اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید led

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ما این مدل سونی رو داریم . فوق العادس . حتما شما اینو بگیر . خیلی خوبه . ما که ازش راضی هستیم

نظر

احتمالا همین سونی بگیرم حالا شانس من کلا مدل ۴۶ اینچ تو بازار نیست !!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
        احتمالا همین سونی بگیرم حالا شانس من کلا مدل ۴۶ اینچ تو بازار نیست !!!!!!!!!!!
        ببین دوست خوب کلا ال جی و سامسونگ در یک رده قرار دارن برند سونی و فیلیپس هم میشه گفت در یک ردن بهترین ال ای دی بدون هیچ شک و تردیدی کواترون شارپ هستش اگه مشکل مالی نداری اونو بگیر بعد سونی بعد فیلیپس بعدم سامسونگ یا ال جی که مهم نیست کدومو بگیری مگه اینکه نسل 8 سامسونگ بگیری که اگه اونو قرار باشه بخری همون شارپ بهتره..
        ازت پرسیدم کجایی اما نگفتی اگه به بانه نزدیکی یا میتونی بری از اونجا بگیر من ex720 رو که بالای 2/700 قیمتشه اونجا یه مدت پیش 46 اینچش رو 1/600 گرفتم..
        رو سری 720 فکر کن چون 2000 هرتزه و سرعت تصویرش فوق العادست.

نظر

نوشته اصلی توسط zaniar ab نمایش پست ها
          ببین دوست خوب کلا ال جی و سامسونگ در یک رده قرار دارن برند سونی و فیلیپس هم میشه گفت در یک ردن بهترین ال ای دی بدون هیچ شک و تردیدی کواترون شارپ هستش اگه مشکل مالی نداری اونو بگیر بعد سونی بعد فیلیپس بعدم سامسونگ یا ال جی که مهم نیست کدومو بگیری مگه اینکه نسل 8 سامسونگ بگیری که اگه اونو قرار باشه بخری همون شارپ بهتره..
          ازت پرسیدم کجایی اما نگفتی اگه به بانه نزدیکی یا میتونی بری از اونجا بگیر من ex720 رو که بالای 2/700 قیمتشه اونجا یه مدت پیش 46 اینچش رو 1/600 گرفتم..
          رو سری 720 فکر کن چون 2000 هرتزه و سرعت تصویرش فوق العادست.
          زانیار جان شما که خودت میگی یه مدت پیش
          میدونی الان چه وضعیتی داره دلار؟
          من که اکثر فامیل هامون که وارد میکنن از دبی میخرن میدن بیارن کردستان باشور و از اونجا وارد میکنن الان قیمت هاشون زمین تا آسمون فرق کرده
          ویرایش توسط dandelion : https://i-phone.ir/forums/member/23496-dandelion در ساعت 14-07-2012, 01:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
            زانیار جان شما که خودت میگی یه مدت پیش
            میدونی الان چه وضعیتی داره دلار؟
            من که اکثر فامیل هامون که وارد میکنن از دبی میخرن میدن بیارن کردستان باشور و از اونجا وارد میکنن الان قیمت هاشون زمین تا آسمون فرق کرده
            والا اون موقعم دلار گرون بود ولی حداقل 600 تا 1 میلیون اونجا ارزونتره..چون یادمه رفتم نمایندگی سونی تو جمهوری 2/970 میداد.
            یه مغازه 6 متری 100 تا lcd توش بود جالبیشم اینه فقط یه مدل دارن.
            ویرایش توسط BLANC : https://i-phone.ir/forums/member/86296-blanc در ساعت 14-07-2012, 02:56 PM

نظر

به نظر منكه اصلا به غير از سوني و فيليپس رو هيچ برندي فكر نكن
              فيليپس پرچمدار تلويزيون هاي ال سي دي هستش،اينو همه ي تعميركار ها و مسئول هاي خط توليد هايي كه باهاشون حرف زدم تاييد كردن

يكي از دوستانم هم تو جمهوري چندتا نمايندگي سامسونگ دارن،ميگه ال اي دي فقط كلاه اقتصادي هست و براي خودشم ال سي دي گرفته
              عمره ال اي دي كمتر از ال سي دي هست ولي مصرف برقش هم در عوض كمتره!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من خودم nx700دارم و واقعا فوق العاده هستش در كل فكر ميكنم سونى يه چيز ديگس

نظر

نوشته اصلی توسط zaniar ab نمایش پست ها
                  والا اون موقعم دلار گرون بود ولی حداقل 600 تا 1 میلیون اونجا ارزونتره..چون یادمه رفتم نمایندگی سونی تو جمهوری 2/970 میداد.
                  یه مغازه 6 متری 100 تا lcd توش بود جالبیشم اینه فقط یه مدل دارن.
                  نه اختلاف قيمت در حد ٦٠٠ و يه تومن و اينا نيست
                  هر روز مي بينم من
                  البته مسئله گارانتي رو در نظر بگيرين

لاَ تَحْزَنْ إِنَّ اللّهَ مَعَنَا

نظر

بلاخره خریدم :d
                    sony bravia 42" !
                    کیفیتش عالیه مخصوصا تو فیلم های 1080 !

نظر

مبارك باشه

شيرنيش كو؟؟؟؟؟ D:

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                        sony bravia 42" !
                        هورااااااااااااااا . اقا جای شیرینیش واسه ما این کار رو کن " اکانتمونو به پرمیوم تبدیل کن"

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
                          sony bravia 42" !
                          انتخابت بسیار عالی بود.مبارک باشه
                          حالا برای لذت بیشتر از این تی وی ، برو سراغ سینما خانگی بلو ری (فیلمای بلو*ری کم هست ولی فعلا با دی وی دی حال کن تا موقعش)

نظر

صبر کنید ..
                          X