اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین نرم افزار رایت dmg برای ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین نرم افزار رایت dmg برای ویندوز

سلام و خسته نباشید لطفا برنامه کامل و خوبی برای رایت dmg در ویندور معرفی کنید !! لبنک دانلود آن را هم قرار دهید ممنون
    transmac و power iso رو تست کردم ! جواب ندادند!

مدیریت : تاپیکتون منتقل شد ٬ لطفا دقت کنید !

power iso بهترین هست.
    مطمئن هستید که فایلتون سالمه؟

(شما که مک دارید چرا با OS X این کار رو انجام نمیدید؟)

نظر

شما پسوند فایل رو از Dmg به iso تغییر بدید بعد با Nero رایت کنید

Sent from my new iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
        سلام و خسته نباشید لطفا برنامه کامل و خوبی برای رایت dmg در ویندور معرفی کنید !! لبنک دانلود آن را هم قرار دهید ممنون
        transmac و power iso رو تست کردم ! جواب ندادند!

مدیریت : تاپیکتون منتقل شد ٬ لطفا دقت کنید !
        به نظر من Transmac خیلی برنامه خوبیه. مشکلتون باهاش چیه؟ نمیتونین رایت کنین؟

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
          power iso بهترین هست.
          مطمئن هستید که فایلتون سالمه؟

(شما که مک دارید چرا با os x این کار رو انجام نمیدید؟)
          فعلا مک در دسترسم نیست

نظر

من میخوام فایل dmg رو با پایین ترین سرعت رو دی وی دی رایت کنم از چه برنامه ای استفاده کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من هر کاری میکنم نمیتونم فلشم رو بوت کم
              با این نرم افزار
              transmac
              و وقتی به مک وصل میکنم هیچ دراوی بالا نمیاره
              انگر نه نگار بوت کردم فلش رو و نمیدونم باس چکار کنم لطفا راهنماییم کنین
              و باس اصلا از اول چکار کنم من هم بال dmg یوسیمست دارم هم کاپیتان و...

نظر

دوستان منم نسخه مک اخرین رو دانلود کردم حالا میخوام نصب کنم
                اولین بارم هست. تا حالا ویندوز بوده و مثل برق نصب میکردیم
                الان اینو رو فلش بریزم یا دی وی دی ؟
                روش نصب ؟
                با همین نرم افزار transmac
                بعد از اینکه رو فلش ریختم چه جوری با فلش بوت کنم ؟ چه دکمه ایی رو نگه دارم تا با فلش بیاد بالا؟

این عکس از نرم افزار که باز کردم . فایل ایمیج رو بهش دادم . فلش هم به سیستم وصله ( سیستم الان همون ای مکه که روش ویندوز 7 نصبه میخوام کلا فقط مک نصب باشه ) فلش وصله ولی تو قسمت tools رایت رو دی وی دی داره رو فلش ندراه
                ممنون میشم راهنمایی کنید
                ویرایش توسط lona1386 : https://i-phone.ir/forums/member/204521-lona1386 در ساعت 12-07-2017, 09:39 AM

نظر

نوشته اصلی توسط lona1386 نمایش پست ها
                  دوستان منم نسخه مک اخرین رو دانلود کردم حالا میخوام نصب کنم
                  اولین بارم هست. تا حالا ویندوز بوده و مثل برق نصب میکردیم
                  الان اینو رو فلش بریزم یا دی وی دی ؟
                  روش نصب ؟
                  با همین نرم افزار transmac
                  بعد از اینکه رو فلش ریختم چه جوری با فلش بوت کنم ؟ چه دکمه ایی رو نگه دارم تا با فلش بیاد بالا؟

این عکس از نرم افزار که باز کردم . فایل ایمیج رو بهش دادم . فلش هم به سیستم وصله ( سیستم الان همون ای مکه که روش ویندوز 7 نصبه میخوام کلا فقط مک نصب باشه ) فلش وصله ولی تو قسمت tools رایت رو دی وی دی داره رو فلش ندراه
                  ممنون میشم راهنمایی کنید
                  توی برنامه رو فلش کلیک راست کن Restore image رو بزن بعد فایل مک رو بهش بده برای بوت کردنم موقع روشن شدن دکمه آپشن رو بگیر فلش رو میاره

نظر

نوشته اصلی توسط samijavid نمایش پست ها
                    توی برنامه رو فلش کلیک راست کن Restore image رو بزن بعد فایل مک رو بهش بده برای بوت کردنم موقع روشن شدن دکمه آپشن رو بگیر فلش رو میاره
                    ممنون از شما
                    رایت رو فلش اوکی شد
                    فقط این دکمه اپشن روی کیبورد کجاست ؟ فکر میکنم شما منظورتون کیبورت اپل بوده . ولی من کیبورد اپل ندارم و کیبورد من یه کیبورت بی سیم کامپیوتری است
                    فکر میکنم alt میشه . ولی یادمه میخواستم ویندوز از روی فلش بریزم هر کاری میکردم و الت رو نگه میداشتم بوت بالا می اومد ولی فلش رو نشون نمیداد. فقط 2 تا رو نشون میداد. یکی دی و ی دی رام بود یکی هم خود هارد مک . فلش یو اس بی رو نشون نمیداد. حالا الان دارم میریزم رو فلش ببینم با نگه داشتن دکمه alt فلش بالا میاد
                    مگر اینکه دکمه اپشن یکی دیگه باشه

