اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Bob Mansfield : تمام محصولات اپل سبز هستند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Bob Mansfield : تمام محصولات اپل سبز هستند

چندی پیش خبری مبنی بر خارج شدن نام محصولات اپل از لیست سازمان حفاظت محیط زیست، یعنیEPEAT منتشر شد، اما امروز وبسایت اپل به نقل از معاون ارشد پیشین مهندسی سخت افزاری اپل، یعنی Bob Mansfiel، در نامه ای سرگشاده رسماً اعلام کرد که تمامی محصولات اپل دوستار محیط زیست و قابل بازیافت است. سازمان EPEAT به طور کل گواهینامه ای است که اثرات محصولات بر محیط زیست را ارزیابی می کند و در صورت سازگار بودن با محیط زیست، محصول مورد نظر دارای گواهینامه سبز می شود. ایالات سانفرانسیسکو هم در مقابل این واقعه واکنش عجیبی نشان داد و ذکر کرد که اگر محصولات اپل دارای این گواهینامه نباشد به زودی فروش مک های اپل متوقف می شود.

حال به نامه سرگشاده Bob بپردازیم:

ما به تازگی واکنش بسیاری از مشتریان وفادار اپل را در مقابل حذف نام محصولات اپل از لیست سازمان EPEAT را دیده ایم و نا امیدی خود را ابراز کرده اند. من تصدیق می کنم که این یک اشتباه بود، من امروز به طور رسمی اعلام می کنم که تمامی محصولات اپل واجد شرایط سازمان EPEAT هستند. این مهم است که بدانید تعهد ما هیچ وقت در مورد سازگار بودن محصولاتمان با محیط زیست از بین نمی رود.
    ما همچنان مشتاقانه در پی قوی تر کردن استانداردهای خود هستیم و این روند را در حال توسعه می بینیم. نتیجه این کار محصولاتی بهتر و پایدارتر است. علاوه بر تمرکز بر روی ارتقا محصولات خود، به طور همزمان سازگار بودن آن را با محیط زیست ارزیابی می کنیم، کارایی بهتر و محصولی سازگارتر.
    این وانکش Bob از آنجا سرچشمه می گیرد که ایمیل های فراوانی را در این بابت دریافت کرده بود و بسیاری از دوستاران اپل ناراحت بودند. هم اکنون تمامی محصولات اپل به لیست سازمان EPEAT برگشته اند و دارای کواهینامه هستند. مکبوک پروهای رتینا و مکبوک ایرهای جدید هم از این بابت مستثنی نیستند.
    مدیر عامل سازمان EPEAT هم بازگشت اپل را تائید کرده است.

منبع خبر: Apple

لطفاً منبع خبر ذکر شود

صبر کنید ..
X