اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فونت فارسی یکان برای آی دیوایس شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مجموعه رو براتون پيوست كردم...
    ضمنا حرف ي بايد اينطور اصلاح بشه: ی يعني دو نقطه زير را نداشته باشه...
    بقيه حروف ها درست هستند...
    ممنون

نظر

فونتهای یکان و هما همینجوره روی حرف ی خیلی دقت کردم(خود من از حرف ی با دو نقطه پایین اصلا خوشم نمیاد)
      منتهی اگه ایرادی هست خوشحال میشم اطلاع بدین.

نظر

سلام جناب احمدی. خسته نباشی دوست عزیز.
        آقا این فونت های adobe arabic که دوستمون گفتن فونتای زیبایی هستن. خوانا و رسمی اعدادشم خوبه. به نظر من جای هما اگر روی این فونت کار کنید ارزش بیشتری داره. فکر کنم طرفدار بیشتری داشته باشه.
        البته هرجور که خودتون صلاح می دونین

---------
        From My
        iPhone 4s
        iOS 5.1.1
        ---------

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
          مجموعه رو براتون پيوست كردم...
          ضمنا حرف ي بايد اينطور اصلاح بشه: ی يعني دو نقطه زير را نداشته باشه...
          بقيه حروف ها درست هستند...
          ممنون

نظر

دوست عزیز جناب مجتبی واقعا فونت قشنگی رو کردی
            الان ماموریت هستم حتما ردیفش میکنم.
            فعلا هما میره تو صف😉

نظر

با سلام
              درخصوص قرار دادن فونت در سورس Modmyi با مکاتباتی که با تیم BytaFont صورت گرفت ، هرگونه تغییری در glyphهای فونت مورد تایید نبوده و باید تمامی glyphها نیز مطابق فونت تغییر کند.
              این در حالیست که خیلی از glyphها مخصوص زبان عربی بوده و هیچ کاربردی در زبان فارسی ندارد و برای تغییر این glyphها نیاز به طراحی هرکدام بوده که در توان من نیست.
              با اینحال فونت یکان رو به سازنده فونت نفیس دادم جهت اصلاح.

نظر

با سلام مجدد
                قبل از هر چیز باید عرض کنم این فونت در چند انجمن دیگه هم معرفی شده و روی صحبت من به هیچ عنوان با اعضای این انجمن نیست.
                ضمن مکاتبه با Aziz جهت ویرایش glyph های عربی ، ایشون گفتند:"شخصی فونت شما رو بنام خودش به من ارسال کرده و...".
                فقط میخواستم خدمت این دوست گرامی عرض کنم این کار هیچ فایده مالی نداره شما چرا میخوای حاصل تلاش دیگران رو بنام خودت ثبت کنی ؟
                اینکار شما حاصلی جز دلسردی برای دیگران نداره.
                من اینکار رو به دو دلیل انجام دادم و خواهم داد
                ۱.احترامی که برای اعضای این انجمن قائلم
                ۲.علاقه خاصی که به محصولات اپل دارم.
                ویرایش توسط ahmadi103mahdi : https://i-phone.ir/forums/member/64889-ahmadi103mahdi در ساعت 10-08-2012, 02:01 AM

نظر

خب شما بپرس اون کی بوده؟
                  متاسفانه باید بگم با جستجو فهمیدم سایت موبایلستان این مطلبو بدون ذکر منبع کپی کرده و به نظرم باید یه کاری بکنی
                  ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 10-08-2012, 11:08 AM

نظر

فونت ساعت و فونت عناوین چجوری عوض میشه؟

نظر

سلام آقای احمدی عزیز.
                      خوبید دوست من.
                      اون کسی که آقای عزیز به شما گفتن من بودم. ولی من اصلا نگفتم که این فونت ها مال منه! قصد من از فرستادنشون این بود که شاید بهشون کمک کنه زودتر فونت رو منتشر کنند. علت تماس من با ایشون پیشنهاد کار روی فونت کودک بود که براشونم فرستادم. حتی ایشون پرسیدن که من شما رو می شناسم و منم گفتم بله ایشون همون کسی هستن که روی این فونت ها کار کردن! تعجب می کنم همچین حرفی به شما زده!
                      اینم متن ایمیل:
                      Yes i know him, he is the one who worked on yekan fonts

Nima Malek

www.facebook.com/nima.malekk

On Aug 7, 2012, at 12:12 PM, Aziz <Q.QooQ@yahoo.com> wrote:

So do you know some one called Ahmadi Mahdi?!!

‏من جهاز الـ iPhone الخاص بي

في ٠٦‏/٠٨‏/٢٠١٢، الساعة ٦:٣٤ م، كتب nima malek <nima.malekk@gmail.com>:

---------
                      From My
                      iPhone 4s
                      iOS 5.1.1
                      ---------

نظر

بازهم اگر باعث شدم سو تفاهمی پیش بیاد عذر می خوام. ولی اصلاً اون منظوری که شما گفتین در میون نبوده!

---------
                        From My
                        iPhone 4s
                        iOS 5.1.1
                        ---------

نظر

سلام جناب ملک
                          ما که با هم در تماس بودیم،کاش با من هماهنگ میکردین ، تماس Aziz و سایت موبایلستان خیلی عصبانیم کرد.

نظر

معذرت می خوام واقاً جناب احمدی، من روی نیت خاصی این کارو نکردم، فقط چون از عزیز درخواست کردم که روی فونت کودک کار کنه گفتم ممکم این فایل ها کمکش کنه برای یکان، اپیش خودم گفتم که ممکن شما فایل هارو بهش نداده باشین که از اول کار کنه روی یکان، خواستم اینجوری به قول نودمون موخشو بزنم و حسن نیتمون رو بهش نشون بدم مثلاً، واست همین فرستادم و گفتمم که فونت ها کار شماست، نمیدونم چرا اون اینجوری بت شما انتقال داده!
                            در مورد موبایلستان من اصلاً در جریان نیستم، چون اصلاً اونجا سر نمیزنم!
                            به هر حال بازم شرمنده که باعث رنجشتون شدم

---------
                            From My
                            iPhone 4s
                            iOS 5.1.1
                            ---------

نظر

خواهش میکنم، سوءتفاهمی بود که خدا رو شکر برطرف شد.
                              شما هم عجله نکن، دارم روی چندتا فونت دیگه کار میکنم که به محض آماده شدن روی سورس انجمن میذارم چندتا عکس میذارم و خوشحال میشم نظراتتون رو بهم بگید

نظر

من از فونت homa (فکر کنم همون tahoma) بیشتر خوشم میاد.اون دست نویس هم قشنگه ولی سخته خوندنش و کار رو مشکل میکنه.
                                کودک رو هم دوست دارم یه مدتی داشته باشم.

نظر

صبر کنید ..
                                X