اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

New Smart Cover

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• New Smart Cover

با سلام،

قصد خرید سری جدید Smart Cover را دارم اما داخل پایتخت که قیمت ها نجومی هست و ارزانترین قیمت 180 بود. از دوستان کسی این iPad Smart Case ها را با قیمت بهتر سراغ دارد؟

به نظر من از smart cover هاي قبلي استفاده كن!(هم ارزون تره ، و هم به نظر من خيلي فرق نداره!)

نظر

مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال
      من كه اينو خريدم خيلي باهال و خوشگل بود خيليم راضيم

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
        به نظر من از smart cover هاي قبلي استفاده كن!(هم ارزون تره ، و هم به نظر من خيلي فرق نداره!)
        Smart cover فقط از جلوي محافظت مي كنه ولي اين جديدا هم از جلو هم پشت

نظر

نوشته اصلی توسط apple55 نمایش پست ها
          smart cover فقط از جلوي محافظت مي كنه ولي اين جديدا هم از جلو هم پشت

با سلام، قصد خرید کیس های متفرقه را ندارم. نکته مربوط به تفاوت هم که این دوست عزیز اشاره کردند. به هر حال از عزیزان کسی این کیس را خریداری کرده و یا جایی با قیمت کمتر از این سراغ دارد ؟
          ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 13-07-2012, 01:02 PM

نظر

فعلا تازه داره میاد و قیمت ها تند هست ، ولی فکر نکنم اصل هاش از 150 ت پایینتر بیاد ، چون غیر منطقی هست ! مگر اینکه یکی عمده و تعداد بالا وارد کنه
            ولی واقعاً کاور های خوبی هستش و خیلی رنگ بندیه جذابی داره .
            شما میخوایی یه کم صبر کن

نظر

رنگبندی که واقعا زیبایست. دیروز تو مغازه آبی و خاکستری تست کردم روی آیپد جدید بسیار فیت و زیبا شد. حیف که قیمتش تند هست.

نظر

صبر کنید ..
              X