نظر

ممنون از شما
                      رایت رو فلش اوکی شد
                      فقط این دکمه اپشن روی کیبورد کجاست ؟ فکر میکنم شما منظورتون کیبورت اپل بوده . ولی من کیبورد اپل ندارم و کیبورد من یه کیبورت بی سیم کامپیوتری است
                      فکر میکنم alt میشه . ولی یادمه میخواستم ویندوز از روی فلش بریزم هر کاری میکردم و الت رو نگه میداشتم بوت بالا می اومد ولی فلش رو نشون نمیداد. فقط 2 تا رو نشون میداد. یکی دی و ی دی رام بود یکی هم خود هارد مک . فلش یو اس بی رو نشون نمیداد. حالا الان دارم میریزم رو فلش ببینم با نگه داشتن دکمه alt فلش بالا میاد
                      مگر اینکه دکمه اپشن یکی دیگه باشه
                      ممنون میشم راهنمایی کنید
                      من الان اخرین نسخه مک رو از سایت سافت 98 دانلود کردم و روی دی وی دی ناین ریختم. با همون نرم افزار ترانس مک . ولی نمیتونم دی وی دی رو بالا بیارم و نصب کنم
                      الان روش ویندوز 7 نصبه. دی وی دی رو میذارم و بعد خاموش میکنم و موقع روشن کردن دکمه alt رو نگه میدارم تا با دی وی دی بالا بیاد و بره رو بوت . ولی نمیشه. فکر میکنه و دی وی دی رو میده بیرون
                      چه کار باید بکنم ؟
                      روی فلش هم ریختم نشد . اصلا فلش رو نمیشناسه

نظر

دوستان ممنون میشم
                        دیگه اکر قرار باشه اینجا جواب نگیرم پس باید کجا جواب بگیرم

نظر

دوستان عزیز یک بار دیگه کامل توضیح میدم شاید کسی پیدا شد کمک کنه
                          مقل اینکه خیلی داستان داره و مشکله
                          البته به خاطر عدم فراگیر بودن این سیستم عامله
                          ببینید مشخصات ای مک رو گذاشتم

All in one Apple
                          مدل : Imac - A1195
                          سي پي يو : INTEL CORE 2 DUO
                          رم : 2G
                          هارد : 160G
                          گرافيك : Intel GMA 950 256 Up to 1G
                          صفحه: 17W HD+
                          فول پورت - وب كم - واي فاي

اخرین نسخه مک رو به گفته دوستان در همین سایت دانلود کردم
                          با نرم افزار ترانس مک هم روی دی وی دی رایت کردم هم روی فلش یو اس بی ریختم
                          1. دی وی دی : رایت کردم گذاشتم تو دی وی دی ریست میکنم دکمه alt روی کیبورد رو نگه میدارم . وقتی میخواد با دی وی دی بیاد بالا دی وی دی رو کمی میخونه ( صداش میاد مسخصه ) بعد میده بیرون. دی وی دی رو میده بیرون و دیگه هیچی
                          2. فلش یو اس بی : با اون برنامه رو فلش یو اس بی رایت میکنم میزنم به مک به همون شکل دکمه alt ولی باز هم هیچی نمیشه و اصلا بوت نمیشه و فلش رو نمیاره

الان من چه جوری باید مک رو روی این نصب کنم ؟
                          الان ویندوز 7 روش نصبه
                          ایای دی وی دی مک در بازار برای فروش هست ؟

نظر

ای داد و ای بیداد
                            کسی این تایپک رو نمیبینه
                            حداقل یه مدیر بیاد بگه دیدم ولی کمی نمیتونیم بکنیم

نظر

ای داد و ای بیداد
                              کسی این تایپک رو نمیبینه
                              حداقل یه مدیر بیاد بگه دیدم ولی کمی نمیتونیم بکنیم
                              سلام
                              دوست عزیز با ارسال پستهای پشت سر هم کاری از پیش نمیبرید.... جز اینکه پستهای شما بعنوان اسپم حذف میگردند.
                              بنده متاسفانه نه آی مک دارم و نه تجربه ای در این زمینه ، در غیراینصورت همون روز اول کمکتون میکردم.
                              اگر کاربران دیگر تجربه ای در این زمینه داشتند حتما راهنمایی میکردند.
                              پس صبور باشید و اگر به نتیجه نرسیدید میتونید از انجمن های دیگه هم کمک بگیرید.
                              موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                              X