اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تفاوت جعبه با آيپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تفاوت جعبه با آيپد

سلام دوستان به تازگي يكي از دوستان نيو آيپد خريده ولي روي جعبه ي آن نوشته وافاي ولي خود آيپد 4g هست و جعبه پلمپ و نايلون كشيده و اكبند بوده و از تهران خريده به نظر شما مشكل چيست؟؟؟

نوشته اصلی توسط rozephone نمایش پست ها
    سلام دوستان به تازگي يكي از دوستان نيو آيپد خريده ولي روي جعبه ي آن نوشته وافاي ولي خود آيپد 4g هست و جعبه پلمپ و نايلون كشيده و اكبند بوده و از تهران خريده به نظر شما مشكل چيست؟؟؟
    نایلون باید به صورت ttt پرس شده باشه وگرنه دست دو است. کلا امکان نداره اپل همچین اشتباهی بکنه.

نظر

پشت جعبه کنار wifi 4g ننوشته ؟
      سریال جعبه رو با ایپد چک کن ببین درسته

نظر

سریال جعبرو با ایپد تست کن ببین درسته؟

نظر

میگم فکر کنم پشت دستگاه اشاره مستقیمی هم به 4g نشده. من هم اول یکم توی شک بودم ولی نکاتش یکی کنار حجم(مثلا 64) عکس یه دکل کشیده، توی توضیحاتش هم بعد از ذکر وایفای در مورد gsm و کلا اطلاعات اپراتوری نوشته. بعد توی خود جعبه سوزن بازکردن بخش سیم رو داره.
          همونطور که گفتن دوستان imei و سریال نابر رو با پشت دستگاه چک کن.
          البته شاید اینایی که من گفتم مربوط به پارت نامبر من باشه. فقط از کجا میشه فهمید دستگاه مال کجا بوده(از روی پارت نامبر؟)
          ویرایش توسط Mahdiz : https://i-phone.ir/forums/member/29878-mahdiz در ساعت 11-07-2012, 06:07 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mahdiz نمایش پست ها
            میگم فکر کنم پشت دستگاه اشاره مستقیمی هم به 4g نشده. من هم اول یکم توی شک بودم ولی نکاتش یکی کنار حجم(مثلا 64) عکس یه دکل کشیده، توی توضیحاتش هم بعد از ذکر وایفای در مورد gsm و کلا اطلاعات اپراتوری نوشته. بعد توی خود جعبه سوزن بازکردن بخش سیم رو داره.
            همونطور که گفتن دوستان imei و سریال نابر رو با پشت دستگاه چک کن.
            البته شاید اینایی که من گفتم مربوط به پارت نامبر من باشه. فقط از کجا میشه فهمید دستگاه مال کجا بوده(از روی پارت نامبر؟)
            بله از روی پارت نامبر می شه فهمید

نظر

اون دکل یعنی 4g دیگه الان ۲-۳ هفته اس دیگه 4g نمینویسه

نظر

ایپد من 4g هست ولی روی جعبش همون 4g نوشته دیگه وایفای رو ننوشته ایرادی نداره؟؟؟

نظر

نه ایرادی نداره همونطور که دوستمون اشاره کرد سری جدید دیگه 4g نمی نویسه فقط عکس دکل انداخته

نظر

صبر کنید ..
                  X