اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه AgriGps

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه AgriGps

نرم افزاری مثل این app که بتونه بدون اینترنت ونقشه مساحت رو با gps محاسبه کنه احتیاج داشتم .

App Store - AgriGPS

من خریدمش خطاش خیله اصلا بدرد نمیخوره پسش دادم

نظر

عودت اپلیکیشن

سلام دوست عزیزاپلیکیشن خریداری شده رو چطوری پس دادید؟

نظر

بيخيال پس دادنشو واسه كسايي كه تو ايرانن ريسك بالايي داره، مخصوصا اگه اين اواخر از گيفت كارت هاى ارزان قيمت كه به صورت انلاين به فروش مي رسند استفاده كرده باشى

نظر

ممنون از راهنمايت،اين برنامهdistance filerنداشت؟، برنامه ديگهاي كه بدرد بخوره پيدا نكردين!

نظر

نوشته اصلی توسط murdac نمایش پست ها
            نرم افزاری مثل این app که بتونه بدون اینترنت ونقشه مساحت رو با gps محاسبه کنه احتیاج داشتم .

App Store - AgriGPS
            دوست عزيز گويا برنامه هاى measurement به صورت آفلاين همه مشكل پايين بودن دقت را دارند
            من خودم از mesure map استفاده مي كنم و نصباتا راضى هستم، البته با نقشه و عكس هاى چيز'واره اي كار ميكنه و آنلاين. تلرانسش هم بايد %3+- باشه، نهايتا 4%
            شايد همين روزا به measure map pro اپديت كنم

نظر

مشکلم اینه که اینترنت در دست رسم نست زمانی که بخوام استفاده کنم واگه این app مثل دستگاه های Gps بود عالی بود!!!

نظر

بله خوب ولى اين برنامه ها يك خوبي هم دارند كه gps ها ندارن، و اونم اينكه از تو خونه ميتوني هرجاي دنيارو كه بخواهي متر كني!!!

نظر

يه متن انگيليسي مي نويسي اپ رو اشتباه خريد بخاطر ضعيف بودن زبان انگليسيت اشتباه خريدي بعد ام ايميل ميكني به كاستومر ساپرتت اونم پول اپ ميريزه به حساب اپل ايديت

نظر

صبر کنید ..
                  X