اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اشکال فضای هارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اشکال فضای هارد

سلام.
    وقت بخیر.
    دوستان من مک بوک پرو دارم با ۵۰۰ گیگ هارد..تایم ماشینم هم روشنه.
    ولی الان ببینید زده ۶۰ گیگ بک اپ(توی قسمت logoye apple,about this mac,storge !!!!).میشه راهنمایی کنید این یعنی چی؟
    (منظورم ایه که ۶۰ گیگ از فضای هاردمو پر کرده!!!!)

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
    سلام.
    وقت بخیر.
    دوستان من مک بوک پرو دارم با ۵۰۰ گیگ هارد..تایم ماشینم هم روشنه.
    ولی الان ببینید زده ۶۰ گیگ بک اپ(توی قسمت logoye apple,about this mac,storge !!!!).میشه راهنمایی کنید این یعنی چی؟
    (منظورم ایه که ۶۰ گیگ از فضای هاردمو پر کرده!!!!)
    خوب BackUP گرفته دیگه! یعنی از فایلهاتون کپی گرفته! خیلی عجیب نیست!
    البته اگر حس میکنید منظورتون را درست متوجه نشدم اگر عکس هم بذارید از چیزایی که گفتید بهتر میشه توضیح داد.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
      خوب BackUP گرفته دیگه! یعنی از فایلهاتون کپی گرفته! خیلی عجیب نیست!
      البته اگر حس میکنید منظورتون را درست متوجه نشدم اگر عکس هم بذارید از چیزایی که گفتید بهتر میشه توضیح داد.
      فکر کنم منظور ایشون اینه که چرا back up تو time machine ذخیره نشده!!!!

نظر

نه،time machine تو هاردم بکاپ از اطلاعات ام میگیره بدون هیچ مشکلی!!!
        ولی تو قسمت about this mac که مشخصات مکو میگه زده ۱۵ گیگ بکاپ!(روی خود هارد مک!!)اگه ایشکلی باشه که تا ۴ هفته دیگه ، هارد مکم پر میشه!!؟اینم عکس:
        http://www.i-phone.ir/forums/cachedI...dfe3cached.jpg
        ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 11-07-2012, 09:22 PM

نظر

خوب پر میشه دیگه! مگه میشه BackUP بگیرید هارد پر نشه! البته Time Machine این قضیه را میفهمه و بصورت Automatic بک آپهای قدیمی را پاک میکنه.

شما Time Machine را میتونید خاموش کنید و خودتون مثلا بصورت ماهانه یا هر زمان که میدونید لازم هست Time Machine را فعال کنید و Backup بگیرید و در صورت لازم Backup های قبلی را پاک کنید. بهتریت حالت برای Backup گیری و امن ترین راه ، Back up گرفتن روی External Hard هست. نباید Backup و فایهای اصلی یکجا باشن ، چون اگر اتفاق های مثل سوختن هارد ، ویروس ، گم شدن ، دزدیده شده(البته خدایی نکرده )... برای دستگاه شما اتفاق بیفته اطلاعات را از دست میدین. و در ضمن مشکل حجم هم دیگه ندارید. مثلا شما یک هارد 500 GB یا 1 TB که داشته باشید. یا فرض اینکه هر Backup شما 15 گیگ که باشه خودتون حساب کنید که تا چندین Backup را میتونید داشته باشید.
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

خب منم دارم روی یه هارد اکسترنال بکاپ میگیره بدون هیچ مشکلی. ولی ۱۵ گیگ حجم هارد خود مکمو گرفته!(ببخشید من کمی گیج شدم)
            ویرایش توسط sega : https://i-phone.ir/forums/member/60564-sega در ساعت 11-07-2012, 11:40 PM

نظر

صبر کنید ..
            X