اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه گيفت كارت مجاني اپل برنده شويم؟! (apple gift card)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چگونه گيفت كارت مجاني اپل برنده شويم؟! (apple gift card)

اگر شما هم از دارندگان یک آی دیوایس مثل آیفون، آی پاد و آی پد باشید و دوست دارید از برنامه های اورجینال روی دستگاه خود استفاده نمایید نیاز به خرید گیفت کارت اپل دارید تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را خریداری کنید. اما شاید خرید گیفت کارت با توجه به قیمت بعضی از اپلیکیشن ها به سود نباشد. در این پست خدمت شما برنامه ای را معرفی می کنم که به راحتی توسط آن می توانید گیفت کارت اپل را به صورت مجانی و قانونی دریافت و اپلیکیشن های مورد نیاز خود را خریداری کنید.

وقتی در بعضی سایت ها با این اپلیکیشن ها برخورد می کردم که وعده دادن گیفت کارت مجانی می دادن به آنها اعتماد نمی کردم و طبعا فکر می کردم یک اپلیکیشن سرکاری*ست. اما اپلیکیشنی که دراین پست معرفی می کنم را به شخصه تست و تا همین لحظه ارسال این مطلب دو گیفت کارت ۱۰ دلاری جایزه گرفته و از آن استفاده کرده ام.

نام این اپلیکیشن Bamboo Wallet است که باید از اینجا در ابتدا روی دستگاه خود دانلود و در آن ثبت نام کنید. اما کار این اپلیکیشن به چه صورت است؟
    در این اپلیکیشن به شما یک سری از برنامه های رایگان اپ استور برای دانلود پیشنهاد داده می شود و شما به ازای دانلود این اپلیکیشن ها مبلغی را به عنوان هدیه در حساب Bamboo Wallet خود دریافت می کنید و وقتی این مبلغ به حد تعیین شده یعنی حداقل ۱۰ دلار رسید شما می توانید گیفت کارت خود را به راحتی دریافت کنید.
    بعد از اینکه Bamboo Wallet را روی دستگاه خود نصب کردید شما می توانید در بخش ستینگ و اینوایت کد ، کد AA1142163 را در ابتدا وارد کرده و مبلغی را ( ۲۵ سنت ) به عنوان جایزه دعوت کننده دریافت کنید. شما هم می توانید با دعوت از دوستانتان مبلغی را به عنوان جایزه دریافت کنید.
    اما بعد از دانلود برنامه و زدن کد دعوت با سافاری دستگاه خود به آدرس Reward Me رفته و اپلیکیشن های پیشنهادی را دانلود تا به گیفت کارت خود برسید.

بعد از این شما به بخش Go Shop رفته و گیفت کارت خود را سفارش می دهید و بعد از ۲۴ ساعت کد گیفت کارت در اپلیکیشن به شکل زیر برای شما نمایش داده شده و به راحتی می توانید از آن استفاده و خریدهای خود را انجام دهید.

پس به طور خلاصه برای دریافت گیفت کارت ابتدا این اپ را دانلود و روی دستگاه خود نصب ، سپس در آن ثبت نام کرده و بعد در بخش Setting ، اینوایت کد خود را (* AA1142163 ) را زده و جایزه ابتدایی را دریافت می کنید. سپس با مرورگر گوشی خود به آدرس Reward Me رفته و اپ های پیشنهادی را دانلود می کنید. برای اینکه اپ های بیشتری برای شما نمایش داده شود تغییر آی پی گزینه میانبری می تواند باشد.
    امیدوارم این آموزش برای شما مفید واقع شود و بتوانید اپلیکیشن های مورد نیاز خود را خریداری کنید.

