اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن در ریکاوری مد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن در ریکاوری مد

سلام دوستان من آیپد داییم رو over the air آپدیت کردم به 5.1.1 بع ریبوت شد بعد موقعی که اون خط سفیده داشت پر میشد یهو خاموش شد و رفت به ریکاوری مد و هر کاری میکنم در نمیاد
    فوری جواب بدین آخه تمام برنامه های خلبانی داییم روشه و امروز لازمشون داره
    لطفا

هوم+ پاور رو با هم نگه دار تا دوباره لوگوي اپل بياد بعد ولشون كن اگه نشد
    با برنامه tiny umberela يا fix recovery از ريكاوري درش بياريد و بعد به dfu ببريد و همراه با قند شكن ريستور كن.

نظر

با هیچ برنامه ای از ریکاوری در نمیاد ریبوت میشه لوگوی اپل میاد بعد میره تو ریکاوری مد

نظر

به نظر ميرسه بايد ريستور بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

شما آیپدتون جیلیبریک بوده ؟
          با تاینی از ریکاوری در نمیاد ؟ به dfu میتونید ببرید اگر درست عمل کنید ، بعدش مجدد ریستور کنید مشکلتون حل میشه انشالله

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
            شما آیپدتون جیلیبریک بوده ؟
            با تاینی از ریکاوری در نمیاد ؟ به dfu میتونید ببرید اگر درست عمل کنید ، بعدش مجدد ریستور کنید مشکلتون حل میشه انشالله
            جیلبرک نیست و نشده تا حالا با تاینی 20 بار امتحان کردم نشد
            راهی غیر از ریستور نیست؟

نظر

خير،چون تو recovery گير كرده

نظر

وقتی تو ریکاوری هست نمیشه برنامه هایی که دانلود کردم رو کپی یا ازش بکاپ بگیرم؟

نظر

دوستان اگر جیلبرک کنم درست نمیشه ینی با جیلبرک نمیشه کاری کرد؟

نظر

به پی سی وصل میکنید آیتونز چه عکس العملی نشون میده؟ آیفون باکس ببینید میتونه بازش کنه؟
                    متاسفانه جیل اگه نبوده فکر نکنم روش خاصی بشه براش پیدا کرد.

نظر

من یه آیفون ۳جی دارم که ظاهرا قبلا دست یکی دیگه موقع آپگرید و جیلبریک، رفته رو ریکاوری. حدود یه هفته کار کردم روش. TinyUmbrella, UltraSn0w, RedSn0w, PWNageTool و خود آیتونز رو تست کردم. به هیچ روشی زنده نشد. او-اس روش نصب می شه وقتی تموم شد دوباره پیام میده که رو ریکاوری هستی و این چرخه تا بی نهایت ادامه داره.
                      فقط با او-اس ۳.۱.۳ تونستم یه بار بالا بیارمش که تو اون حالت هم تو لاک اسکرین گیر می کرد.

شما هم یه بار او-اس پایین تر رو امتحان کنید. شاید جواب بده.

نظر

اگر با تمام چیزایی که گفته شد در نیومد باتری رو عوض کن ....

نظر

دوستان ممنون ریستور کردم حل شد

نظر

صبر کنید ..
                          X