اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل lion

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل lion

داشتم با مکم کار میکردم که یهو خیلی داغ کرد و پام رو سوزوند و هنگ میکرد (پشت سر هم می هنگید) و بعد خاموشش کردم و وقتی خواستم روشنش کنم لاگین که کردم به غیر ار پس زمینه چیزی نبود ختی ماوس هم نبود 20 دقیقه این جوری بود و بعد خودش خاموش شد و ویندوزشم مثل قبل نیست و خیلی کند شده.مشکل چیه؟ نرم افزاریه؟سخت افزاریه؟چی کار کنم؟

كسي نيست؟ كممممممممممممممك

نظر

احتمال خيلي زياد مشكل براي فن دستگاهتون هست من با آي مك اين مشكلو داشتم يك بار ، يك اپليكيشن دما نصب كن ببين وضعيت سي پي يو چجوريه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط behnam-kashani نمایش پست ها
        احتمال خيلي زياد مشكل براي فن دستگاهتون هست من با آي مك اين مشكلو داشتم يك بار ، يك اپليكيشن دما نصب كن ببين وضعيت سي پي يو چجوريه ؟
        مشكل ابنه كه سيستم كار نميكنه ماوس رو هم نشون نميده

نظر

فكر نميطنيد مشكل از يكي از رم ها باشه

نظر

نه ربطی به رم نداره(البته به جز سرعت که اونم شاید cpu هنگ کرده باشه!)
            اگه میتونی یه بار مکو از اول نصب کن!(ولی اطلاعاتت ...)
            شما سعی کنید به محیط مک بروید و وضعیت cpu و رم و دور فن هارو ببین ،کدوم طبیعی نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
              نه ربطی به رم نداره(البته به جز سرعت که اونم شاید cpu هنگ کرده باشه!)
              اگه میتونی یه بار مکو از اول نصب کن!(ولی اطلاعاتت ...)
              شما سعی کنید به محیط مک بروید و وضعیت cpu و رم و دور فن هارو ببین ،کدوم طبیعی نیست.
              چجوري وضعيتشونو ببينم با ترمينال ميشه اگه ميشه بگيد چي تايپ كنم
              ویرایش توسط makina : https://i-phone.ir/forums/member/86153-makina در ساعت 13-07-2012, 11:18 PM

نظر

بدترین حالتش اینه که سنسورای گرما لاجیک برد خرابن.

شما هارد لپتاپت رو بیار بیرون (البته اگه air نیست) و بدون هارد روشن کن. بذار یه خورده روشن باشه ببین شات دان میشه یا نه. اگه بشه همون مشکل لاجیک برده

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
                  بدترین حالتش اینه که سنسورای گرما لاجیک برد خرابن.

شما هارد لپتاپت رو بیار بیرون (البته اگه air نیست) و بدون هارد روشن کن. بذار یه خورده روشن باشه ببین شات دان میشه یا نه. اگه بشه همون مشکل لاجیک برده
                  نه دوست عزیز اشکال نرم افزای بود من قبلا root user رو فعال کرده بودم و وقتی که توی user حودم نرفت تصمیم گرفتم از اون استفاده کنم و mountain lion dp2 رو نصب کردم و الان خیلی خوب کار میکنه

نظر

صبر کنید ..
                  X