اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیت باز کردن آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کیت باز کردن آیفون

سلام دوستان بنده دکمه هوم آیفونم دیگه تقریبا داره از کار افتاده و باید خیلی محکم فشار بدم تا کار کنه . از طرفی تجربه خیلی خوبی با تعمیر کار های بیرون ندارم و آیفون پدرم و دوستمو که بیرون درست کردن مثله اولش نشد و یکی از آیفون ها میکروفنش مشکل پیدا کرد . برای همین میخوام خودم دستگاه رو باز کنم اما به یه کیت کامل برای باز کردنش نیاز دارم ( مثله [ame="http://www.amazon.com/Repair-Opening-Tools-Screwdriver-iPhone/dp/B006QH7JKA"]این[/ame] )
    اگه کسی آنلاین تونسته اینارو پیدا کنه, خوشحال میشم بهم بگید
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده دکمه هوم آیفونم دیگه تقریبا داره از کار افتاده و باید خیلی محکم فشار بدم تا کار کنه . از طرفی تجربه خیلی خوبی با تعمیر کار های بیرون ندارم و آیفون پدرم و دوستمو که بیرون درست کردن مثله اولش نشد و یکی از آیفون ها میکروفنش مشکل پیدا کرد . برای همین میخوام خودم دستگاه رو باز کنم اما به یه کیت کامل برای باز کردنش نیاز دارم ( مثله این )
    اگه کسی آنلاین تونسته اینارو پیدا کنه, خوشحال میشم بهم بگید
    یکی از دوستان یه روش برای کلیبره کردن دکمه هوم آموزش داده بودن داخل انجمن سرچ کنید و یه دفه دکمه هوم رو کالیبره کنید انشاله که کارتون راه بیوفته و نخواهید که آیفون رو باز کنید
    و اگر نیاز به باز کردن شد حتما پیش یه نفر کار درست ببرید و درضمن گوشی که باز بشه دیگه مثل اولش نمیشه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
    X