اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فونت فارسی یکان برای آی دیوایس شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arezo نمایش پست ها
    يعني چي كيبرد از ليسته كيبردا حذف و از كجا نصب كنيم ؟
    ميشه واضح تر توضيح بديد؟
    اگه از سیدیا کیبرد فارسی نصب کردید یکبار حذف ، دستگاه ریبوت و مجددا نصب کنید
    اگر از کیبرد عربی گوشی استفاده میکنید در مسیر زیر حذف کنید
    Setting->General->Keyboard->International keyboards

نظر

نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
      فونت زيبا و روونيه...
      من نصب كردم بدون هيچ مشكلي نصب شد. هر چند اعتقاد دارم فونت اصلي يه چيز ديگه هست...
      به هر حال ممنون از زحماتتون...
      من فونت اصلی گوشی رو ویرایش کردم ، بدون هیچ کم یا اضافه کردنی.
      فقط ممکنه در متون عربی اعراب درست رعایت نشه که اینهم بخاطر ماهیت فونت یکان هست

نظر

چه جوری میشه برگردون به حالت دیفالت؟
        من بیتا فونت نصب دارم ولی دیگه فونتاش عمل نمیکنه. دکمه سیری تو کیبورد انگلیسی هم خراب شده.
        لطفا راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط alefmim نمایش پست ها
          چه جوری میشه برگردون به حالت دیفالت؟
          من بیتا فونت نصب دارم ولی دیگه فونتاش عمل نمیکنه. دکمه سیری تو کیبورد انگلیسی هم خراب شده.
          لطفا راهنمایی کنید.
          این دو فونت ویرایش شده فونت های اصلی گوشی هستند و شما با کپی کردن این دو فونت در مسیر گفته شده ، این فونتها جایگزین فونت اصلی کردید.
          شما باید از یک آی دیوایس دیگه دو فونت GeezaPro و GeezaProBold مجددا در آی*دیوایس خودتون کپی کنید

نظر

برای برگشت به حالت اول و حال اصلی این فایل رو جایگزین کنید ...

نظر

با سلام مجدد
              به سایت Bytafont ایمیل زدم و با توضیح از اونها عاجزانه خواستم تا منوی Persian Fonts مثل Arabic Fonts رو به برنامه Bytafont اضافه کنند.البته چون زبان فارسی و عربی از فونتهای مشترک استفاده میکنند احتمالش کمه ، ولی من تلاشم رو کردم.
              در ضمن فونت رو فرستادم تا در صورت تائید روی سورس بذارن.

نظر

دوستانی که مایل به استفاده از فونت یکان در برنامه Bytafont هستند مطابق روش زیر عمل کنند:
                از طریق برنامه ifile دو فونت پست اول رو در مسیر زیر کپی کنید
                Var/Mobile/Library/MyFonts/Arabic/ Yekan Farsi.font
                فولدر آخر باید دستی ساخته بشه (دقت کنید کلمه font و Farsi با نقطه از هم جدا شده اند)

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
                  دوستانی که مایل به استفاده از فونت یکان در برنامه Bytafont هستند مطابق روش زیر عمل کنند:
                  از طریق برنامه ifile دو فونت پست اول رو در مسیر زیر کپی کنید
                  Var/Mobile/Library/MyFonts/Arabic/ Yekan Farsi.font
                  فولدر آخر باید دستی ساخته بشه (دقت کنید کلمه font و Farsi با نقطه از هم جدا شده اند)

[ATTACH]10632[/ATTACH]
                  آقا من اين MyFonts را نيافتم...

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                    خودتون بسازید

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                      فونت Nafees از سیدیا نصب کنید درست میشه

نظر

با سلام
                        چند روز پیش جوابیه Bytafont در خصوص اضافه کردن منوی Persian به برنامه رسید.
                        موافقت نکردن اما خوندن جوابیه خالی از لطف نیست
                        Hi,
                        we would be glad to provide support for Persian fonts!

Since we do not know much about Persian and Arabic, we searched the web and we found in Wikipedia that Persian alphabet adds four letters to the Arabic alphabet (http://en.wikipedia.org/wiki/Persian_alphabet).
                        Also, you wrote that you have ported GeezaPro and GeezaProBold, which are the very same files used for Arabic fonts...

Sorry for my ignorance about this topic... Would it be wrong to say that the Persian language uses the Arabic alphabet?
                        If it is correct, BytaFont is already capable of installing the fonts you have ported, and we can release them under the same option in BytaFont.

In this case, you can submit your fonts to ModMyi (we do not have a repo, we always release the fonts we port there) via this form: http://modmyi.com/mmi/
                        or if you prefer you can send us the files GeezaPro and GeezaProBold and we'll create the package to submit to ModMyi, indicating your name as the author and if you like, your email as contact.
                        Please keep in mind that it is better to port and release only freeware and redistributable fonts, in order to avoid copyright issues.

If you like, you can try to apply the font you have ported via BytaFont, adding GeezaPro and GeezaProBold manually to your BytaFont library (http://www.bytafont.com/add-fonts-to...afont-library/).

Our team is the same team of iPhoneRuler.net, sorry if we did not reply to your email immediately, but we receive many emails every day

Best regards,

نظر

خب راست ميگن ديگه...
                          فونت را بهتره به ModMy بفرستيد و هر كسي خواست اونطوري نصب كنه! اين كه خيلي راحت تره؟!

نظر

شما درست میفرمایید
                            اما فونتی که ساختم در اون حد نیست که تو سورس بذارم ، اما به توصیه دوست عزیزمون Arianismmm دارم رو فونت هما کار میکنم این فونت حتما رو سورس میره.

نظر

عاليه ولي يكان يه چيزه ديگست...
                              اگه بتونيد روي فونت بسيار زيباي Adobe Arabic هم كار كنيد عالي ميشه...
                              خيلي فونت زيبا و قشنگيه...

نظر

حتما ، بعداز هما یکان هم اصلاح میشه.
                                اگه لطف کنید و این فونت رو برام بفرستید در اولین فرصت شروع میکنم.
                                ایمیلم رو براتون پ.خ. میکنم

نظر

صبر کنید ..
                                X