نوشته اصلی توسط macbookx نمایش پست ها
    اگر شما هم از دارندگان یک آی دیوایس مثل آیفون، آی پاد و آی پد باشید و دوست دارید از برنامه های اورجینال روی دستگاه خود استفاده نمایید نیاز به خرید گیفت کارت اپل دارید تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را خریداری کنید. اما شاید خرید گیفت کارت با توجه به قیمت بعضی از اپلیکیشن ها به سود نباشد. در این پست خدمت شما برنامه ای را معرفی می کنم که به راحتی توسط آن می توانید گیفت کارت اپل را به صورت مجانی و قانونی دریافت و اپلیکیشن های مورد نیاز خود را خریداری کنید.

وقتی در بعضی سایت ها با این اپلیکیشن ها برخورد می کردم که وعده دادن گیفت کارت مجانی می دادن به آنها اعتماد نمی کردم و طبعا فکر می کردم یک اپلیکیشن سرکاری*ست. اما اپلیکیشنی که دراین پست معرفی می کنم را به شخصه تست و تا همین لحظه ارسال این مطلب دو گیفت کارت ۱۰ دلاری جایزه گرفته و از آن استفاده کرده ام.

نام این اپلیکیشن bamboo wallet است که باید از اینجا در ابتدا روی دستگاه خود دانلود و در آن ثبت نام کنید. اما کار این اپلیکیشن به چه صورت است؟
    در این اپلیکیشن به شما یک سری از برنامه های رایگان اپ استور برای دانلود پیشنهاد داده می شود و شما به ازای دانلود این اپلیکیشن ها مبلغی را به عنوان هدیه در حساب bamboo wallet خود دریافت می کنید و وقتی این مبلغ به حد تعیین شده یعنی حداقل ۱۰ دلار رسید شما می توانید گیفت کارت خود را به راحتی دریافت کنید.
    بعد از اینکه bamboo wallet را روی دستگاه خود نصب کردید شما می توانید در بخش ستینگ و اینوایت کد ، کد aa1142163 را در ابتدا وارد کرده و مبلغی را ( ۲۵ سنت ) به عنوان جایزه دعوت کننده دریافت کنید. شما هم می توانید با دعوت از دوستانتان مبلغی را به عنوان جایزه دریافت کنید.
    اما بعد از دانلود برنامه و زدن کد دعوت با سافاری دستگاه خود به آدرس reward me رفته و اپلیکیشن های پیشنهادی را دانلود تا به گیفت کارت خود برسید.

بعد از این شما به بخش go shop رفته و گیفت کارت خود را سفارش می دهید و بعد از ۲۴ ساعت کد گیفت کارت در اپلیکیشن به شکل زیر برای شما نمایش داده شده و به راحتی می توانید از آن استفاده و خریدهای خود را انجام دهید.

پس به طور خلاصه برای دریافت گیفت کارت ابتدا این اپ را دانلود و روی دستگاه خود نصب ، سپس در آن ثبت نام کرده و بعد در بخش setting ، اینوایت کد خود را (* aa1142163 ) را زده و جایزه ابتدایی را دریافت می کنید. سپس با مرورگر گوشی خود به آدرس reward me رفته و اپ های پیشنهادی را دانلود می کنید. برای اینکه اپ های بیشتری برای شما نمایش داده شود تغییر آی پی گزینه میانبری می تواند باشد.
    امیدوارم این آموزش برای شما مفید واقع شود و بتوانید اپلیکیشن های مورد نیاز خود را خریداری کنید.
    دوست عزیز
    قبل از ارسال پست یه گشتی تو انجمن بزنید
    ویرایش توسط iphonett : https://i-phone.ir/forums/member/7350-iphonett در ساعت 11-07-2012, 08:44 PM

نظر

فکر کنماین برنامه ۶ بار معرفی شده اما از اونجایی که همه فکر میکنند واو این روش جدیده پیدا شده؟؟؟ فکر میکنن این تاپیک جدیده روشش )))

نظر

تکراریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

نظر

doostan man sharmandam

نظر

نوشته اصلی توسط macbookx نمایش پست ها
            doostan man sharmandam
            لطفا به قوانين احترام بزاريد و پارسي تايپ كنيد

نظر

خيلي تكراريه

نظر

صبر کنید ..