15-07-2013, 02:22 PM

نظر

چجوري بايد دان كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammmad ali نمایش پست ها
                    چجوري بايد دان كنم؟
                    برنامه wave رو میتونید از سیدیا دانلود کنید .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mohammmad ali نمایش پست ها
                    چجوري بايد دان كنم؟
                    برنامه wave رو میتونید از سیدیا دانلود کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                      باسلام . دوستان ایا برنامه ای هست که بشود گوشی رو بدون دخالت دکمه های سخت افزاری ( home & power ) بشه صفحه لاک اسکرین رو بیاریم . مثلا با تکان گوشی یا زدن روی صفحه lcd .
                      برنامه smarttap رو از سیدیا نصب کنید. با زدن روی LDC گوشی رو لاک و انلاک میکنه ولی مصرف گوشی رو زیاد میکنه.

نظر

واسه 9.0.2 توییکی نیومده هنوز ؟

نظر

صبر کنید ..
                        X